Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel bántottak meg életed során a legjobban? fórum

Mivel bántottak meg életed során a legjobban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. júl. 30. 19:41
Mennyi genya ember van...:PPP
2008. júl. 30. 10:45

amikor egy komplett tervet kellett készíteni az ügyfélszerzési elképzeléseinkről és a jövőbeni dolgokról... olyan kis marketingecske féleség... :)

lehordták minden szarnak a munkámat, utána meg - mikor már nem dolgoztam ott - az a ROHADÉK ellopta az ötelteimet és a mai napig azokkal a módszerekkel dolgoznak

61. mothertiger (válaszként erre: 55. - Ne add fel)
2008. júl. 30. 10:41

Úúúh, ez nagyon durva! Mekkora egy bunkó lehet a főnököd! És az a legrosszabb, hogy az ember a főnökének nem dumálhat vissza...

Pfúúú, a bunkója!!!:@@@@

60. efa181b264 (válaszként erre: 59. - Cirmanella)
2008. júl. 30. 09:59
Üdv. a clubban..:(
2008. júl. 30. 09:10

cserbenhagytak a legnagyobb sz@rban

olyan dolognak én iszom a levét,amiről nem is tehetek,fáj,hogy ezt mások ezt nem fogják fel és bántanak vele...

2008. júl. 30. 08:02
A legjobb barátnőm volt,zavarta hogy össze költöztem a barátommal,14év után vége lett a barátságunknak.Sajnálom hogy így alakult,olyanok voltunk mint a testvérek:-(
57. j357
2008. jún. 2. 11:40
ha nem adtam rá okot (kedvesen és naivan viszonyultam az illető felé), mégis sértegettek...
2008. jún. 2. 11:35
Azzal,hogy megcsaltak.
2008. jún. 2. 11:34
Nagyon sokan bántottak meg. De a legjobban akkor, amikor egyszer kaptam egy sárga rózsát, és a főnököm meglátta és csak annyit mondott, hogy kisüllyedhetett le ennyire, hogy neked virágot küldjön.
2008. máj. 7. 23:33
Az alakommal kapcsolatosan.
2008. máj. 7. 18:40
Engem egyetlen dologgal lehet: ha valaki sumákol és nem őszinte. A legkegyetlenebb igazság sem olyan bántó, mint a hazugság...
2008. máj. 7. 18:34
6év után lecseréltek egy 46éves nőre
2008. máj. 7. 17:59
párom: mikor nem hitt nekem. és le ku.... zott .
2008. febr. 29. 22:16
hogy az alakomat kritizálták!
49. Zelma (válaszként erre: 1. - F7bc159e64)
2008. febr. 29. 16:32
Ez pont így megtörtént velem is:)
2008. febr. 13. 15:00

Régen a lábam miatt bántottak sokat, beszólogattak, utánozták hogy sántítok. Valaki azt is mondta, hogy nem vagyok egész ember, valaki azt, hogy kurvának se lennék jó. Mostanában teltkarcsúságom miatt szólnak be, de ez nagyon nem érdekel...


Párom bántott meg az életben a legjobban, mikor kétségbeesésemben feltettem neki a kérdést, hogy az anyjáék, vagy mi (én és a kisfiunk), ő meg azt mondta, hogy nem tud választani.

Nem is változott semmit, elvan a maga kis világában, pedig próbáltam vele már szépen is megbeszélni a dolgainkat, de nem változtat.

Ez is nagyon rosszul esik...:(

2008. febr. 13. 13:27

Sokszor, nagyon sokszor bántott meg pl. a volt férjem a "kinek kellenél te?!" kezdetű mondatával, illetve, hogy 22 év házasságunk alatt rengetegszer kurvázott le csak azért, mert ő fűvel-fával megcsalt, az kiderült, és olyankor mindig megkérdeztem tőle, muszály-e ezt úgy csinálnia, hogy megtudjam? Mert én - ha megcsalnám őt - úgy csinálnám, hogy sose derüljön ki... Nos ettől kezdve megőrült a gondolatától is, hogy megcsalhatom és ő nem tudja meg. Ezért aztán napi szinten voltam lekurvázva.

De most már 10 éve, hogy elváltunk, ez már nem fáj annyira. De sosem felejtem el.


Az viszont, hogy amikor a roszindulatú rákos daganattal operáltak, a páromon kívül SENKI nem jött el meglátogatni, mert 250 km-re voltam, az mindig nagyon fog fájni. Se szülők, se testvér, se gyerekek... A két hét alatt amíg a kórházban feküdtem, a napjaim azzal teltek, hogy a folyosóról beeszűrődő hangokag hallgattam, hogy hátha... és lestem az ajtót, a szívem feldobogott, ha nyílt, hogy hátha...

46. iriszb
2008. febr. 2. 11:46

..rengeteg dologgal...

-hogy nem tudok beszélni, pedig csak "Szájpadhasadékkal születtem" ami nem azt jelenti hogy nem is tudok... csak bizonyos betűket nem tisztán tudok kiejteni, én ezzel nagyon jól tisztában vagyok...egyébként pedig be nem áll a szám és igen is imádok beszélni beszélgetni...(kommunikálni az emberekkel)...sokszor kiröhögnek a hátam mögött, de sajnos nem vagyunk egyformák, vagy ez talán jobb is így és én csak sajnálni tudom az ilyen "buta, tudattalan embereket"...ez inteligencia és toletancia kérdése hogy az ember eltudja fogadni a másmilyen és másfajta embereket is....

-a másik dolog ez a felsőbbrendűségi efektus...,ami számomra nagyon fájó...lekezelően beszélnek bizonyos emberek az "egyszerű melós emberekkel"...pedig lehet hogy a szakmályukban ők a legjobbak és leg ügyesebbek és szakmailag a legjobban értenek a munkájukhoz...de mivel ők "csak" kétkezű melósok és nem irodai dolgozók ezért alacsonyabb rendűnek számítanak egyes emberek számára...

-persze több dologban megbántottak már de a problémák azért vannak hogy megoldjuk őket....és ez a kihívás az életben, a mindennapi harc...a megélhetésért...

45. TM
2008. jan. 30. 20:24
A legjobban az bánt a mai napig, hogy nem vállalt az, akit szerettem és aki viszont szeretett. Nem a szivére hallgatott. Én nem ilyen vagyok, nekem nem mindenem az anyagi dolgok.
2008. jan. 30. 19:51
Előbb el akartak vetetni, majd miután ez nem sikerült,inkább mégis megszültek, s ráadásul életben is hagytak. :(
2008. jan. 30. 16:39

a volt párom azt mondta "ha megoldottad a problémát hivj fel"

mikor megmondtam neki lehet hogy terhes vagyok..

ott helyben szakitottam vele... nagyon fájt amit és ahogy mondta.. sose hittem volna róla iesmit..

42. Eve20
2008. jan. 30. 11:33
Sokszor megbántottak, nincs egyetlen olyan, amit ki tudnék emelni, de leginkább azok a sértések fájtak legjobban, amit az anyám vágott a fejemhez (a legdurvább ezek közül az volt, mikor közölte velem, hogy egy szar vagyok, és az életem is egy szar lesz...hogy a lekurvázásokról, és a lehülyézésekről ne is beszéljek), ezeket sosem tudom megbocsátani, bár ő már rég elfelejtette.
2008. jan. 7. 18:54
ha a szemembe hazudnak
2008. jan. 2. 01:41

Sokszor és sokan bántottak már.Volt aki jó szándékkal ,volt aki rosszal.

Mióta felnőttem ,átrendeződtek a dolgok a fejemben és megértettem ki miért és mit cselekedett "ellenem".

Azóta már nem tud megbántani senki.

Haragot,dühöt érzek,vagy sajnálatot ha meg próbálnak bántani,de igazán megbántani senki sem tud már.

Tudom ki vagyok és mit akarok az életben,és ezt senki sem fogja nálamnál jobban tudni.

Ezért abszolút nem érdekel senki véleménye evvel kapcsolatban.

2008. jan. 2. 00:56
nagyon sok mindennel és az akitől nemis várja az ember.
2007. dec. 26. 13:56

A legnagyobb bántás az volt hogy akit jo barátnak hittem éveken át becsapta a gyerekeimet így engem is és lemondta a szemembe az egész családomat!

Aprobb sértésekkl nem foglalkozom de ez a mai napig fáj ,mert hiába mondta mindenki hogy milyen ... senkinek se hitttem mindig megvédtem ,magamnak kellett rájonnom ,és fáj!

2007. dec. 20. 19:11
Amikor édasanyám azt mondta,hogy szégyel
2007. dec. 15. 17:13
Azzal, amikor tudatosult bennem ,hogy édesanyám alkoholista és nem ismeri be így hát nem tudok segíteni neki.....
2007. dec. 15. 16:57
Lehet,hogy nem az életem során a jellemző de hogy a legutóbb az biztos:kiderült,hogy félreismertem valakit.A legjobban azért fáj mert családtagként szerettem egy fiatal kolleganőmet,akiben egy új generáció szakmai képviselőjét véltem.Egyszerűen nem hiszem el ,hogy ennyire más legyen valaki mint amilyen képet én kialakítottam róla.
2007. dec. 14. 13:33
ki vesz komolyan regy fórumot, ugyan lányok
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook