Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől van megpuffadva, keményedve az egész has, bele értve gyomrot is? fórum

Mitől van megpuffadva, keményedve az egész has, bele értve gyomrot is? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. e1ba0e35af (válaszként erre: 1. - Anita9023)
2012. febr. 2. 16:46
Vesegyulladástól simán fájhat a gyomrod környéke..,Nyugi,türelem,jó helyen vagy.
2012. febr. 2. 16:42

Szia!

Nekem dec. közepén kezdődtek az erős vesegörcsök, hányással, baromi magas lázzal, ájulással fűszerezve. Aztán kiderült, hogy vesekő okozta, és az erős és célzott antibiotikus kezelés ellenére is nagyon lassan gyógyultam meg. De a kérdésedre annyit tudok válaszolni, hogy nekem teljesen ugyanilyen hasi panaszom volt! Totál ugyanez! Nagyon megszenvedtem vele, de szerencsére elmúlt, és lekopogom, a vesekövem sem rendetlenkedik mostanában.

Jobbulást kívánok!

Eszti

2012. febr. 2. 16:42

nézz fel a vitalközpont lapjára Paska Gabi számát ott megtalálod, kérdezd Őt


ő tudja

2012. febr. 2. 16:39
vannak gyógyszerek amiknek ilyen emlékhatása van...
6. ujlany (válaszként erre: 4. - Ancsika72)
2012. febr. 2. 16:32
na akkor mar ketten igy gondoljuk :-)
2012. febr. 2. 16:32

Hat ha ok nem mernek diagnosztizalni, ugyhogy meg latnak is, akkor mi mit segithetnenk? :-)


Tudom, hogy nehez, de probalj meg turelmesnek lenni. Valoszinuleg holnap megtudod. Addig meg csak feleslegesen remisztgetnenek itt.

2012. febr. 2. 16:31

Ha az orvosok nem tudnak mit mondani az UH eredmény láttán,itt szerinted tudni fogja valaki?

Várd ki a holnapot a CT tutibb lesz eredményileg.

És próbálj meggyugodni.

2012. febr. 2. 16:27
Kérdrm én öket,de mivel az ultrahang nem mutat ki olyat,ct-re meg talàn holnap küldenek!!! És màr megörülök!!!:)
2012. febr. 2. 16:25
Hát ha kórházban vagy,akkor legjobb lenne ott a dokikat kérdezni.
2012. febr. 2. 16:24
Vesegyulladàsom van, jelenleg korhàzban vagyok.. A kérdés, hogy mitöl van megpuffadva, keményedve az egész has, bele értve gyomor fàlyàs..!:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook