Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel tudom a fájdalmam csillapitani? fórum

Mivel tudom a fájdalmam csillapitani? (beszélgetős fórum)


17. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Alnisa)
márc. 11. 08:34
Azért van amikor megműtik.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Liliom10)
márc. 11. 05:41

Fogalmam sincs.

Mert próbáltam időpontot kérni de mot betegség miatt nincs rendelés.

15. liliom10 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 19:41

Lehet, hogy nyaki gerincsérved van ?

Mikor mész reumatológiára ?

márc. 8. 19:10
Hát nem volt valami kreatív. Idegorvoshoz nem küldött? Az megállapítaná, hogy gerinc vagy alagút.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Várigigi)
márc. 7. 06:12

Semmi nem volt kb.

Kaptam beutalót reumára,illetve B vitamin komplexet meg magnéziumot mondta hogy szedjek.

Valószinüleg sérv,azt mondta az orvos.

12. várigigi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 15:59
Írd meg mi volt, ha publikus.
márc. 6. 10:20

Köszönöm a válaszokat.

Ma megyek orvoshoz.

10. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 07:03

Ez nem könnyű munka,,és az idő is halad.

Tehát ami régebben kellemetlen volt az mára rossz lehet.

Egyébként lehet hogy ha megszokod/belejössz egy idő után elmúlik.

9. 55Judit (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 06:51

Én bízom benne hogy az öngyógyító technikákra is szántál már annyi időt amit ajánlottam, mint amennyit a fórumon vagy. Bár a fájdalomcsillapító technikától nem szűnik meg a probléma, de a fájdalmat mérsékli, de az is lehetséges hogy hosszabb időre megszünteti. A végső megoldáshoz orvos, minél előbb!

Fájdalomcsillapításra több féle módszert is ismerek, de ezek csak ideiglenes megoldások amíg el nem jutunk az orvoshoz. Szerintem ez is valami.

márc. 6. 06:07
vitaminhianytol is lehet,de mi nem vagyunk orvosok.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Dominós)
márc. 5. 13:10

Csak azt nem értem hogy eddig nem volt amig nem csináltam ezt a munkakört,eddig semmi ilyen bajom nem volt.

Korábban igen,de nem ennyire fájt.

márc. 5. 11:00
Carpalis alagút-szindróma nagy valószínűséggel. Éjjel támad, irtóra tud fájni, hasogatni. Nyújtás, torna pár percen belül segít, de teljes megoldás csakis a műtét. Van éjszakára felhúzható ortézis, az is segít.
márc. 5. 08:48
Valószínűleg alagút szindróma. Átmenetileg flector kenőccsel kenheted, de csak rosszabbodni fog idővel. Keress meg egy sebészt, ő elmondja a lehetőségeket.
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 07:42
Az a baj, hogy mi csak tippelgethetünk. Alnisa írja a legjobbat, orvoshoz kell menni. Ettől függetlenül érdemes az az akupresszúrát alkalmazni, azzal nem árthatsz.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 07:40

Ilyen, vagy váratlan fájdalmakra érdemes a tudástárunkban tartani néhány akupresszúrás pont ismeretét.

A te problémádra most a kézen a vastagbél 4-es pontot kellene kezelni. A vastagbél 4-es pontot főképp fej-, szem- és fogfájás, torokgyulladás, karfájdalmak, hasfájás és székrekedés kezelésére lehet főleg használni. Ám ez a pont általános, a test bármely részén fellépő fájdalmak csillapítására is alkalmas, tehát a legfontosabb fájdalomcsillapító pont.

Hogy hogyan kell kezelni, csak írd a keresőbe a pont nevét, és találsz könnyen elsajátítható információt a kezeléssel kapcsolatban. Nézzél képeket is. Könnyű, azonnal tudod használni.

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 07:40
Orvos, kiírnak mr-re és majd kiderül, hogy nyaki sérved van, mondjuk kezdeni nem fognak vele semmit.....
márc. 5. 06:35

Pár hete kezdtem konyhai munkát(takarítás,mosogatás naponta) ,korábban sok évig dolgoztam ebben,akkor is volt ilyen problémám.

Éjjel gyakran arra kelek hogy zsibbadnak az ujjaim,illetve napközben is fáj a kezem/karom,illetve ujjaim.

Mit tehetek ez ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook