Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most kezdjük a bölcsit. Viszont jövőre megszületik a kistesó, ezért kislányomat ki fogják rakni a bölcsiből. fórum

Most kezdjük a bölcsit. Viszont jövőre megszületik a kistesó, ezért kislányomat ki fogják rakni a bölcsiből. (beszélgetős fórum)


1 2
10. vikasz (válaszként erre: 5. - 6b95053358)
2009. szept. 15. 10:41
A kislányom imádja a gyerekeket, a közösséget. Eddig dudolóra jártunk, nagyon szerette. Ezért is örültem, hogy járhat. A bölcsit hétfőn kezdjük.
9. vikasz (válaszként erre: 4. - Nattine)
2009. szept. 15. 10:40
Én most dolgozom, és megpróbálom minél tovább kihúzni. Sajnos tényleg helyhiány van. Csak a gyerekre nem gondolnak, hogy ott kell hagynia a már megszokott közösséget, a kis barátait.
8. vikasz (válaszként erre: 4. - Nattine)
2009. szept. 15. 10:38
Nálunk is a helyhiányra hivatkoznak, meg hogy sok a várólistás gyerek.
2009. szept. 15. 10:38

Nálunk amikor oviba ment a nagyobbik fiam, csak délelőtt lehetett ott mert én meg otthon voltam a picivel. Elég fárasztó volt. Mire hazaértem, főztem már mehettünk is vissza érte.

De én úgy tudom itt a bölcsiben nincs így. Egyik anyukának akkor született meg a 4. gyereke, és nem kellett kivennie a kislányt a bölcsiből.

2009. szept. 15. 10:35

Azzal fogják alátámasztani ,hogy otthon vagy,

De vannak bölcsődék ahol délig engedik ,hogy ma-

radjón a tesó.

5. 6b95053358 (válaszként erre: 1. - Vikasz)
2009. szept. 15. 10:30
Szerintem máshol is így van, eleve munkaviszony igazolása kell a bölcsihez. Lehet, hogy a "nagytesónak" is jobb lesz, ha otthon lesz. Mióta jártok? Tetszik neki?
4. Nattine (válaszként erre: 1. - Vikasz)
2009. szept. 15. 10:28

Sajnos kevés a bölcsődei férőhely, nálunk is csak akkor veszik be a gyereket (ha egyáltalán beveszik), ha a szülő viszi a munkáltatói igazolást, hogy dolgozik.

Szóval ha nem is normális dolog, de mégis ez az általános.

2009. szept. 15. 10:28
szia! nekem a "nagy" bölcsis volt, mikor jött a kicsi, és nem volt gond. Utána a kicsi 1 évesen ment -addig a nagy gond nélkül járt- és utána még egy évet jártak együtt...
2009. szept. 15. 10:27
Nem szerintem nem normális.Perse a bölcsibe nagyon nagy az úgynevezett várakozási idő, nagy a túljelentekzés, és ez mindig is így volt.Tehát megpróbálnak indent hogy tényleg csak azok járjanak, akik a munka miatt sehogy sem tudják megoldani az elhelyezést.De ettől függetlenül nem tartom helyesnek ezt amit tettek
2009. szept. 15. 10:25

Mikor jelentkeztünk januárban a bölcsiba, még nem terveztük a kistesót. Viszont már úton van, márciusra várjuk. Ezért a bölcsiben közölték, hogy ha megszületik a második babám a nagyobbikat kiteszik a bölcsiből. Még az évet sem járhatja végig. Egy nyilatkozatot is aláirattak ezzel kapcsolatban még a szülőin.

Ez normális dolog? Máshol is így megy vagy csak én fogtam ki ilyen bölcsit?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook