Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosógép - melyik márkát igen, melyiket ne? fórum

Mosógép - melyik márkát igen, melyiket ne? (beszélgetős fórum)


1 2
10. BoBi86
2014. okt. 6. 19:23

Ha csak a márka érdekel akkor Samsung. Nekem a Whirpool és az indesit nem vált be. Az előbbi állandóan meghibásodott az utóbbi nem mosott szépen. :(

Bár a Samsungtól most nem várom el, hogy babaruhákat mosson de a fiam udvaroncsúszkálós ruháit is szépen kimossa és a por mosószert sem csomókban szedem ki belőle mosás végén... Pedig nem tömtem tele az Indesit-et sem. Szimplán sz*r volt...

2014. okt. 6. 19:21

Mielere nincs pénzem.

Most indesit van - ileet nem szernék 7 évet bírt, de már volt javítva, a régi a nyaralóban 17 éves és még bírja - ignis típusú. A whirpool 2 hónap után motorcserés lett.

Igazából elektrolux előltöltős és samsunng felültöltős között gondolkodom.

2014. okt. 6. 19:14
Miele. :)
7. mmacus (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2014. okt. 6. 19:13
Nekem az Electrolux nagyon bevált.
2014. okt. 6. 19:09

Amit ajánlani tudnék, azt már nem lehet kapni: Hajdú Minimat. Az enyém 36. éve szolgál.


És valahányszor valami baja támadt az elmúlt 10 évben, egyetlen szerelő sem mert ajánlani helyette mást, harapófogóval sem tudtam kihúzni belőlük állásfoglalást a ma kapható termékekkel kapcsolatban.


Bármelyik márkát választod, hatalmas lutri ebben a "fogyasztói" társadalomban. Vagy szerencséd van, és használod tizenévig (ilyesmit ugyebár nem évente vesz az ember), vagy a garancia lejárta után egy nappal romlik el megjavíthatatlanul.


Bocs, hogy nem tudtam ennél használhatóbbat írni.

5. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2014. okt. 6. 19:07
Indesit akart lenni, bakker 😳
2014. okt. 6. 19:07

Whirlpoolt se vegyél.Nem jó.

Most előtöltős digitális kijelzős Zanussim van.

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2014. okt. 6. 19:06

Szia!

Nekem mar tobb geppel volt" dolgom"

kedvencem a felultoltos, mert elofordul, hgy gyakran kesobb fedezek fel egy-egy kimaradt darabot, az eloltoltos utana mar nem lehet myitogatni.

Volt bosch, wirhpool, ignis es most elecrtolux. Legutobb,mikor jotta szerelo, azt mta, ezzel az utobbival a kegkevesebb gond.

Gondolkodtunk AEGben is ,de vegul emellett maradtam. Jo gep, gyors es szepen mos.

2014. okt. 6. 19:04
Indesitet ne vegyél.Még a szerelők se válalják.Samsung elég jó,én is azt szeretnék.
2014. okt. 6. 18:57

Mosógépet kell cserélnünk. Melyiket ajánljátok, melyiket nehogy vegyek? Eddig mindig felültötősöm volt, de nem zárkózom el az előltöltöstől sem.

Légyszíves írjátok meg, hogy melyik jó, melyik nem.

Márkákat várok, nem az előltöltős-felültöltős véleményeket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook