Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől szép egy feleség egy férjnek? fórum

Mitől szép egy feleség egy férjnek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. Zizisicc (válaszként erre: 41. - A0c1361e44)
2009. szept. 7. 14:10
Így-így :oDDDDDDDDDDDDDDDDDD
41. a0c1361e44 (válaszként erre: 40. - Zizisicc)
2009. szept. 7. 13:59

Kicsit önző???:))) Szerintem ez nagyon önző! És még úgy is hangzott mintha a feleségnek kellene minden csinálni.

Ráadásul mindig megújúlni, stb. Remélem mindezt nem úgy várja el az illető, hogy nem teremti meg annak feltételeit. A megújúlás sok pihenést, sok pénzt igényel. Amikor egy feleség a férjéért és a családjáért él, akkor nem igen van ideje önmagára, így röpke pár év alatt leamortizálódhat.

Ha valakinek ilyen elvárásai vannak, akkor remélem, hogy sok pénzt keres, segít a házimunkában, esetleg az asszonynak nem kell dolgozni, és a gyerekkel kapcsolatos gondokban is osztozik.

Mi nők is tudnánk a fotelben ülve, vagy a kanapén fekve mesélni az elvárásainkról.

40. Zizisicc (válaszként erre: 35. - Man75)
2009. szept. 7. 12:42

"Akkor szép a feleség, ha nem merül el a hétköznapok monoton folyamában. Ha kicsit mindig meg ujjul, ha tud kis meglepetéseket okozni és ha a férjéért és a családjáért él." ???????????????????


A férjéért és a családjáért él? Nem vagy kicsit önző?????????? :o))

39. 40163fd81d (válaszként erre: 32. - Klenca)
2009. szept. 7. 12:39

"Megöregedtem, megváltozott az alakom, s akinek szeretnie kellene, nem teszi. . ."


Jól látod.

Ha minderre rájöttél,akkor már csak egy lépés ,hogy tegyél is ez ellen ,és elkezd elfogadni,és szeretni önmagad!:DDDDD

38. 4278f24526 (válaszként erre: 34. - Klenca)
2009. szept. 7. 12:39

Hát igen..

Minden ember annak akar tetszeni, megfelelni, akit szeret, annak számít igazán a véleménye.

37. a0c1361e44 (válaszként erre: 32. - Klenca)
2009. szept. 7. 12:36

Egy idősek vagyunk kb., de én nem tartom magam sem öregnek, sem csúnyának. Igen az alakom változott, de azt sem tartom rossznak.


Ilyet ne mondj, hogy nem vagy szerethető, ez butaság! Mindenki szerethető! Meg kell találni azt, aki méltó a szeretetedre!

36. 274c9996b8 (válaszként erre: 32. - Klenca)
2009. szept. 7. 09:55
Ilyeneket nem volna szabad irni ! Valakinek,valahol Te is szep es ertekes ember vagy !
35. Man75
2009. szept. 7. 08:29
Akkor szép a feleség, ha nem merül el a hétköznapok monoton folyamában. Ha kicsit mindig meg ujjul, ha tud kis meglepetéseket okozni és ha a férjéért és a családjáért él.
34. klenca (válaszként erre: 33. - 4278f24526)
2009. szept. 7. 07:56

Kábé...

Ettől még mások megcsodálják azt a nőt, de ettől nem biztos, hogy boldog lesz.

2009. szept. 7. 01:25
Akkor szép egy nő a férjének, ha szereti.. De ha a férfi nem szereti a feleségét, akkor kinézhet úgy is, mint egy szupermodell, magára aggathatja a csillagos eget is, akkor sem fogja szépnek tartani..
32. klenca
2009. szept. 6. 13:09

Nagyon jó dolog, ha egy nőt szépnek tart a párja.


Én már nem tudom elképzelni sem, hogy engem szépnek tartson valaki.:((

Megöregedtem, megváltozott az alakom, s akinek szeretnie kellene, nem teszi...


Én vagyok a hibás. Megváltoztam, s már nem vagyok szerethető.

31. a0c1361e44 (válaszként erre: 29. - Rosanegra)
2009. szept. 6. 09:28

Nem sajnos nem tudjuk, hogy egyáltalán szépnek tart e minket még a férjünk, csak néhány megjegyzése alapján gondoljuk azt. A feleségnek és a férjnek is az öregedéssel kopik a szépsége. Ha szeretjük egymást (mindig a korunknak, egymással eltöltött éveknek, stb.) megfelelően, akkor az elfogultság döntő szerepet vállal e szubjektív dologgal kapcsolatban.

Természetesen nem látjuk mindig tökéletesnek egymást, volt már olyan, hogy azt mondta ne vegyek fel valamit, mert nem áll jól, de azt hiszem a férjem nevében is mondhtaom, hogy nem ér annyit egy másik esetleg "szebb férfi, szebb nő" jelenleg, mint a közös múltunk és jövőnk.

30. klenca (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2009. szept. 5. 20:51

Szoktad is mondani a nejednek, hogy boldog vagy, hogy együtt vagytok?


Egyébként irigylésre méltó, ha 40 év után is szeretitek egymást. Illetve követendő.


Ráadásul ezért vannak a házasságkötések, mert így kezdődik mindegyik.

29. rosanegra (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2009. szept. 5. 20:47

Köszi a tippet:))Persze infók vannak, de tapasztalat még nincs..nem baj majd nemsokára eljön az is!

Szerintem egy bizonyos idő után azért egy feleség is tisztában van valamilyen szinten azzal, hogy mit tart benne szépnek a férje, vagy legalábbis mi kell neki!

Igen az idős párok nagyon aranyosak! Mindig próbálom megfejteni mi a titkuk, de egyszerűen még a közelükben lenni is valami fantasztikusan jó érzés, mintha valami pozitív energiát sugároznának!

28. rosanegra (válaszként erre: 27. - Alfoldi13)
2009. szept. 5. 20:37
Ne legyél negatív! Tényleg nem a kérdést akartam bírálni, sőt néha nem árt mondjuk beleképzelni magunkat mások helyzetébe, minthogy mit is szerethet bennem a férjem, vaagy mondjuk milyen lesz ha megöregszem. de ha már itt beszélgetünk én is kíváncsi lennék, hogy ti férfiak hogyan látjátok szépnek a feleségetket, párotokat! Vagy szerintetek mi nők mit szeretünk bennetek?
27. alfoldi13 (válaszként erre: 24. - Rosanegra)
2009. szept. 5. 15:27
tabu nálunk sincs kölcsönös tisztelet ..figyelem van..toppon már sose vagyunk...a kérdés pedig tényleg nem igazán jol van megfogalmazva mint amit én csinálok nem is lehet jó ez se...
26. 274c9996b8 (válaszként erre: 24. - Rosanegra)
2009. szept. 5. 14:40

Egyszeru szerintem , figyeld az idössebb generaciot körulötted , szuleidet,rokonokat,ismerösöket ! A csendes megfigyeles utjan sok,sok informaciot tudsz szereni a temaban :)

Hogy mitöl szep egy feleseg a ferjnek ezt "csak!" a ferj tudja , vagy nem tudja ? !

Viszont nagyon kellemes latni,talalkozni idös emberekkel akik 40-50-eve elnek egyutt es ugy is nez ki hogy , harmonikus a kapcsolatuk :)

25. rosanegra (válaszként erre: 23. - Alfoldi13)
2009. szept. 5. 13:38
Erről még nincs tapasztalatom, bár a 30 megviselt:)Elvileg azt mondják minden kornak megvan a szépsége, de biztosan borzalmasan nehéz lehet látni magunkon és párunkon, hogy öregszünk és minden eddigi szerepünk teljesen megváltozott.
24. rosanegra (válaszként erre: 20. - 274c9996b8)
2009. szept. 5. 13:33

Gondoltam, hogy nincs sok férfi itt:)

De akkor is érdekes, mert én biztos mást gondolok mitől vagyok szép a férjemnek, mint ahogy azt ő látja és érzi. Nem arra utaltam, hogy rossz a kérdés, mert nyilván nem szóltam volna hozzá.


Mögöttem még nincs nagy élettapasztalat, házasság terén sem, de nálunk nem tabu ha szar a kaja, vagy éppen nem a toppon van az ember, szerintem fontos, hogy ezt is meg lehessen beszélni, nem lehet mindig minden tökéletes:)

2009. szept. 5. 11:13
ez piszkos nehéz ...biztos az öregedés amugy is egy jó nehéz dolog uj célokat uj féleképp közeliteni mam ár a kis gyerek unoka egész más a cipő... mamár a lányok a mamák és szülők... mi csak háttér...
2009. szept. 4. 10:15

Nekem az a tapasztalatom hogy főleg a férfiakat "hajtja a vágy", tisztelet a kivételnek!!

és mi van akapuzárási pánikkal?ezt hogyan vészelik át?

2009. szept. 4. 10:13

Nagyon szép és tiszteletre méltó hogy valaki ennyi év után is így beszéljen a házasságáról...felségéről akár férjéről!!!!!!!!!

De most teljesen őszinte választ tudnak arra adni akik ebben élnek , hogy mi a van a hűséggel?soha még véletlenül sem történt meg az hogy megcsalja férjét vagy feleségét?vagy ha sokszor gondolt ilyesmire?

20. 274c9996b8 (válaszként erre: 18. - Rosanegra)
2009. szept. 4. 09:31

Hat tudod furcsa kerdes lenne ez a kerdes nökhöz ? ! Viszont nagyon keves itt a ferfi :)

Es hat gondolom hogy azok akik itt vannak ferfiak, bölcsen halgatnak a temarol :)

Minden atlagos ferfi tisztaban van a következmenyekkel ha , megkerdöjelezi a parja föztjet,kinezetet stb....

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - Rosanegra)
2009. szept. 4. 09:23

Én még csak fele ennyiről tudok beszélni:)

Én a férjemet épp annyira jóképűnek tartom, mint annak idején. Látom az öregedést természetesen, de még mindig látom azt is amilyen volt. Szerintem ő is. Van amikor kesergek, hogy milyen lettem, hogy nézek ki, ő mindig azt mondja, hogy a korosodás nem vált hátrányomra. Még mindig csinos vagyok, és szép. És hozzáteszi: ha öreg leszek igazán, ráncos, stb. ő akkor is szeretni fog. Mert őneki, akkor is olyan leszek, mint régen:))

2009. szept. 3. 23:08

Sziasztok!

Érdekes kérdés nőkhöz..

Szerintem ha valaki már régóta él kedvesével együtt szét kel választani a testi és a lelki szépséget, a test változását a másikon elfogadja és megszokja az ember, persze minden kornak megvan a maga szépsége, de úgy gondolom ez inkább megszokás. A kezdetek kezdetén inkább ez lehet előtérben, de aztán átveszi a szerepet a lelkiszépség, mert a pár összecsiszolódik, egymást formálják valamilyen szinten a saját képükre és ha jól működik a dolog a két fél alkot egy egészet.

Igen meg amit írtál a feltétel nélküli szeretet..na erre én is kíváncsi lennék, hogy ez működik-e ennyi év házasság után is!!!

17. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2009. szept. 3. 21:40

Most komolyan, hány éves voltál mikor megnősültél?

Ha negyven éve házasok vagytok, Te ötven négy vagy!

Akkor, hogy van ez?

Na, persze nincs abban semmi rossz, sőt!, hogy olyan korán kezdted!

2009. szept. 3. 21:34
?
15. Rozgó (válaszként erre: 11. - Alfoldi13)
2009. szept. 3. 18:15
Azért...:)
14. 81e5170311 (válaszként erre: 12. - Alfoldi13)
2009. szept. 3. 17:24
Ehhez csak gratulalni tudok nektek,de gondolom 2on all a vasar egy hazassagban.
2009. szept. 3. 17:22
Jose Silva nagyon szepen ir a felesegeröl es a hosszu hazasagukrol ! Ritka jo hazassagnak tartotta a hazsagukat , ami valoban ritka , mai rohano vilagunkban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook