Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet? Segítsetek léci! fórum

Mitől lehet? Segítsetek léci! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. Night Angel (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2012. jan. 3. 18:36
Orvos, sürgősségi, most.
2012. jan. 3. 18:35

Sziasztok! Elkeseredettségembe már nem tudom hova forduljak!

23éves lány vagyok! Az egész úgy kezdődött,már több mint egy éve,hogy erős hüvelyi folyásom volt, rá pár hétre elkezdett szúrni a hasam alja is mint amikor fel vagyunk fázva... 5x voltam vele nőgyógyásznál, azt mondta mindegyik orvos,hogy nincs semmi bajom...Kaptam kúpokat gyógyszereket...de semmi..Nem múlt! Elmentem 6x is a nőgyógyászhoz, mert mikor elkezdett szúrni a hasam alja, elkezdtem úgy felpuffadni mint aki 4hónapos terhes, és kb 10perc múlva múlt csak el.... Az orvos vet kenetet, kaptam gyulladáscsökkentőt az alhas szúrás miatt, és mondták,hogy menjek vissza 2hét múlva az eredményért! Ettől a gyulladáscsökkentőtől szinte teljesen elmúlt a hasszúrás, és a puffadás is..de a nagyon erős hüvelyi folyás nem... 2hét múlva eredményért mentem azt mondták semmi bajom..Kaptam a folyásomra 1kupót de nem múlt el... Most már néha barna folyás is jön... És már nagyon idegesítő,hogy pl amikor tornázok, van hogy olyan folt van a nadrágomon mint ha becsurgattam volna mert tiszta víz... Tisztasági betét nélkül nem tudok fehérneműt hordani! Nem nagyon szeretnék megint nőgyógyászhoz menni..mert ugye elvileg semmi bajom... Már 3napja elég kellemetlen szaga is van!! szerintetek mitől lehet ez a nagyon erős folyás, hol vízszerű,hol fehér, ritkábban pedig barna is már! Nem tud valaki vény nélkül kapható gyógyszert vagy kúpot erre,vagy valami itthoni praktikát??! :(

Köszönöm a válaszokat!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook