Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mozogni/fogyni szeretnék sokat, kitartó "sorstársakat" keresek hozzá :) fórum

Mozogni/fogyni szeretnék sokat, kitartó "sorstársakat" keresek hozzá :) (beszélgetős fórum)


1 2
12. ritabimbi (válaszként erre: 5. - FHelga)
2010. aug. 18. 12:36
Március 22.e óta csinálom(van fogyinaplóm)5hónap alatt 9kg de nem vagyok már olyan éhes sem és nem tudok annyit enni sem mint amennyit megettem!
11. FHelga
2010. aug. 18. 12:35
Szia napocs!
10. FHelga (válaszként erre: 9. - Ritabimbi)
2010. aug. 18. 12:34
Igen:)
9. ritabimbi (válaszként erre: 5. - FHelga)
2010. aug. 18. 12:33
tőlem kérdezed?
2010. aug. 18. 12:33
Sziasztok :) Pont ilyen problémám van nekem is "kell valaki" aki megért aki "továbblökdös" szavakkal :) Sokat sokat kéne kellene fogyni mert ez már így nem mehet tovább.
2010. aug. 18. 12:32
Mror=Moro:))Bocs:)
2010. aug. 18. 12:32
Ez igaz Mror!Én egyszer elkezdtem a 90naposatt,majd éhen haltam,aztán csináltam a kalória számlálást,az sem igazán jött be.És kezdek rájönni arra,hogy nekem csak az a megoldás,hogy eszek mindent,csak kevesebbet.
2010. aug. 18. 12:30
Szia!Te legalább már tapasztalt vagy:))Mennyi ment le ezzel,hogy kevesebbet eszel?
4. Moro
2010. aug. 18. 12:30
Szia Helga!:) Hát, igen, végül is, csak elkezdeni nehéz...:) Mondjuk én most bekattantam teljesen, tényleg le szeretnék végre fogyni, mert az utóbbi pár évben felszaladt rám szépen pár 10 kiló...:( Én mozogni mondjuk szeretek, táncolni, vagy táncos torna, vagy futni, vagy edzőterembe járni, vagy sokat sétálni, stb... Persze, a diéta is nagyon fontos hozzá, sőt, elengedhetetlen. Most a 90 naposat szeretném elkezdeni, de jó lenne valaki itt Pesten közel, aki ugyanígy gondolja, és mozogni is lenne kedve eljárni... Valakivel együtt azért ez sikeresebben menne...:)
2010. aug. 18. 12:29
Sziasztok!már március óta "fogyózok"De még csak 9kg fogytam,lusta vagyok tornázni!Az étkezést fékeztem le egy kicsit,de én este is eszem ha éhes vagyok,és azt amit szeretnék,csak kevesebbet!Ha gondoljátok jövök!kb még 10.-15kg akarok leadni
2010. aug. 18. 12:21

Szia Moro!

Én is most érzem azt,hogy jó lenne végre fogyni,kb 25kg-tól kéne megszabadulnom.Nagyon nehéz lesz azt már tudom,utálok mozogni,és imádok enni.De már nagyon nem érzem jól magam a bőrömben.Azt hiszem kis lépésekkel fogok előre haladni,mert már 100Xkezdtem fogyókúrába,és 101x buktam bele.De most NEM!!Elegem van a nagy fenekemből.Azt hiszem egyenlőre csökkenteni fogom az étkezéseimet,meg kihagyom a vacsit,vagy max joghurt.Hát kezdjük el!!

1. Moro
2010. aug. 18. 11:12

Sziasztok!


Budapesten a VII. kerületben lakom, elég nagy súlyfelesleggel rendelkezem, és LE SZERETNÉK FOGYNI VÉGRE!:) Olyan valakit/valakiket keresek, akiknek ugyanez a problémájuk/szándékuk, és szintén megvan bennük az elhatározás. Egyedül ezt sokkal nehezebb sajnos megvalósítani, de ha van ehhez megfelelő partner, a siker is hamarabb jön talán...:) Hajrá!!!:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook