Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mostanában rémálmok gyötörnek. fórum

Mostanában rémálmok gyötörnek. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 1. 08:12

Ezek az álmok - részben - valóban a tudatalatti tisztulási folyamatai, viszont, ezzel egyidőben az emberiség kollektív tudattalanjában is végbemegy egy hasonló (bár nagyobb mértékű) változás.


A lényeg az, hogy jelenleg sokaknak (köztük nekem is) hasonló tüneteim vannak, de végeredményben ez egy természetes tisztulási folyamat... 🙂

febr. 27. 21:32
Kevesebb horrort kell nézni!
9. okoskodó (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 27. 05:48
Rosszabb, mivel az álmok egyre inkább ingerülté, feszülté tesznek, az ok, amiért ez kivetül nem változik, emiatt mindenki, aki a környezetetdben van érzékelni fogja, egyfajta kapcsolatromboló ereje lesz. Amivel foglakozni kell az a kiváltó stressz. Nem tudom, hogy ez itt hogyan megy, gyakran olvasom a privátot, ha gondolod beszéljük át. Én sem ismerlek, Te sem ´, nincs mit veszíteni.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 19:29
Mond el nekem privátban.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Okoskodó)
febr. 26. 19:25
Milyen értelemben lesz rosszabb? Mostanában nagyon sokat aggódok a jövőm miatt, az érzelmeim miatt is. Sokszor csak magamban tudom ezt megtartani mert nincs akinek elmondjam.
febr. 26. 19:10

Nicsak!

Èn kiìrtam pár napja,ès azóta nem voltak rèmálmaim.

Álmodok,de semmi felkavaró.

5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 18:51
Úgy tudom hogy csak olyanok léteznek.
febr. 26. 18:46
Nem vagyok pszichológus, de nem ártana utánanézni az okoknak. Valószínűleg lelki eredetű (lelkiismeretfurdalás), de lehet más is, mint például visszafojtott düh. Egyértelműen foglalkozni kell vele, mert csak rosszabb lesz.
3. Myra (válaszként erre: 2. - K-né Zsóka)
febr. 26. 18:37
Ezen már én is gondolkodtam.
febr. 26. 17:40
Lehetne azért még egy opció, mert milyen furán jön le, hogy valaki kiírja, hogy rémálmai vannak, mi meg rányomjuk, hogy nem baj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook