Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mostanában sűrűn szédülök. Mitől lehet? fórum

Mostanában sűrűn szédülök. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. máj. 17. 07:25

Terhességi tesztet vettél már?:) Nem árt egy próbát..


De sok dolog okozhat szédülést. Pl ha huzamosabb ideig depisebb vagy, a stressz is produkálhatja fizikai tünetként.


Könnyű így írásban okoskodni... keresd fel a házidokidat, nézesd meg magad és kérj egy laborvizsgálatot.


És minden jót!:)

2009. máj. 16. 23:42

A szédülésen kívül van még más tüneted is?

Különben a teszt nem hülyeség. Nekem a 3. terhességemnél a szédülés volt az első tünet. De amúgy sok dolog okozhatja még. Szerintem menj el a háziorvosodhoz és kérj egy kivizsgálást.Az a legbiztosabb.

8. Indián lány (válaszként erre: 7. - Moncsicsi83)
2009. máj. 16. 23:38
Nem minden esetben veszik észre a betegek a fülgyulladást,sokszor csak a belgyógyász útján kerülnek a fül-orr-gégére kivizsgálásra.
2009. máj. 16. 23:15

A vérnyomásomat akkor mértük, amikor szédültem és 120/ nem is tudom mennyi volt... azzal nincsen gond.

A vércukromat pár hete mértük, azzal sincs gond. Ezekre tippeltem én is, ezért is mértük meg. De ez kilőve.

Akkor marad a front, vagy tényleg csinálni kellene egy tesztet?

Ha fülgyulladás van, akkor van más tünete is, mint szédülés?

2009. máj. 16. 22:43
Kedden egész nap fájt a fejem. Külömben nem szokott.Többször megmértem 100/70 alatt volt 95/ 65. Estére megjött az eső némi dörgés villámlás kisérte.
2009. máj. 16. 22:33
Én is alacsony vérnyomásra tippelnék. Akkor mértétek meg, amikor szédültél? Próbáld többször mérni a nap különböző szakaszában. Lehet, hogy néha leesik a vérnyomásod. Vércukorszint rendben?
2009. máj. 16. 22:33
Fülgyulladás(hiszen a fül az egyensúlyozás központja),de lehet még alacsony vagy magas vércukorszint,vérnyomás miatt is.Eléggé szélsőséges az időjárás is mostanában,lehet,hogy csak frontérzékeny vagy.Esetleg ha úgy ítéled meg,nem ártana terhességi tesztet is csinálni.
2009. máj. 16. 22:30
Alacsony a vérnyomás. Talán. Álmos nem szoktál lenni?
2009. máj. 16. 22:30
Mostanában elég sűrűn szédülök, néha majd összezuhanok. A vérnyomásomat néztük, az rendben van. Volt már valakinek hasonló?
2009. máj. 16. 22:29
Mostanában sűrűn szédülök. Mitől lehet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook