Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Most látom csak, hogy mennyi felesleges dolgot felhalmoztam... fórum

Most látom csak, hogy mennyi felesleges dolgot felhalmoztam... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. 37e1ff8723 (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2022. ápr. 30. 08:20
😄
2022. ápr. 30. 08:20
Én már megszabadultam a 99%-ától. Nagyon jó érzés.
2022. ápr. 30. 08:14

Tegnap a tini-kori levelezésemre bukkantam ismét. Átolvasgattam. Nemtom meddig rakosgatom még... Pármondatos levelek, mindenki másnak semmitmondó.

Azt hiszem ráírom, hogy velem egyidőben elhamvasztható... (ha-ha-ha)

És még megvannak a "katona-időkből" átmentett, mindennapos levelek is, oda-vissza...

2022. ápr. 22. 10:13
Pár éve költöztünk, most meg festünk, úgyhogy volt nekem is részem selejtezésben bőven. A fölösleges tárgyaknak több helyre van szükségük, mint maguknak a házban lakó embereknek 😅
2022. ápr. 22. 10:00
Két napja szobát pakolok kifele,,hát ami itt nincs az nem is létezik:)😱😱😁Rettenet:)
8. syria (válaszként erre: 6. - Margarita Citokina)
2022. ápr. 22. 09:45
A kommentek is jópofák. :)
2022. ápr. 22. 00:10
Lenne mit kidobálni nálunk is :)
6. Margarita Citokina (válaszként erre: 4. - Syria)
2022. ápr. 21. 19:28
Köszönöm hogy elküldted, ez tetszik:)
5. Margarita Citokina (válaszként erre: 3. - 2f27e9e4ce)
2022. ápr. 21. 19:27
Egy csomó dolog kellett, amikor megvettem. Szükség volt rá, használtuk. Aztán változott az élet, és már nem használjuk. Pl. évekig kellett a nagy étkészlet, mert sok vendégeskedés volt. Csak megöregedtünk, sokan meghaltak,mások betegek, már nincs vendégség. Vagy a kempingsátor,az is kellett, amikor rendszeresen mentünk kirándulni. És egyéb felszerelések. De már nem kell.Ez évtizedek alatt alakul ki.
4. syria (válaszként erre: 2. - Margarita Citokina)
2022. ápr. 21. 12:23
Hihihi, ismerős. 😁 [link]
2022. ápr. 21. 12:06

Mikor jöttél rá ?

Mikor megvetted, akkor kellett volna

2022. ápr. 20. 18:31
Nekem is van ilyen problémám. Egy ideje elkezdtem selejtezni. Na de nem olyan egyszerű ez. Kezembe veszem a holmit, amire semmi szükségem, életben nem fogom már használni, és akkor elkezdenek tolakodni az emlékek. Mint a manók, állandóan sustorognak a fülembe: ez az övé volt, gondolj rá, ezt nem adhatod másnak, nem dobhatod ki...szóval ilyenek. Időnként szerencsére erősebb a józan eszem, és nem hagyom magam meggyőzni:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook