Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől szexis a nő? fórum

Mitől szexis a nő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20. rlibertas (válaszként erre: 17. - Charly(vagybármi))
2009. aug. 28. 13:01

igaz! de itt meg az erotikus határvonalat is meg kell akkor húzni.

Vonzó, aztán szexis, aztán erotikus.

19. marcsix (válaszként erre: 5. - SSissykke)
2009. aug. 28. 13:00

egyetértek, tényleg nem kell férfi ahhoz, hogy a nő csinos legyen. sőőt aki szingli, az általában még szexisebben öltözik mint aki már talált párt magának. a tiédhez hozzászólva, szerintem tudni kell a nőnek, hogy mi az ami jól áll, és mi az ami nem áll jól neki. Ha vékony, akkor annak megfelelően öltözzön pl. ha kicsit teltkarcsú, akkor meg annak megfelelően. Szerintem hiába egy vékony lány, ha slampos a ruhája, vagy teltkarcsúnál, feszes miniszoknya, esetlegesen kibuggyanó uszógumi. Én arról nem hallottam, hogy belsőleg is szexi lehet valaki. De majd gondolkodom ezen is.

de szerintem itt a férfiak jobban tudnának válaszolni mint a nők, mert mi esetleg magunkról azt hisszük, hogy a miniszoknya szexi, aztán a paiknál lehet, hogy pont nem.... :)

2009. aug. 28. 13:00

Elég szélsőségesen kifejezve, ha kedves vidám sugárzó, életkedvvel teli, akkor szeretnek vele lenni,,a közelébe lenni, akkor szexis, mer vonazza a férit is,jó ott lennei vele, akkor jó összebújva is.


Másrészről a nyitottság is, aminek szellemieken kívűl a ruhán is mutatkoznia kell, hiába vagy pl. humoros, jó kapcsolatteremtő, ha közben garbóba nyakig becibzározva összekulcsolt kézzel ücsörögsz, lazaság is kell. Nem feltétlen dekoltázs, de akkor vidámabb színekben a garbó..vagy valami ilyesmi.

2009. aug. 28. 13:00

Ti összekeveritek a szexist a vonzóval, vagy nektek lányokna ez mást jelent. Mer nagyon jól leírtátok, hogy mitől vonzó egy nő, de a szexi az kicsit más, egy kicsit szűkebb kategória.

itt fontos hogy öltözik, hogy néz, milyen a szexuális kisugárzása.

16. Estyke (válaszként erre: 14. - 81e5170311)
2009. aug. 28. 12:59
És akkor sem fordulnak el tőle, ha szóra nyitja csábos ajkait :-)
15. Krisztinke (válaszként erre: 13. - Sena)
2009. aug. 28. 12:56

Ez baj. HA elhisszük, hogy csak a tökéletes nő a nő. Na de milyen a tökéletes nő?


Igazából nem is ez a lényeg. A testünket csak ajándékba kaptuk. Nem?

2009. aug. 28. 12:55
Szerintem egy No akkor valik szexisse igazan,amikor nem tesz semmit(ezen ertem nem kelleti magat,nem akar feltunoskodni stb.)es megis vonzo,megis minden szem megakad rajta.
13. Sena
2009. aug. 28. 12:52

A kisugárzás nagyon fontos. Egy jó alakú, csinos, merész ruhába öltözött nő is lehet ellenszenves a férfiaknak ha pl mogorva, rosszkedvű. Míg egy egyszerű hétköznapi háziasszony is lehet vonzó ha sugárzik belőle az életkedv. A kérdés csak az hogy hogyan sugározzunk életkedvet ha mindenhol azt látjuk hogy csak a tökéletes nő a nő.

Ha a külsőről beszélünk, a páromnak pl nagyon fontos hogy hogy néz ki egy nőnek a keze és a lábfeje. Ezt nézi meg először.

2009. aug. 28. 12:51
jajj, igen igen, az nekem is eszembe volt :)
11. Estyke (válaszként erre: 5. - SSissykke)
2009. aug. 28. 12:47
Még idesorolnám a humorérzéket is :-)
2009. aug. 28. 12:46
Igen, én is valahogy így gondolom, mint az előttem szólók. :) Egy molettebb nő is ugyanúgy szexi lehet, ha életvidám és magabiztos, és látszik rajta, hogy jól érzi magát a bőrében. Ellentétben viszont, ha valakiről lerí, hogy depis, bizonytalan, maga alatt van, nem képes mosolyogni, hiába öltözködik a legdivatosabb ruhákba és sminkeli magát agyon...
9. d3c6e89fee (válaszként erre: 2. - D58b988bee)
2009. aug. 28. 12:45
Ez teljesen igy van!!!
2009. aug. 28. 12:45
Ha van elég önbizalma..
2009. aug. 28. 12:43
Ez is egy jó gondolat, de ha valaki éppen társtalan, már nem is érezheti magát szexinek?
2009. aug. 28. 12:43
Szerintem a szexisség olyan, mint a nőiesség. Ha valaki elfogadja magát, elégedett magával (és elfogadja magát), az kisugárzik, és akkor lesz igazán vonzó (és ez teljesen független attól, hogy valaki éppen 50kg vagy 85 :) )
2009. aug. 28. 12:42

Szerintem egy nő önmagában egyedül is lehet igazán nő, nem kell ahhoz egy férfi. :)

És nem kell feltétlen bomba külső, csak egy kis egészséges önbizalom, báj, pozitivizmus és hogy higgyünk magunkban. :)

2009. aug. 28. 12:42

Jó kérdés.

Attól, hogy kilátszik egy nő hasa.

Vagy attól, hogy látni a fekete csipkés tangáját.

Vagy mert feszül rajta az átlátszó nadrág. XD


Vagy másért. :))

2009. aug. 28. 12:41

Például most szexinek találom magam.


Minden agyban dől el. Most jól érzem magam a bőrömben, "tudok" magamról:)

2009. aug. 28. 12:38
Ha olyan férfi mellett vagy, aki mellett nőnek érezheted magad igazán.
2009. aug. 28. 12:37

Csak úgy eszembe jutott, vajon kinek mi a véleménye..

Milyen a szexis nő?

Nem csak a külsőre, vagy az általánosságokra gondolok..ott mélyebben mi lehet?

Te mikor érzed magad szexisnek?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook