Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miután kiderült a betegségem, lelkiismeretfurdalásom volt a... fórum

Miután kiderült a betegségem, lelkiismeretfurdalásom volt a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. timycat (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 17:23
Én azon csodálkozok ha más nem így gondolkodik, nyilván nem egy torokgyulladásról van szó, hanem olyan nyavalyáról ami valamilyen szinten, tartósan, akár véglegesen korlátozza az életet és egyértelműen nem csak a betegét.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Timycat)
márc. 28. 15:18

Igyekszem.😀

Azért örülök, hogy nem vagyok teljesen fura, és mások is gondolkodnak így. 🫣

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Myra)
márc. 28. 15:15
Nem kockázatnám az allapotomat holmi alternatív módszerekkel.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Egnisz)
márc. 28. 15:13

Nyilván el.

Azért ez kicsit más, ez elkísér már a halálig, és nincs rá garancia, hogy nem romlik az allapotom, sőt, elég nagy esély van rá.

9. Myra
márc. 28. 12:10
Ne add fel! Olvass utána minden alternatív megoldásnak.
8. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 11:25
Ezen szerintem mindenki átesik, aki ilyen vagy hasonló helyzetbe kerül. El kell fogadni a helyzetet és kihozni belőle a legjobbat! Sok erőt!
7. Egnisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 11:12
A szüleid gyerekkorodban elfogadták, ha beteg voltál?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Semleges)
márc. 28. 08:26
Már megvagyok.☺️
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Süngombóc)
márc. 28. 08:26

Nem igazán értem, mit akarsz ezzel mondani.

Az embert a stressz, a kórokozók és a genetikailag hozott dolgok teszik beteggé, illetve a balesetek.

A hozzáállásnak, gondolkodásmódnak inkább az életminőséghez van köze, nem a megbetegedéshez. A megbetegedéshez annyiban, hogy mennyire stresszes valaki.

márc. 28. 07:40
Szerintem is próbáld valahogy átrendezni a fejedben a dolgokat. Nem állunk sorban a közértben a betegségekért.
márc. 28. 07:11
Az ilyen gondolkodásmód betegíti meg az embert...igyekezz jóban lenni magaddal, mivel ez minden külső dolog forrása is, a kapcsolataidnak, a történéseknek.
márc. 28. 02:33
Ez nem hangzik jól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook