Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől jobb egy magyar férfi mint egy arab? fórum

Mitől jobb egy magyar férfi mint egy arab? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
83. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:28

Kell eltartania?! Azt ugye tudod, hogy ez azt jelenti, hogy ha 4 felesége van (vagy legyen csak 2), nem ùgy kell érteni, hogy a nôk otthon várjàk, hogy eltartsa ôket, hanem azt, hogy ôk otthon dolgoznak és együtt tartják el a családot, ezek után megteheti, hogy nem dolgozik, mert a feleségei tartják el. Szóval cseppet sem arról szól, hogy amit ô keres, egyformán beosztja a nôire, hanem amit együtt keresnek, abból vesz egy jó kocsit magának (csajozóst), köztetek meg egyformán beosztjátok de végülis a ti pénzetek is.


A kurdok mások mint az arabok, de szintén muszlimok csak nem tartanak be minden szabályt. Azért a fôbb dolgokban egyformák, a nô a tulajdonuk, az tuti. Nem biztos, hogy kendôt kell hordanod, de olyan nem lesz, hogy csak úgy elmész a boltba egyedül, plusz ha vele összekötöd az életed, nem utasíthatod vissza, hogy átvedd a muszlim vallást. Addig mûködik ez az egész, amíg nem Mentem haza hozzá, de mondjuk én nem is mennék hiszen bármikor felrobbanhat melletted egy bomba. Ha ô egy jó ember, akkor is ott "náluk" mindig veszélyben lesz az életed, mind a háborúk miatt, mind azért mert lerí majd, hogy te külföldi vagy.


Komolyan, elnézem a híreket, még azt se nagyon értem, hogy miért megy oda a sok ember ahol nincs nyugi, aztán csodálkoznak ha a terroristák elkapják ôket. A pasid meg hazudik, hogy ô nem maradhat Cipruson, ez már legyen intô jel, hazugsággal próbál ràvenni, hogy az ô területére vihessen

82. Derya (válaszként erre: 80. - Zarahell)
2015. febr. 13. 11:27

a kurdok nem arabok, de ebbol a szmpontbol ez tokmindegy.

ha csak nem nagyon tanult akkor eselytelen, es akkor is csak abban az esetben, ha idegen orszagban van,

81. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 79. - 25800e2d09)
2015. febr. 13. 11:26

Ha javítottad a kurdok terén jogosan, én is javítalak, az irániak terén. Ők perzsák, nem is mindenki beszéli az arabot.


Tehát a fórumon maradjunk a muszlim vallásnál, ne keveredjenek a dolgok.

Nem minden muszlim országra jellemző, szerencsére inkább nem jellemző (bár egy is sok), hogy agyonverhetik büntetlenül.

80. Zarahell (válaszként erre: 77. - Derya)
2015. febr. 13. 11:25

Úgy van, és ezzel felhatalmazva érzik magukat, hogy azt csináljanak, amit akarnak.


De tényleg nem akarok általánosítani, van szemét magyar is (jó sok), és van normális arab is. Ez egy saját tapasztalat, pedig a történet résztvevői már Európában nőttek fel.

79. 25800e2d09 (válaszként erre: 13. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:20

Csakhogy a kurd egy más nép. Más kultúra. Legtöbbjük Törökország területén él. Mondjuk ők is mégérik a pénzüket.


Amúgy az arabok mármint Irak Irán stb a nőket alsóbbrendűnek tekintik. Múltkor láttam egy videót melyben simán agyonverte egy arab az asszonyát. Nem mehetek nagyon egyedül a nők sehova, nem végezhetnek férfi munkát nagyon nehezen érték el hogy egyáltalán tanulhassanak iskolában. Mára javult valamit a helyzet de a vallás eléggé szigorúan vesz dolgokat.

2015. febr. 13. 11:20

Édesapádnak tökéletesen igaza van!

Nézd meg ezt a filmet, mindenkinek melegen ajánlom, akinek eszébe jut, hogy arabhoz menjen.

Címe:

"A lányom nélkül soha"

77. Derya (válaszként erre: 76. - Zarahell)
2015. febr. 13. 11:20
nem csak szivuk nincsen, de erkolcstelen k*..k is, hiszen lefekusznek mindenkivel, hazassag nelkul, egyuttelnek, gyereket is szulnek hazassag nelkul, stb... :-)
76. Zarahell (válaszként erre: 61. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:17

Az, hogy eljönnek Magyarországra, vagy más nyugatabbi országokba, (nem csak az arabok, hanem más olyan nemzetiségű férfiak is, ahol a szex tabu) és totál megbolondulnak.

Egy példa: illető (ismerős ismerőse) eljátsza, hogy egyedülálló. Majd egy véletlen során kiderül, hogy ez nem igaz, mert van egy barátnője, akit csal. Majd kiderül, hogy nem csak barátnője van, hanem felesége és 4 gyereke.

Ez egy barátnőm sztorija, az én történetem nem mesélem itt el, de amit velem csinált egy "elvileg muszlim" az is hazugság volt a köbön.

Majd azt mondta, hogy a magyar nőknek amúgy sincs szívük, tehát lesz#rja.


Ennyi a tapasztalatomról, de mint mondtam ismerek kivételt... konkrétan egyet, de biztos vannak még. Azért mondom, tapasztalj, de figyelj, és kézifékkel menj, nem kell mindenbe beleugrani! Okosan!

75. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 71. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:16
Gazdaságilag biztos, össze sem lehet hasonlítani.
74. animani1 (válaszként erre: 73. - Unom)
2015. febr. 13. 11:13
nem...
73. unom (válaszként erre: 71. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:11
Dubaihoz képest? Komolyan gondolod?
72. Derya (válaszként erre: 45. - 9b10f3d7ff)
2015. febr. 13. 11:11

nem tualja az, csak nem mutatja.

koponyegforgatok.

ahogy az erdek kivanja, ugy forgatjak a koponyeguket. :-)

71. animani1 (válaszként erre: 67. - Derya)
2015. febr. 13. 11:11
biiiztos h nem bírnám ki 5 évig ha oda kéne mennem ahol lakik. 1 hónap is bőven elég lenne. ő sem akar visszamenni, csak látogatni a családját mert betegek a szülei. Ő maga mondta,hogy én nem bírnék ott élni, de ő sem, annyira nagy a szegénység,ezt amit itt kialakított magának nem bírná itt hagyni. Meg ugye itt szabadon van, nincsenek meg az otthoni szokások pl az hogy a lánynak addig szűz kell lennie ( meg elvileg a fiúnak is ) ameddig nem házasodnak. Stb. Jah elmaradottak sokmindenben, de ha a hazánkat nézed Dubai-hoz képest, mi is le vagyunk maradva nagyon :)
70. Derya (válaszként erre: 69. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:08
irtam privit.
69. animani1 (válaszként erre: 63. - Derya)
2015. febr. 13. 11:07
mi megy a tv ben? a háborúra gondolsz meg robbantgatásokra?
68. animani1 (válaszként erre: 65. - Derya)
2015. febr. 13. 11:06
angolul :) elküldöd a linket ?
67. Derya (válaszként erre: 24. - 4c3a5e5783)
2015. febr. 13. 11:04

5 evre? :-)

annyit kizart dolog, hogy barki iskibirna.... :-D

66. unom (válaszként erre: 64. - Derya)
2015. febr. 13. 11:04
Ez sokat elmond bármely pasiról, magyarok közül is sok bukik bele.
65. Derya (válaszként erre: 19. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:04

nagyon naiv vagy, tudsz torokul? angolul? kuldok neked par hirt.

utana terjel vissza a temara. :-)

64. Derya (válaszként erre: 18. - Unom)
2015. febr. 13. 11:03
meg ez sem mondja el, milyen valojaban, ha termeszetes kozegeben latnad, akkor ismerheted meg, de ezt nem ajanlom. :-)
63. Derya (válaszként erre: 60. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:02

nem velem tortent, de tudomasom van rola, nem hallomasom.

napi szinten latom a televizioban, hogy mik vannak...

nema za MTV-ben.

hidd el, joindulatbol mondom, gyorsan felejtsd el, mert igen kicsi az eselye, hogy jo vege legyen... -(

62. Derya (válaszként erre: 15. - Animani1)
2015. febr. 13. 11:01

higgyel nekik,

es igen, valoszinuleg csak tetteti.

tobb szaz evvel el vannak maradva az europai kulturahoz kepest, ezt a kulonbseget csak tetezi az a teny, hogy muszlimok is, ami megint annyira mas, hogy nagyon....

61. animani1 (válaszként erre: 57. - Zarahell)
2015. febr. 13. 11:00
mi volt kiábrándító és gusztustalan?
60. animani1 (válaszként erre: 59. - Derya)
2015. febr. 13. 10:59
veled történt valami? azért mondod?
59. Derya (válaszként erre: 15. - Animani1)
2015. febr. 13. 10:57

eloszor is,a kurd nem arab.

masodszor pedig, egy tanacsom van neked, de ez komoly, hogy felejts el, ha jot akarsz magadnak!

komolyan mondom,

nem eloitelezetekrol, hanem valosagrol van szo.

olyasmi meg vegkepp eszedbe se jusson, hogy te mesz utana.

azt nem biztos, hogy elve megusznad...

2015. febr. 13. 10:55
Ráérsz majd akkor bemutatni a családnak is. Addigra ha tényleg működik a kapcsolatotok, megbékélnek..
2015. febr. 13. 10:53

Az a baj, hogy muszlim és muszlim között hatalmas különbségek vannak. Valahogy az az érzésem, hogy néhányan úgy értelmezik, hogy ha a szultánnak lehetett háreme, akkor az totál természetes és megengedett dolog.

Persze van a környezetemben boldog pár is, de amit a saját szememmel láttam, az olyan kiábrándító és gusztustalan volt, hogy azóta nekem is előítéleteim lettek a muszlim magát tenyészcsődörnek képzelő férfiakkal szemben.


Én azt mondom, hogy ha boldog vagy vele, próbáld meg, de ne ugorj bele semmibe ész nélkül, és használjatok gumit! Ha pár év múlva minden ugyanilyen szép lesz, akkor lehet a jövőn is gondolkozni.

2015. febr. 13. 10:40

Előtted az internet, vannak magyar nyelven muszlim oldalak, ahol tényleg igazi muszlim emberekkel beszélhetsz, feleségekkel is. Ott érdeklődj a kultúra iránt.

Magadban döntsd el, ha mégis erősen vallásos a szerelméért tudnál-e másképp élni. A másképp nem azt jelenti rosszabbul, csak számodra másképp, az öltözködésben, a gyermeknevelésben.

Az ember nem árt, ha résen van, legyen a jelöltje bármilyen náció tagja, de egy idegen kultúra fokozottabb óvatosságra int.

Nem vallás alapján ítélem meg az embereket, de amit leírtál, szerintem hangsúlyozom szerintem, nem nyílt lapokkal játszik a fiú.

55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 52. - Animani1)
2015. febr. 13. 10:34
Igen jól tudod, és hivatalosan 4 lehet. Azért ezzel nagyon kevesen élnek a mai időkben.
54. andi6020 (válaszként erre: 43. - Animani1)
2015. febr. 13. 10:33

"elvileg muszlim"


:DDDDD

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook