Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől van levegővételnél szúró érzés bal oldalon? fórum

Mitől van levegővételnél szúró érzés bal oldalon? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 20. 10:35
korabban nekem is volt ilyen problemam,de elmult,igaz probalok egeszsegesen enni amennyire birok.
2011. okt. 16. 07:34
beszorult a levegő, vagy izomcsípődés .
6. Keldaa (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2011. okt. 15. 20:30

Sziasztok!

Le irnám az én gondom is hasonló!hátha tudok segiteni

Sziv szurás nekem is szokott lenni van mikor még levegöt sem merek venni mert olyat bele szur és meg is ilyedem, de ez nem biztos hogy sziv eredet de kivizsgálást meg kell tenni mivel semmi sem biztos!!! de ha nincs sziv probléma NE is legyen akkor lelki ok stresz stb :)Velem amikor ilyen elö fordul (igaz én még sziv kivizsgálás alatt vagyok más gond miatt) akkor veszem a levegöt és finoman maszirozom ahol szur és nekem el mullik

Menj szépen el kardiologiára és ha negativ akkor ugyis tanácsolnak valamit

Sok sikert:)

2011. okt. 15. 16:54
két napig tartott
2011. okt. 15. 16:54
á nem. ez csak úgy terjed. nekem is volt, de már elmúlt
3. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2011. okt. 15. 13:21
megfázhattál vagy idegbecsípődés
2011. okt. 15. 12:45
Mindenesetre fordulj orvoshoz. Lehet a szív izomzatával probléma, sok egyéb okozója.
2011. okt. 15. 12:41
Egy hete arra lettem figyelmes, hogy levegővételnél elől bal oldalon a mell fölött szúr. Van hogy teljesen tompán, van mikor erősebben alig bírok levegőt venni, van hogy egyáltalán nem is érzek fájdalmat. Először beszorult levegőre gondoltam, na de egy hete nem hiszem, hogy az lenne. Van ötletetek? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook