Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel kezelhető, vagy előzhető meg a hónaljban lévő verejtékmirigy gyulladás? fórum

Mivel kezelhető, vagy előzhető meg a hónaljban lévő verejtékmirigy gyulladás? (tudásbázis kérdés)


5. Judit1960 (válaszként erre: 3. - B4b1d52444)
2013. aug. 7. 09:55
Nem, mert télen is előjön. A doki azt mondta, ez olyan, mint a herpesz, hogy nem lehet tőle szabdulni.
2013. aug. 7. 09:53

Sose használt ilyen deokat??

Izzadsággal a méreganyagok távoznak, azt állítják.

3. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2013. aug. 7. 09:37
Az izzadtságtól jön elő neki?
2013. aug. 7. 09:37

Szia! Nekem szerencsére csak egyszer volt ilyen. Piros volt kívülről, és belülről egy kemény csomót lehetett érezni, ami növekedett, és a végén már a kezemet is alig bírtam mozgatni, úgy fájt.


Én kaptam rá kenőcsöt, és pár hétig nem szőrteleníthettem és nem használhattam izzadásgátlót. Magától eltűnt szépen, nem lett gennyes és hasonlók. A doki azt mondta, hogy azért van, mert a mirigyek nem tisztultak rendesen, nem izzadtam eleget.

2013. aug. 7. 09:25
Segítséget kérnék! Ismeri valaki ezt a betegséget? A párom évek óta ezzel szenved. Ilyenko majd leszakad az egész karja úgy fáj, gennyes lesz a seb és mikor végre elmúlik, megvastagszik a bőr. Van, hogy az orvos felvágja, de megbízható ötletet még tőle sem kaptunk, hogy hogyan lehetne ezt megelőzni. Nem a borotva és nem a desodot okozza' Talán a stessz, de akkor is talán van rá valami lemosó vagy egyéb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook