Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mondd, te mit választanál? fórum

Mondd, te mit választanál? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mondd, te mit választanál?

1 2 3 4 5 6
12. f758a7200f (válaszként erre: 9. - 76a5050894)
2013. aug. 10. 11:52

:)


Akinek van foga, nincs kenyere, akinek van kenyere, nincs foga...


Mit tehetnél? Pl kerek perec megmondani igy ahogy van:) de ha van mas oka, gyogyszert szed, depresszios, vagy egyszeruen jo dolgaban nem tudja, hogy mit csinaljon, ezt itt kiteregetes nelkul is kideritheted. Vele:)


Ha mindig ilyen volt, akkor nala ez a normalis. Ha elotte nem volt ilyen, akkor vmi baja van.

11. j357
2013. aug. 10. 11:28
Sajnos az egész cikk tele van általánosítással ráadásul a férfi a bűnbak..ja meg a megélhetési nők,akik kényelmesek es munka helyett otthon állnak esetleg helyt.
10. kisj (válaszként erre: 7. - 76a5050894)
2013. aug. 10. 11:22
31 év és 1,5 hónap
2013. aug. 10. 11:15

Én 16 éve kedveskedek,sőt a fele házimunkát megcsinálom amellett,hogy dolgozom,naponta többször bókolok neki,sokszor próbálok beszélgetést kezdeményezni,és mégsem kapok vissza már évek óta szinte semmit.

Havi 1 szeretkezés(ha már nagyon muszáj).Teszek azért,hogy jól nézzek ki.Sportolok rendszeresen,nincs sörhasam.Sosem felejtettem el a születésnapokat,névnapokat,házassági évfordulókat....Nem panaszkodásként írom ezeket.Ha van valami ötletetek vagy tanácsotok,hogy mit tegyek még,hogy jó legyek a páromnál akkor kérlek benneteket ne tartsátok magatokba.

2013. aug. 10. 10:52

Nekem ez ragadta meg a figyelmem:


Hol a kedvesség, a figyelmesség, mikor volt, hogy

csak úgy” kivették a kezéből az otthoni munkát?

Vagy esetleg meghallgatták, mikor hullafáradtan

hazaesett a munkából? Esetleg egy fodrász látogatás

után dicséretet is kapott otthon az urától? Vagy

esetlegesen nem felejtették el a születés-névnapját,

ami a minimum…..

A férjet hamarabb körbeugrálja” a nő, lesi minden

szavát míg viszonzást már évek óta nem kap…. Az

intim együttlétekről, mikor elég lenne csak egy

összebújás egy gyertya mellett és csak a másikra

figyelni… ez mikor volt? Ki emlékszik már

erre…… !!!

7. 76a5050894 (válaszként erre: 6. - Kisj)
2013. aug. 10. 10:47
16 év
6. kisj
2013. aug. 10. 10:45
Nem tudom mennyi tapasztalatod van, de nekem nagyon sablonosnak tűnik amit írtál.
2013. aug. 10. 10:39
De minek teregessem itt ki a magánjellegű gondjaimat
2013. aug. 10. 10:36
Na ehez én is hozzá tudnék szólni....
2013. aug. 10. 10:10

Szepen leirtad, hogy a nok mennyi mindent szeretnenek de sztem a ferfiak is sokmindent es ok ugyanigy hallgatnak, evekig. Ok is szeretik, ha egy no csak rajuk koncentral. Ezt a korulugralast meg nem tartom olyan gyakorinak, a mai napig, sok helyen, ha egy ferfi szeretkezni akar, neki kell korulugralni a not.


De nem tagadom, vannak martirtipusu nok is, akik mindent es mindig megbocsatanak. Masreszt nem tudom, hogy a ffiak, tenyleg az egyetlen dolog amiatt valnanak, a szarv? Ez komoly?

2013. aug. 10. 09:16
Jól írtad, a kulcs szó a beszélgetés bármikor és mindent. Valamint odafigyelni amásikra, majdnem úgy, mint mikor megismerkedtek!
2013. aug. 10. 09:08
A napokban olvastam, hogy manapság a házasságokban már nem a 7. év a legkritikusabb, a vízválasztó… hanem a 20. év. Egyre több házaspár „dobja be a törölközőt”, válik el, kezd új életet a házastársa nélkül. Ennek különböző okai lehetnek – mindenki tapasztalja vagy tapasztalta a saját bőrén – ami idáig vezet, hogy jobb a „nélküled”, csak ne veled tovább…

Ugrás a teljes írásra: Mondd, te mit választanál?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook