Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mostani helyzetben náthásan bemennél dolgozni? fórum

Mostani helyzetben náthásan bemennél dolgozni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. febr. 8. 14:16
Semmi
2021. febr. 8. 14:05
Enyhén náthásan igen, ultra náthásan inkább táppénz. Nálunk saját egyszemélyes irodák vannak, úgyhogy ha esetleg bejövök betegen, senki nem vágja a pofákat és nem is fertőzöm össze a kollégákat. Plusz hogyha valaki kiesik akkor senkinek nem kell helyettesíteni, úgyhogy nincs feszkó ebből sem. Viszont részben ügyfeles munka (volt pre-covid) szóval amikor nagyon takonykóros vagyok akkor inkább nem jövök, mert utálok orrhangon meg taknyom-nyálam egybefolyva interaktálni az emberekkel.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2021. febr. 8. 14:01
Maszkban vagyok, vastag fekete textil, wc-n kifújom az orrom fújok bele, majd kézmosás és vissza dolgozni
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Vivo44)
2021. febr. 8. 14:00
Pontosan, kibúvót sem akarok keresni, és amiatt nem dolgozni, mert éppen folyik az orrom.
11. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Vivo44)
2021. febr. 8. 13:58
Ha kiírat 2-3 nap szabadságot, akkor a fizetése sem fog változni, a többiek pedig nem fogják cikizni miatta.
10. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 8. 13:57
Amikor a covidnak még híre sem volt, évekkel ezelőtt sem nagyon díjaztuk, ha munkahelyen valaki állandóan prüszkölt, fújta az orrát, és utána ott a munkahelyen (kénytelen volt) ezt-azt összefogdosni... végülis az az influenza is terjed, és ragadós másokra.
9. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 8. 13:55

Igen, bemennék.

Semmi köze a jelenlegi helyzethez, ugyanis "békeidőben" is fizetésért jár az ember dolgozni és most is. Persze könnyebb most kibúvókat találni, vagy belemagyarázni olyat, ami nincs is. Egy nátha ahogyan más is írta kezelhető és több millióan dolgoznak úgy is.

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 8. 13:48

Ha tényleg "csak nátha ,lehet kapni remek tüneti szereket amivel jó pár órát kihúzol:)) nem prüszkölőd össze a többieket és a maszk alatt is higiénikusabb(ha kell)

Tudom nem kell raklapszám a gyógyszer de ebben az esetben jó lehet :))

2021. febr. 8. 13:39
Csak annyira ciki amikor 5 percenként megkapom, hogy ennyire meg van fázva?!
2021. febr. 8. 13:39
Nálunk sajna fix és menni kell, nincs home office, pedig lehetne...
5. Auróra2010 (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2021. febr. 8. 13:37
Kötetlen a munkaidőm és különben nem mennék be, nem szeretem ha a többiek pofákat vágnak ha tüsszentek vagy köhögök.
2021. febr. 8. 13:35
ezt egyszer már kitárgyaltuk, a-tól zet-ig
2021. febr. 8. 13:34

Én úgy mentem, hogy egy nap maximum 3 zsepi fogyott el. Az konvergál a nullához.

Ennél súlyosabb csak most van, most melyről csúnyán köhögök, bár szerencsére nem sokat, csak ocsmány. Viszont most más ok miatt itthon vagyok.

2021. febr. 8. 13:29
Erről már volt fórum. Eléggé durva lett a vége. 😃
2021. febr. 8. 13:18
3-an vagyunk, bár csak náthások vagyunk a mostanság felmerült bennem a kérdés, hogy mások erről hogyan vélekednek. Jelenleg eléggé dáthás vagyok, és sajnos az esti zárásig benn kell lennem, különben mást kéne behívni a helyemre. Vagy ki van még hasonló remek állapotban és dolgoznia is kell pl irodában, akkor jöjjön panaszkodni :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook