Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől dörzsöli ki a pelenka a gyermekem combhajlatát? fórum

Mitől dörzsöli ki a pelenka a gyermekem combhajlatát? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. szept. 6. 07:33
Milyen fajtat hasznalsz? Probaltal mást?márkát váltani?
6. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Dc077b3b46)
2014. szept. 6. 07:28

Ha a nagyobb pelus jó volt használd azt. ! Ne hulyeskedj inkább kidorzsolteted a combjat mert más mind vmit??? Tudod hány dologba próbálnak majd beleokoskodni még??? De ha látod vmi jó tedd azt. Ha nem jó meg ne tedd .


Én pl szinte sose használtam azt a kilosat ami kellett. Mert hoszra kinőtte a fiam. A a lányommal meg fordítva, meg nem nőtt bele hoszra...


Ha dorzsol nem jó és pont.

2014. szept. 6. 07:12

Mi is voltunk így. Nálunk is az volt a baj hogy bár méret szerint bőven oké lett volna a pelus gyakorlatilag ez nem volt igaz. Vagy ha sokat iszik és átalussza az éjszakát akkor attól is lehet.

Amúgy szarj a megjegyzésekre meg hogy ki mit mond. Te vagy az édesanyja a gyermekednek te tudod a legjobban mi jó neki.

2014. szept. 6. 01:44
combhoz
2014. szept. 6. 01:43

válassz egy másikfajta pelust!



a kismamáknak meg sem fordult a fejébe,hogy textil pelenkát használjanak!



ja,igen,azt ki kellene mosni. inkább a drága pelussal csinálják a sok szemetet!


Sipmónika nem neked szól,hanem álltalánosságba!


fél kocsi árát elliberózzák az anyukák! (:


sajnos az a divat,hogy 3 évesen még pelusba szaladgálnak a gyerekek.


ez hanyagság,és lustaság!


elkényelmesedtek az anyukák.


szerintem nem nagyobb kell,hanem próbáld a combtoz lejjebb huzni,hogy ne a hajlatot érje .

2014. szept. 6. 00:42
Bocsi, első mondat végén pont helyett kérdőjelet raktam. Meg egy szót is elírtam. Először fórumozok, majd jobban figyelek.
2014. szept. 6. 00:40
Sziasztok! Egy éves babámnak mindkét oldalon a hajlatát kidörzsölte a pelenka? Ez mitől lehet? 9 kg 30 dkg. 4+-os pelust használunk. Volt már, hogy ez előfordult, akkor nagyobb pelusra váltottam, el is múlt a kidörzsölődés. Egészen az 5+ pelusig jutottam. Ekkor felvilágosítottak, hogy hülyeség ekkora pelenkát adni egy ekkora gyerekre. Most akkor mégis váltasak nagyobbra vagy én pelenkázok rosszul? Nem szoktam szorosnak találni a pelenkát. Válaszotokat köszönöm!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook