Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől van az ovulációs napom környékén (előtte 2, utána 2 nap kb.) fehér folyásom? fórum

Mitől van az ovulációs napom környékén (előtte 2, utána 2 nap kb.) fehér folyásom? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 13. 11:00
Igen sajnos.. elegge zavaro :-( de ha nincs mit tenni akkor elviseljuk.
10. Ágota 77 (válaszként erre: 9. - Ármin Márk Anyu)
2010. márc. 13. 09:41

Szia! Köszi, hogy megírtad.

Végülis jó, hogy nincs semmi baj, csak marad a kellemetlenség a hónap közepén (is).

2010. márc. 12. 12:42
Tegnap jutottam el nogyogyaszhoz vegre, aki azt mondta nekem,hogy ha nem jar kisero tunetekkel, mint pl viszketes es fajdalom, akkor sajna hiaba sok mennyisegnek itelem ez a velejaroja, es vegyem termeszetes dolognak.
8. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 7. - Ágota 77)
2009. jún. 9. 22:12
Feltetlenul!! Es koszii, ezt jo tudni hogy elmeletileg nem korors talan.
7. Ágota 77 (válaszként erre: 4. - Ármin Márk Anyu)
2009. jún. 9. 21:40

Még egy dolog: nyáron, melegben több ez a folyás. Ebből kiindulva viszont lehet, hogy van benne valami valami???


Ez a kérdés engem már nem érint, mert feltetettem egy hormonos spirált, a Mirenát és azóta megszűnt a folyásom is.


Nem tudom, de engem is érdekelne mit mondott a dokid, ha meglátogatod. Kérlek írd meg.

6. Ágota 77 (válaszként erre: 5. - Rufan)
2009. jún. 9. 21:35
Én is ugyanezt olvastam annó...
2009. jún. 9. 18:27
Rges-rég olvastam ( még amikor felkészültem a szexuális életre tinédzserként ) hogy ez egy teljesen természetes folyamat. Pont azért jelenik meg peteérés környékén, hogy segítse megtermékenyülést. Most jut eszembe, hogy a hőmérőzéses fogamzásgátlás kapcsán olvastam, hogy ha ez a tojásfehérjeszerű "cucc" megjelenik nagyon vigyázni kell, mert akkor nagyon könnyen teherbe lehet esni. Ergo érik a friss pete. Szóval nyugi, sztem semmi baj.
4. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 3. - Ágota 77)
2009. jún. 9. 11:39
Szia! En is erre gondoltam.. miota szultem azota van csak, mano 1 eves koraban megjott, azota van a folyas is az ovulacio korul. Fogalmam sincs mi lehet, de engem is nagyon zavaro mennyisegu neha. :-( Az elotted szolonak termeszetesen megyek nodokihoz, de gondoltam hatha van még vki igy!
2009. jún. 9. 10:53

Szia!

Nekem ilyenkor átlátszó folyásom van, mint a tojás fehérje. Ami érdekes, hogy az első szülésem után több lett, a második után pedig mégtöbb. Már-már kellemetlenül sok volt ez alatt a pár nap altt.

Neked mióta van?

Én úgy gondolom, mivel hónapról-hónapra visszatér ugyanabban az időpontban talán nem gombás fertőzéstől van. Persze ezt csak logikai alapon gondoltam ki, semmi tudomány nincs mögötte.

2009. jún. 8. 18:58
Menj dokihoz,majd az választ ad.
2009. jún. 8. 15:56
Mitol van az ovulacios napom kornyeken (elotte 2, utana 2 nap kb) feher folyasom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook