Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet több napja tartó végtagfájdalmam, nehezen mozgok és a könyök felett oldalt kinövés vagy duzzanat? fórum

Mitől lehet több napja tartó végtagfájdalmam, nehezen mozgok és a könyök felett oldalt kinövés vagy duzzanat? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. jan. 9. 12:47
Nem sikerült mert rosszul tudtam a rendelési időt. Pedig duzzanatok vagy kinövések több helyen vannak.Mindegy úgyis lehet nem fogok ráérni,mert Munkaügyi Hivatal kiközvetített recepciós munkakörbe egy fitnessterembe (szoc.munkát tanultam ,de nyelvvizsga hiánya miatt diplomám még nincs).
2012. jan. 8. 23:25

Chlamydia pneumoniae és mycoplazma pneumoniae.

"Az én fiamnál is pont ezeket mutatták ki. Mi is megjártuk a magunk kálváriáját mire kiderült. Mára már az egész család fertőzött, mindenki szedi az antibiotikumot. (Azi Sandoz) A fiam már 6 dobozzal szedett be ( 3 szem szedés 3 nap szünet). Majd két doboz Doxiciklint. Sokat javult, de még mindig nagyon gyenge, teljesen lefogyott, fáradékony, alig bír dolgozni.

Neki májusban kezdődött egy vesekővel, ami nehezen távozott, és utána sem lett jobban. Gyenge, erőtlen, állandó hőemelkedéssel, rosszullétekkel. Minden lelete negatív volt, ezért mikor bekerült egy rosszullét alkalmával kórházba, ott sem tettek semmit. Ő meg csak egyre rosszabbul volt. Természetgyógyászhoz fordultunk tehetetlenségünkben, de az is csak a pénzt vitte.

Végre maszek úton eljutottunk szinten egy szerológiás vérvételre, ahol ezeket a kórokozókat mutatták ki.

Hosszadalmas a felépülés, remélem hamarosan vége lesz ennek a rémálomnak."


Ezt írtam novemberben. Most már dolgozik, erősödik, mert nagyon lefogyott, de már nincs rosszul.

15. 4b724ddbc4 (válaszként erre: 14. - Csipke50)
2012. jan. 8. 23:06
Hogyan derült ki? Hova küldték? Mi volt a baja?
14. Csipke50 (válaszként erre: 13. - 4b724ddbc4)
2012. jan. 8. 22:30

Talán ezek sem véletlenek. Szédülsz, nem tudsz összpontosítani. Talán vírus, vagy bármi manapság "divatos" kórokozó, ami nehezen deríthető ki. A lila száj, zsibbadó végtagok keringési rendellenességekre utalnak. Szerintem. De nem vagyok orvos, homap minden képpen el kell menned, ne halasztgassad tovább!!!

Ha elolvasod, a fiammal mi is fél évig tartó kálváriát jártunk be, mire negy nehezen kiderítették mi a baja és végre talán meggyógyult.

13. 4b724ddbc4 (válaszként erre: 10. - Csipke50)
2012. jan. 8. 22:16
Először(nov.28) mentem le a lépcsőn (ami az emeletes házból kivisz) és valahogy a lábam keresztezte egymást aztán megbotlottam,gurultam, sárlehúzó egyik éles részébe (estétel másnap reggelig kórházban voltam),Dec.4-én forgószékkel/fotellel hátraestem elől kicsúsztam és úgy (augusztusban parketáztunk de a fejem az kisszőnyegen volt),Dec.11-én konyhaszekrény ajtajának a sarkába ütöttem/vertem be a fejem,21-én meg egy családi háznak a lépcsőfordulójába.
2012. jan. 8. 22:15

Beleolvastam a naplódba. Hát ha ennyire tartasz a háziorvostól, akkor cseréld le!!

De ne hagyd magad elküldeni, ez nem vicc.

Bár lehet, hogy egy csúnya vírus, de akkor is minimum vérvételre el kell küldjön.

Én már akkor melegebb éghajlatra küldtem volna, amikor a fejfájásod miatt nem csinált semmit.


Egyszerűen nem tudok mit irni mérgemben.

2012. jan. 8. 22:14

Járvány van lehetséges ettől vannak a tüneteid, de erre minden esetben az orvos tudhatja a választ.

Olvastam a naplódat, kórházlátogatásokon voltál mostanában, remélhetőleg nem komoly a dolog, mert ott akkor azt jelezted volna, vagy látták volna rajtad.

Próbálj ne annyira magadra figyelni, lehet pszichésen generálod magadnak a problémákat.

A megnyugtatásod miatt fordulj orvoshoz,ha azt mondja semmi gond fogadd el. Kösd le Magad valamivel,ami eltereli a figyelmed, pl. keresztrejtvény, a 80-as pulzus meg nem olyan magas ám :)

Jobbulást!!

10. Csipke50 (válaszként erre: 3. - 4b724ddbc4)
2012. jan. 8. 22:11
Mitől sérült ennyit a fejed?
9. Szilvaaa (válaszként erre: 3. - 4b724ddbc4)
2012. jan. 8. 21:43
Max. azért küld el melegebb éghajlatra, mert eddig nem mentél orvoshoz...
2012. jan. 8. 21:41
Azonnali vérvétel!!!!
2012. jan. 8. 21:25

Egyetertek zsuzsanna47-tel.


Menj orvoshoz! MOST!

6. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - 4b724ddbc4)
2012. jan. 8. 21:23
dehogy küld! Tényleg irány a doki!!!!!!
2012. jan. 8. 21:14

Ne holnap, azonnal menj orvoshoz, a sürgősségire v.

az ügyeletre. DE MOST!!!!!!!!!!

4. Pici Manócska (válaszként erre: 3. - 4b724ddbc4)
2012. jan. 8. 21:08

sürgősen menj el orvoshoz....

már holnap....

mindenképp...

és írj, hogy mit mondott..

3. 4b724ddbc4 (válaszként erre: 2. - Pici Manócska)
2012. jan. 8. 20:59
Gyalogolni szoktam kb.2-szer 20 percet néhányszor hetente ,de mást nemigen (emeletre max. lift helyett lépcsőzök de ez ritka).29-én azt hiszem nem lépcsőztem,meg nem is gyalogoltam,30-án 3-án igen.Mind a 4 végtagom fáj és emellett van az a duzzanat vagy kinövés vagy mi a bal oldalt meg a többi.30-án kezdődött bal kezem zsibbadt majd a bal karom elkezdett fájni aztán a zsibbadás(azóta is néha előfordul) után a jobb lábam. Másnap már mindenem fájt meg a fejem.Ezek meg tarkó fájdalom ,fejforgatásra szédülés néha azóta jöttek elő. Előtte meg 29-én fejfájás,szédülés (csak fekve volt jó) magas pulzus (95 majd 88),kékes lilás vagy pirosas volt a szám.4-szer sérült a fejem 4 különböző helyen (nov.28 jobb oldalt dec.4 hátul dec.11 bal oldalt 21-én fejtetőn). Félek elküld melegebb éghajlat az orvos.
2012. jan. 8. 20:43

sport volt??


csak a könyök???


elvileg teniszkönyök...ortopédia segít....

2012. jan. 8. 20:40
Mitől lehet több napja tartó végtagfájdalmam, nehezen mozgok és a könyök felett oldalt kinövés vagy duzzanat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook