Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Műanyagbetétes zuhanykabin fórum

Műanyagbetétes zuhanykabin (beszélgetős fórum)


1 2
14. 109be579a1 (válaszként erre: 7. - Kártyaváár)
2014. okt. 2. 19:20
Miért csak 3 évet bírt ki a Sanplast kabin?
13. pilus (válaszként erre: 10. - Trapiti)
2014. okt. 2. 19:10
Hasonlóval találkoztam Dániában.Ez egyszerű,szép és praktikus.
12. pilus
2014. okt. 2. 19:08
Ha tehetném,én már nem vennék kabint,csak falat építtetnék.Ui.egyiket sem tudtam eddig jól tisztítani.Ahol az ajtók egymásra tolódnak ott van egy ráfedés,oda csak körömkefével lehet beférni.Ha sok a perem,mint ezen kívül,azon mind lerakódik a por-piszok,vízkő,amit macerás tisztítani.Az általad belionkeltnek az ablakai keretben vannak,...abban is megáll a piszok.Th.túl sok a macera vele.De ha te fiatal,lelkes és türelmes vagy(ami én nem )akkor ez nem fog zavarni.
11. Janu
2014. okt. 2. 19:05
Szia ... nekünk több mit 10 éve van már meg, annak idején mi is zuhanyzótálcával együtt szereltettük be, ami nagyon szép volt, de egy idő után elvált a csempéett felülettől, és csak arra lettünk figyelmesek, hogy kellemetlen szag terjeng a fürdőszobában. kiderült, hogy rés keletkezett a tálca és a fal között. Ekkor szét lett szerelve, és kicsempézettük az alját, és arr került rá vissza a kabin része. Azóta semmi panasz, nem kell félni a tálca meghibásodásától, és szerintem szebb is. Tisztitása megoldható, manapság sok szert ajánl a piac ... nem mondom, 10 év után már nem olyan mint az új, de nem vészes. Karácsonyra talán meglepem magam egy kis gőztisztitó géppel, amit ennek tisztántartására is fogok használni.
2014. okt. 2. 19:03

Korábban nem tudtam elképzelni, de amióta Skandináviában élünk és ilyete használunk, azt kell mondjam a legjobb a skandináv rendszer.

Nincs egyáltalán zuhanytálca, csak két ajtó a zuhanykabinnak, és a fürdőszoba burkolata képezi a fülke alját egy összefolyóval a közepén. Olcsó, praktikus, könnyen tisztán tartható és kényelmes megoldás. Most már nem csináltatnék tálcásat.

Ilyenre gondolok:

[link]

9. kártyaváár (válaszként erre: 8. - **Kiss**)
2014. okt. 2. 18:59
és műanyag a fala vagy üveg? nem tudsz esetleg tipust írni?
8. **Kiss** (válaszként erre: 7. - Kártyaváár)
2014. okt. 2. 18:23

Nekem 2003 óta van, félkör alakú. Könnyű tisztán tartani. Eddig nem volt vele sem műszaki sem egyéb probléma.Bízom benne, hogy még sokáig így marad. Arra már nem emlékszem milyen vastag falú, de arra igen, hogy igyekeztem figyelni, hogy ne a legolcsóbb legyen.

Remélem tudtam segíteni.

2014. okt. 2. 18:09
mi most ezen vacilálunk......mert most dobjuk ki a 3 évet bírt ( sanplast-lengyel..nem kínai) kabinunkat..... a belinkelt kabinnak viszont annak ellenére, hogy Ravak, csak 3 mm es az üvegvastagsága...szerintem vékony..viszont nem tudom a műanyag hogy válna be: tisztítás stb terén. Egyébként szívem szerint építenék kabint de nincs rá idő ember stb stb, nem utolsó sorban nincs másik fürdési lehetőségünk
2014. okt. 2. 18:04

Én arra lennék kíváncsi, hogy ahol úgy építették a házat, hogy a zuhanyozó 3 oldala csempe, de nincs ajtaja, függöny van.

Utólag lehet-e, s főleg érdemes-e ajtót rakatni?

Hát csak kifolyik a víz, bár padlófűtéses, és nem penészedik-e be a függöny, illetve nem sötét-e tőle a fülke?:))

5. 0a13a7d41c (válaszként erre: 2. - Kártyaváár)
2014. okt. 2. 18:00
Drága
2014. okt. 2. 17:51
a mienk nem köríves, hanem szögletes, de én imádom, a gyerekek miatt, nem penészes, nem csúnyább, mint az üveg na és persze már 8 éves vagy 10, de nem látszik meg rajta
2014. okt. 2. 17:51
senki?
2014. okt. 2. 17:23

konkrétan ez a tipus érdekelne:


[link]


van valakinek tapasztalata?

2014. okt. 2. 17:22
Műanyagbetétes zuhanykabinról keresek véleményt
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook