Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől mondható gyönyörűnek egy nő? fórum

Mitől mondható gyönyörűnek egy nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
13. a65b6baa8f (válaszként erre: 10. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 09:43
Ja és igen! Szerintem is nagyon sokat számít a ruha! 1 nö legyen nöies :) Klasszisokat dob 1 nőn! Bocsi h így "beszólogatok" :):)
12. 77dcc060d6 (válaszként erre: 1. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 09:41

Rosszul kezdesz bele, mert nem kivűlről haladunk befelé, hanem belülről kifelé. Ha nem így indulsz neki, és valami akadály merül fel, vagy valamilyen negatív hatás ér, akkor összeomlik a változás lehetősége.

Míg ha belülről haladsz kifelé, akkor akár milyen külső hatás ér, a pozitiv változás megállíthatatlanná válik.


Ép testben-ép lélek, ahogy a jó öreg szólás szól.

11. a65b6baa8f (válaszként erre: 1. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 09:40
Egy dolgot javaslok neked! Ezt tapasztalatból írom :)Sose fogyókúrázz...nincs értelme! A nevében is benne van, h kúra! Elkezded, lefogysz,abbahagyod visszahízol! Ha tényleg nagy az elhatározásod, akkor javaslom hogy életmódot válts! Hidd el megéri! A Norbi féle módszert javaslom! Élvezetes, nem éhezel és fogysz is tőle! Tornával 1ütt nyárra nagy eredményeket érhetsz el! Sok sikert! :)
2010. febr. 5. 09:40

Sziasztok, de kedvesek vagytok, köszi.


Nem arra gondoltam , hogy a nőiesség =kipakolni ami van. Dehogy, nem vagyok olyan tipus.


Csupán a sportos stílusomat szép nőies ruhákra cserélni, stb.


Sajnos nem is lenne mit kipakolnom. Mellem zéró. :)

Ezért is nem merek felvenni pl: egy ruhát, mert látom másokon hogy áll a szép formáikkal. Félek, hogy kinevetnek, mert elég deszka vagyok. Mit javasoltok?

9. Sookie (válaszként erre: 5. - Szabina1984)
2010. febr. 5. 09:38
Én is így gondoltam, hogy először egy ápolt, természetes külső, aztán a csinos ruha... mert akárki, akármit mond, igenis számít a ruha is. Saját maga is magabiztosabb lesz az ember, ha csinosnak érzi magát.
2010. febr. 5. 09:38
Amikor a belső és a külső tökéletes összhangban sugárzik.Akkor mondható gyönyörűnek egy nő.
2010. febr. 5. 09:37
Bátran vágj bele....és merd bevállalni,ami másokon tetszik.....ha magad elfogadod az újítást,és magabiztosan viseled(mind a fizurát,sminket új ruhát)...ak másoknak is fog tetszeni amit lát:)
6. szabina1984 (válaszként erre: 3. - Megryan)
2010. febr. 5. 09:35
egyetértek én is...inkább a szemöldök legyen szépen kiszedve, mint teljesen megkopasztva, aztán kihúzva. nem tudom ki hogy, de sztem az visszataszító..bocsika...
2010. febr. 5. 09:34
Nem a ruha a lényeg, hanem az ápoltság...persze ha ez már megvan, akkor jöhet a hozzá illő ruha, kiegészítő. De a csinosság inkább a nőiességen múlik, mint hogy kirakod amid van...ízlésesen kell megtalálni a magadhoz illő ruhadarabokat, mert nem biztos, hogy ami mindent mutat, jól is áll.
4. Sookie (válaszként erre: 3. - Megryan)
2010. febr. 5. 09:33
Ez így van!!!
2010. febr. 5. 09:32
Én nagyon kiemelném a természetes szemöldököt, mert a legszebb arcot is rettenetté csúfítja az íves rajzolat amit sokan csinálnak.
2010. febr. 5. 09:30
Ápolt csillogó haj, szépen ívelt természetes szemöldök, szép smink (a legjobb az olyan, ami nem látszik, mégis kiemel), csinos, a nő színeihez illő ruha, hozzáillő cipő, táska...
2010. febr. 5. 09:28

Azért hoztam létre ezt a topicot, mert nagy átalakulás előtt állok. Sokat híztam, így csinosnak nem mondható az alakom. A külsőm egyhangú, konzervatív.


Elhatároztam, hogy ezen változtatok drasztikusan, mert nem érzem így jól magam.

Fogyúkúrázom, a cél 50-55 kg. Bár szerintem az 55 nőiesebb. A hajam növesztem ,és bemelíroztatom. Soha semmi nem volt benne, egyhangú. Illetve a sportcipőt a magassarkúra és a szép ruhákra váltom tavasztól, pontosabban, amikor elérem a szép alakomat ismét. :)

Némi lágy smink.


Azért mindez, mert rájöttem, hogy az utóbbi 1-2 évben elkezdett vonzani mindez. Divatmagazinokat olvasok, próbálok ötleteket lopni, mivel nekem a gond azzal van, hogy magamon nem látom úgy a dolgokat, mint máson, ezért nem merem viselni. De ennek vége. Olyan leszek, amilyen lenni akarok, akinek nem tetszik, nem érdekel, hiszen most sem tetszem mindenkinek. Nem igaz?



Mi az alapvető egy nőn, amire azt mondjátok TI férfiak, és persze hölgyek is, hogy gyönyörű? Külsőre gondoljatok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook