Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel űzzük el az elszaporodott patkányokat? fórum

Mivel űzzük el az elszaporodott patkányokat? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
13. githaj
2013. jan. 21. 18:56
Valamikor régesrégen szoktunk méregbe forgatni fustolthalakat azt nagyon szerették, de akkor nem granul vagy zselés méreg volt hanem por amit be kellett keverni gabona orleményekkel.
12. pista55 (válaszként erre: 9. - Megi04)
2013. jan. 21. 18:55
Az szerintem hatalmas összeg mire mind kiírtják.
11. githaj
2013. jan. 21. 18:52

Mi a patkánylyukhoz szoktuk rakni a mérget, vagy beleszórtuk a lyukba. Most nincsenek állatok, de van kutya, macska.

A szomszédok hozzáállása mindig ilyen, pedig egyáltalán nincs igazuk. Volt ilyen szomszédunk aki ezt állította rólunk, aztán amikor szétverte a pajtáját és az alatta levo betont, rájott hogy nála volt a tanya mert rengeteg patkánycsontváz volt a beton alatt.

10. megi04 (válaszként erre: 8. - Pista55)
2013. jan. 21. 18:50
Biztosan nem,mert szaporodnak a kis "drágák":(((
9. megi04 (válaszként erre: 7. - Paki1968)
2013. jan. 21. 18:50

Mert TUDJÁK,hogy méreg! Ezt pontosan tudják az üzletben,akik árulják,de ha elmondják,akkor nem tudják eladni!:((

Minél előbb vedd fel a kapcsolatot a b@b@lnával,mielőtt úgy elszaporodnak,hogy betegséget is terjesztenek.Én a tévéből szedtem ezt az infót,valamelyik F@kuszban volt azt hiszem.

8. pista55 (válaszként erre: 7. - Paki1968)
2013. jan. 21. 18:49
Én úgy szoktam, hogy először adok nekik öt zselét és aztán naponta rakok még hármat, négyet ebből a zseléből. Előbb, utóbb megeszik azt. Négy nap alatt el is pusztul, de ha sok van akkor nem lehet tudni mennyi pusztult el. Ha a szomszédokban is van és az biztos, hogy van, egyedül szerintem ki sem tudod írtani őket.
2013. jan. 21. 18:43

Igen ez így van,de mint írtam eddig egyikből sem ettek,még csak meg sem kóstolták,csak kiborították.

Már nem tudjuk melyiket vegyük meg,a gazdaboltban lévőket már mind kipróbáltuk.A szomszédok közül meg nem is írtja senki,mondván majd mi...mert csak nálunk vannak állatok így csak nálunk szaporodhatnak.

6. megi04 (válaszként erre: 2. - Paki1968)
2013. jan. 21. 18:41
Állítólag CSAk és KIZÁRÓLAG a B@b@lnának van egy 'írtó" csapata,csak ŐK tudják kiírtani a dögöket..Mert sajnos szuper inteligens állat,felismeri,ha te mérgezni akarod!:(((
2013. jan. 21. 18:41
Esetleg keresni olyat,aki vadászgörénnyel irt patkányokat. Nem tudok árat,se embert,sőt az irtószerek miatt lehet,hogy nem is vállalja,de egy próbát megér keresni egy ilyet,ha minden kötél szakad.
4. pista55 (válaszként erre: 2. - Paki1968)
2013. jan. 21. 18:41
Nálam szerették azt a zselét. Biotoll a neve. Attól elpusztul néhány, de hozzánk is jönnek időnként újak.
2013. jan. 21. 18:39
Méreg. Az a baj, hogy elég sok pénzt el lehet rá költenii ha csak te írtod.
2013. jan. 21. 18:38
Egy patkánykával kezdtünk kb egy hónapja,amely azóta szaporodott is..Hiába vettünk már legalább 4 féle patkány írtót:granulátum-több félét is-,valamilyen kocsonyás trutyi,egyszerűen nem esznek belőle.kaptunk egy elektromágneses-vagy milyen-riasztót,de mellette is vígan sétálnak.Van valakinek valami jól bevált ellenszere?
2013. jan. 21. 18:35
Elszaporodtak nálunk a patkányok-tud valaki valami jól bevált meoldást ellenük?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook