Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik mosóport érdemes használni? fórum

Melyik mosóport érdemes használni? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Selyemmaki (válaszként erre: 8. - Domimami)
2021. ápr. 19. 12:24
igen, alig várom hogy elfogyjon! Egyszer kipróbáltam a DM saját márkását, és kicsit beszürkültek a ruhák. :( Én is Müllerben is vettem már Arielt, de az sem volt hatékony. Szomorú hogy a bevált termékek sem olyanok már mint egykoron.
8. Domimami (válaszként erre: 1. - Selyemmaki)
2021. ápr. 19. 11:59

Pont tegnap hívta fel a párom a figyelmemet arra,hogy az egyik tv műsorban éppen a mosóporokat és a mosógéleket tesztelték/rangsorolták.Hát...Ariel a fasorban sem volt,pedig én is azt használok.

Porban állítólag a Müller saját márkása a legjobb.


[link]

7. asgardi (válaszként erre: 6. - Selyemmaki)
2021. ápr. 19. 11:50
Na akkor az kilőve, nekem nincs "poros" tapasztalatom, csak agyalgatok, hátha valami használható is kipattan. :))
6. Selyemmaki (válaszként erre: 5. - Asgardi)
2021. ápr. 19. 11:48
Nem ismerem. Azt hallottam róla csak, hogy a fehéreket szürkíti.
2021. ápr. 19. 11:45
Egy kedves barátnőm mosószódát használ, nagyon dícséri. Nem gondolkodtál még rajt?
2021. ápr. 19. 11:38

Rég nem használok mosóport, mert sajnos ha egy szemecske nem oldódik fel és beeszi magát az anyagba, rettenet kiütéses leszek tőle és viszketek két napig.


Én folyékony Persilt használok, ha akciós, ki lehet fogni egész jó áron is.

Tomi nem vált be, se az "illata" se a hatása. Folyékony Tandilt néha veszek, a kék kifejezetten kellemes illatú, viszont állagát tekintve elég híg, többet használok belőle, mint egy márkásabb mosószerből. Formilból színes ruhás kapszulához volt szerencsém, szépen tisztított.

A kapszulákkal szemben (bár én használok, ha tudok jó áron venni) megértem ellenszenved, mert se nem olcsó, se nem környezettudatos, de azt megkérdezhetem, hogy a folyékony mosószerrel mi a gondod? Nem győzködni akarlak, csak kíváncsi vagyok. :)

3. Selyemmaki (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2021. ápr. 19. 11:33
Köszi, de nem jött be semmilyen folyékony, azért is írtam hogy azt nem kérem.
2021. ápr. 19. 11:23

Én az arieltől allergiás lettem! Szerintem nagyon durva! Csakis lenor folyèkony mosószert használok, közvetlenül a ruhákhoz adagolva!


Van ismerősöm aki dicséri kisgyerek mellett a Tandilt.

2021. ápr. 19. 11:21

Sziasztok!


Évek óta az Ariel mosóport használtam, amit imádtam.

Azonban azt veszem észre, hogy már nem elég hatékony, a foltokat egyáltalán nem szedi ki, és váltani akarok.

Olyan mosópor kéne nekem, ami nem fakítja a szineseket, de a fehéreket nem szürkíti el , a foltot is kiszedni.

Alap foltokról van szó, régebben az Ariel még a Betadine-t is kiszedte, a vérfoltokat is hatékonyan kiszedte, most már áztatással sem szedi ki, olyan , mint ha más összetétele lenne az Arielnek, az ára meg nem épp a legolcsóbb, mindegy, hogy DM-ben vagy Müllerben veszem, már nem olyan jó mint régen. Mindenképp mosóport szeretnék, mert a géleket ,sem a kapszulákat nem szeretem. Hallottam a Tandilról és a Formilról is, hogy jók. Véleményekre lennék kiváncsi. Köszi mindenkinek! Puszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook