Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most olvastam, hogy Európában nem lehet majd nyugati vakcina nélkül utazni, ez komoly? fórum

Most olvastam, hogy Európában nem lehet majd nyugati vakcina nélkül utazni, ez komoly? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. ápr. 25. 01:22

Meghirdették az időpontfoglalást a kínai vakcinára, és azóta sem lehet elérni azt az oldalt, ahol jelentkezni kell, annyira túlterhelt. Úgyhogy nem úgy néz ki, hogy senkinek nem kell a kínai vakcina...


Egyébként nem hiszem, hogy elkezdik oltásfajta alapján szelektálni az országokba beengedhető embereket, mert akkor megbénulna a világ. Ráadásul nem is tudom, kap-e igazolást az ember arról, hogy milyen vakcinával oltották be, szóval kétlem, hogy ezt ellenőrizni lehetne.

2021. ápr. 24. 23:59
Számomra a legvadabb teória eddig az hogy közértbe se mehet vki oltás nélkül...
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2021. ápr. 24. 23:16

Az nyilván egy nagyon szarkasztikus megjegyzés volt 🤦🏻‍♀️

Gondolom nem kaphatok két vakcinat egy even belül; márpedig en nekem Európába es Ázsiába is mennem kellene. Ez a gond

10. NomNom
2021. ápr. 24. 23:09

🥱😴

Mit főzzek holnap ebédre? 🤔

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 23:07
Nem akar mindenki. Én pl tuti nem, de vagyunk sokan.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 23:03

Jajjmár! Nem nem kívánja senki, hogy adasd be magadnak az összeset egyszerre.

Gondolom tudod, hova akarsz utazni az elkövetkező hónapokban. Ha Európába, akkor olttasd magad nyugatival. Ha Kínába, akkor olttasd magad kínaival.

Az útjaidat pedig szervezd úgy, hogy ez ne hetente változzon. Feltalálták már az online munkavégzést, videókonferenciákat is.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Sz123)
2021. ápr. 24. 22:52
Nem hiszek el minden marhaságot, de azt viszont tudom, hogy pl. Kínában nem fogadjak el a nyugati vakcinat... a sajátjukat akarjak. Ennyi erővel ez fordítva is igaz lehet. Plusz mindenhol a pfizert istenítik en azt szerettem volna kapni, erre behívtak a kínaira... annyit tudok, hogy a pfizer modern technológia, jobban hangzik, mint a kínai. Ha a kinai annyira jo es megbízható miért utasítja vissza mindenki es miért akar mindeki nyugatit helyette?
6. Sz123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 22:38
Miért hiszel el minden marhaságot?
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 21:52

A kínaival nem tudom mi lesz, de az orosszal oltanak az osztrákok is, valamint a námetekis tárgyalnak az oroszokkal, már van is náluk orosz vakcina.

Viszont akkora a turizmus keletről, nem hiszem, hogy ekkora bevételt bármelyik ország is kihagyna.

2021. ápr. 24. 20:58
Ilyet nem hallottam sehol.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 20:41
Hol olvastad?
2. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 20:36

Még nincs mindenhol döntés erről, de Görögországba pl. lehet.

Kétlem, hogy az Unió lemond a keleti turistákról, üzletemberekről.

2021. ápr. 24. 20:33
En a munkám miatt utazom. A héten a kínai vakcinaval hívtak fel, akkor azt mondtam, hogy meg várnék es atgondolom. Rengetegen kapnak kínait es oroszt erre azt kell olvasnom, hogy azzal meg Európán belül nem lehet utazni??? Meddig nyomoritanak meg minket? Vagy ezen a ponton mar adassam be magamnak az összeset egyszerre, azt akarjak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook