Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most először wellness húsvét lesz. Mikor a férjem... fórum

Most először wellness húsvét lesz. Mikor a férjem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 08:16

Mi többször szoktunk menni napra, arra pont elég, hogy kiszakadj kicsit a hétköznapok szürkeségéből, de ne ess ki a rutinból.

Persze már mint egy 1 hetes nyaralás, de ennek is meg van a varázsa. Több helyre elmehetsz, többet láthatsz.

14. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
márc. 24. 09:06
Nyáron elmenni 2 hétre, vagy többször egy hétre, plusz havonta egyszer 2-3 napos wellness, nem olyan rossz az.
13. Myra
márc. 24. 07:08
Érezzétek jól magatokat
márc. 24. 05:48

Évente többször megyünk 3-4-5 naposra.

Érezzétek jól magatokat:)

11. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 19:32
Érezzétek jól Magatokat! :)
10. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
márc. 23. 18:47
Amikor egész hónapban gályázol és alig várod, hogy egy kicsit kiszakadj a mókuskerékből, hidd el jó mèg az 1-3nap is, amit maximálisan ki tudsz használni! Szerintem a két hét enyhén szólva is túlzás, főleg ugyanazon a helyen! 😵‍💫
9. timycat (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
márc. 23. 16:46

Hát ja, tőletek a jó gyógyfürdős wellnessek tényleg messze van. Mi régen jártunk 3-4 napos wellnessre, ez az egy előnye van ebben a régióban élni, kb minden egyforma messze van.


Egyben 2-3-4 akárhány hét az tényleg tök jó, csak ne egy helyen legyen az ember.

márc. 23. 16:25
Ha gyerek nélkül lehet menni az pihenés, bármennyi is jó, de gyerekkel....na neeeeeeeem
7. bnedora (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
márc. 23. 16:13
Minimum 4 éjszakásra szoktunk menni. Sajnos rövid az idő, de többre nem telik, azért ez is jó, főleg gyógyvizes helyen.
6. asztanaviszta (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
márc. 23. 14:06

2 éjszakásra mi sem megyünk. Első nap délután elfoglalod a szobát, a második nap a teljes nap, a harmadikon meg reggeli után már jöhetsz is haza.

2 heti üdülés nekem már sok. Ha csak "üdülés" van, akkor én az 1 hétre szavazok.

5. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 13:07
Érezd jól magad!
4. globus (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
márc. 23. 12:42
Mi 3 napos Horvátországot bevállaltunk, kétszer 😀 Na jó, fiatalabbak voltunk.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
márc. 23. 12:38
Nagyon sokan nyáron mennek 1-2 hétre, év közben meg több ilyen pár naposra.
márc. 23. 11:19

Tőlem nagyon idegenek ezek a 2-3-4 napos üdülések, még a régi 2 heteshez szoktam. Pár napért el sem mennék.

De tudom, a mai fiatalok nemigen engedhetnek meg maguknak 2 hetet egyfolytában. Kár.:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook