Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Molitor Mária - avagy miért szeretik az emberek a másikat lealázni az interneten? fórum

Molitor Mária - avagy miért szeretik az emberek a másikat lealázni az interneten? (beszélgetős fórum)


1 2
25. Zorg27 (válaszként erre: 24. - 3a611d00cb)
2010. dec. 6. 13:03

Most akkor sajnáljuk szimbát, mert ugye most az fog következni, hisz már azt sem érti miért kapta a hideget-meleget!


Ha valaki nem születik szépnek arról nem tehet, tehát ezért nincs is joga senkinek bántani, hisz ami nekem szép, nem biztos, hogy másnak is az! (nem is a kinézeted volt a célpont)

DE, szimba ez neked szól elsősorban, arról viszont nagyon is tehetsz, hogy milyen a stílusod, és ha alpári vagy és primitív akkor ne csodálkozz azzon, hogy lesz olyan ember akinek ez nem tetszik, igen és is köztük vagyok, és hidd el nem fogom hagyni, hogy hamis képet állíts fel magadról, mert az nem lenne fair!!!

Ha azon a fórumon amit indítottál vállaltad magad, akkor itt is vállalnod kell!!!

Egyébként köszönd meg Hoxának, hogy eltűntette azt a fórumot!

24. 3a611d00cb (válaszként erre: 23. - Szimbamacska1)
2010. dec. 6. 07:31

Érthetően írom??????????????????TÖRÖLTÉK!!!!!!!

IQ KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 5. 21:54
nem tudom hova lett,én is kerestem.
2010. dec. 5. 21:49

na végre! rátok akadtam!

boccs off: hova lett az előző fórum? :)))

igen cicacsibi nagyon buta voltál. már mondtam, netre csak azt és annyit amit mindig,mindenhol vállalni lehet!

2010. dec. 5. 21:41
És más vérét szívod azzal,hogy az apját szidod aki meghalt!!!!!!!!!!!
20. 3a611d00cb (válaszként erre: 18. - Szimbamacska1)
2010. dec. 4. 13:32
Csak macskát eszek nem embert!:)))))))))))))))))))))))))))
19. 3a611d00cb (válaszként erre: 12. - Manul)
2010. dec. 4. 13:31
Főleg ha úgy beszél mint egy kocsis!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 4. 13:24
Íme az embervámpír.!!!
17. 3a611d00cb (válaszként erre: 16. - Szimbamacska1)
2010. dec. 4. 12:17
Igen,igen!!!!!Buta voltál,de még mennyire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!De nem az őszinteség volt a baj,hanem az alpáriság!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))
16. Szimbamacska1 (válaszként erre: 10. - Border05)
2010. dec. 3. 15:45
Nos az én kegyetlen öszinteségemet alpárinak és közönségesnek találták.és igenén butább vtam mint te,fenn volt a képem.
2010. dec. 3. 15:38
Sziasztok én is Így jártam,és nem tudtam naívan,hogy itt ez a szokás.
14. manul
2010. nov. 7. 20:51

Persze,hogy nem de sajnos ez van.

Ismeretlenül nagyon könnyű másokat porig alázni,ezekkel a véleményekkel nem is érdemes foglalkozni.

13. Krisztin20 (válaszként erre: 12. - Manul)
2010. nov. 7. 20:45
De ez akkor sem jogosit fel senkit, hogy igy viselkedjen...
12. manul
2010. nov. 7. 20:42

Mindenképpen sajnálatos,hogy ismeretlenül ítélkezünk egymás fölött!

Viszont aki közszemlére teszi magát annak számolnia kell ezzel is.

2010. nov. 7. 20:09
Sajnos már nem csak a felnőttek, a gyerekek is rosszindulatúak. A fiam 13 éves, néhány osztálytársát legszívesebben felpofoznám. De mindig meg kell nézni, ki az aki monja a véleményt. Engem személy szerint nem befolyásol más ember véleménye, mert tisztában vagyok magammal és az értékeimmel. Maximum mulattat, ha beszólnak.
10. border05 (válaszként erre: 1. - Krisztin20)
2010. nov. 7. 19:39

Az biztos, hogy aljas dolog valakit gúnyolni akár a kinézete, akár más miatt.

Ugyanakkor van egy elgondolkodtató dolog is az egészben.

Szegény lány nem tudom, gondolta-e, hogy ez lesz ebből.

Gondolom, a való életben is érték a külseje miatt megaláztatások.

Nem igazán értem, miért tette fel a képét a netre.

Az én képemet sehol nem lehet megtalálni.

Nem a külsőm miatt, hanem a blogom miatt, amiben kegyetlen őszinteséggel tárom mindenki elé a dolgaimat.

2010. nov. 7. 19:15

Működik :( Rákerestem....

Ennyire érdekli gondolom az egész... :S

8. Krisztin20 (válaszként erre: 4. - Mirror)
2010. nov. 7. 19:07
Hát ez az, hogy attól, hogy szegény olyan amilyen, még nem lesz rosszabb ember, sőt lehet hogy belsőleg jobb ember, mint az a sok mocskolódó...
7. Krisztin20 (válaszként erre: 5. - 23c6efbd66)
2010. nov. 7. 19:07
Nem tudom, még működik-e, nem tudom, mikor irtak oda utoljára, de akkor is felháborító...én is irtam egy adminnak, de nem tudom, hogy látta-e egyáltalán, mert nem történt semmi....de amugy meg nem hiszem el, hogy egy admin se tudna a klubról, hisz rengeteg ismerőse van a klubnak....és nem zavar senkit??????
2010. nov. 7. 19:00
Jah, a másik: a magánéletüket az interneten élik. Egyszerűen nem tudják már eldönteni azt se, hogy mi tartozik a nagy közönségre, és mi a barátaira. Gondolok itt olyan esetekre, amikor a 15 éves csitrik "szerelmi életével", hányásos bulijával, káromkodós kiírásaival van teli a FB. üzenőfalam...
2010. nov. 7. 18:54

Hűűű... Még működik az a klub??? Vagy 3 éve láttam először, egyik osztálytársam mutatta...Kegyetlen, ami megy a mai fiatalok között.

Emlékszem volt még egy srác...arra véletlenül akadtam rá, akkor írtam az adminnak, hogy törölje le azt a profilt, törölte is. ( A volt barátnője a szívatta meg a gyereket, meztelen képeket töltött fel róla, és mindenki nevetett rajta..)

2010. nov. 7. 18:48
bocsássa meg a világ, én megnéztem ezt a fiatal lányt az egyik közösségi oldalon! Valóban nem átlagos külsejű, de akkor mi van? Semmivel nem "csúnyább" mint a többi mai fiatal... Azért mert nem vagyunk egyformák, még nem kell aláznunk egymást... Undorító!
2010. nov. 7. 18:43
Hát igen mi is voltunk fiatalok ,de ami most megy számomra is teljesen érthetetlen!:(
2. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Krisztin20)
2010. nov. 7. 18:42
Idióták! :(
2010. nov. 7. 18:41

Molitor Mária neve ismerősen csenghet több embernek is. Egy bizonyos közösségi portálon keresztül imerte őt meg a "világ". Azzal hívta fel magára az emberek figyelmét, hogy...hogy is mondjam...cseppet csúnyább az átlagnál. Egy kedves tinilány volt olyan drága, és a közösségi oldalon létrehozott egy profilt, melynek a Molitor Mária Fan Club nevet adta, és feltöltötte rá a Mariska képeit. És ezután jött a java! Mindenféle kedves, jólelkű tinédzserek elkezdték kommentálni a képeket, ami abban merült ki, hogy a sárga földig lepocskondiázták szegény lányt, a kevésbé előnyös külseje miatt...Ennyi mocskot, trágárságot, amit ott látni lehet, el sem tudtam ezelőtt képzelni tizenéves fiatalok szájából...nincs kedvem idézni tőlük, de egyszerűen megdöbbentő, felháborító és egyben elszomorító, hogy egy tizenéves fiatal ennyi mocskot rá tud rakni a másikra, pusztán azért, mert olyanra sikeredett a külseje annak a szerencsétlennek....Én sem vagyok sokkal idősebb ettől a korosztálytól, de az eszem megállt!

Ki a felelős ezért, hogy a mai fiataloknak ilyen a lelkiviláguk? HOgy nevelték ezeket a gyerekeket? Tudom, hogy nehéz válasz, de akkor is szöget ütött a fejembe...A másik kérdés, hogy ezek a fiatalok a saját gyerekeiket mire fogják tanitani???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook