Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel lehet a tetoválást kenni? fórum

Mivel lehet a tetoválást kenni? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
8. eb85e22a13 (válaszként erre: 2. - LadyAnn)
2014. ápr. 22. 21:24

A vazelin kifakitja a tetkot,es egyebkent sem jo ra.

A legjobb a koromvirag krem. De sok fele valtozata letezik. Nezd meg,hogy te melyiket nem birtad,es masik fajtat vegyel. En pl.az alkoholos koromviragot egyalt.nem birom,de az alkohol nelkuli tokeletes,szinte mindenre jo,tetkora is.

7. 25800e2d09 (válaszként erre: 6. - LadyAnn)
2014. ápr. 22. 21:21
a shea vaj gyulladáscsökkentő, nyugtató bár a hámosítást nem tudom mennyire végzi el. viszont lehet nem lennél allergiás. hasonló mint a vazelin állagra.
2014. ápr. 22. 21:10

Köszi a tippeket.

Friss tetoválásra ugye olyan krém kell ami gyulladáscsökkentő, hámosító, stb, tehát majdnem mint a popsikenőcsök.

De a legtöbb tönkreteszi a tetoválás színét...

Beszéltem közben a tetoválómmal, a Tetran kenőcs sajna csak gyulladáscsökkentő :( De azért köszi az ötletet.

2014. ápr. 22. 20:56
szia, én a piercingemre Tetran kenőcsöt kaptam, esetleg lehet az is jó a tetkóra, gyulladáscsökkentő, meg ilyesmi, a Westend Tattoo-ban ezt javasolták. Egyékbént ha felmész a honlapjukra, sok hasznos infót tudsz olvasni, és lehet még válaszolnak is, ha írsz nekik e-mailt.
2014. ápr. 22. 20:56
Shea vajat ajánlanék és aloe verát.
2014. ápr. 22. 20:55
shea vaj vagy kakaóvaj?
2014. ápr. 22. 20:53

Sziasztok!

Jelenleg 3 tetoválásom van, épp a negyediket tervezem.

De a bepanthenre és a vazelinre allergiásnak bizonyultam, ugyanis mindkettőtől csúnyán begyullad a bőröm.

A tetoválásoknak semmi bajuk gyógyulás után, de elég kellemetlen tud lenni a rengeteg kiütés és a viszketés. Arról már ne is ejtsünk külön szót, hogy a gyulladt bőr tovább fáj mint a tetkó gyógyulási ideje...

Szóval, van esetleg valakinek tapasztalata más kencékkel (körömvirág sem játszik sajna...) amit kipróbálhatnék és a tetoválást sem teszi tönkre?

Köszi!

2014. ápr. 22. 20:53
Mivel lehet a tetoválást kenni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook