Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit utálsz a sógornődben/ sógorodban? fórum

Mit utálsz a sógornődben/ sógorodban? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. okt. 2. 13:32
Most láttam a városban,még a fejét is elfordította.
2008. okt. 2. 11:52
Persze én is üdvözlöm, ha olvassa!
2008. okt. 2. 11:51
az én sógornőm is azt hiszi magáról, hogy ő sz..ta ki Európát, de azért megvagyunk. Mindenki meghagyja ebben a tudatban:)!
2008. okt. 2. 11:38
Lehet, hogy ő is ír ide, akkor üdvözlöm, legalább megtudom, hogy velem & többiekkel mi a baja. Próbálok magamra ismerni.
2008. okt. 2. 11:36
Hát van egy "kedves" sógornőm, aki, nem tudni miért, lenéz minket, meg az egész világot. Van úgy, hogy idedugja a pofáját (1/2 évben 1x), aztán két szót szól, 2 x sziasztok, mikor jön, meg mikor megy el. Úgy ül itt, mint egy fennkölt szobor. Állandóan meg van sértődve, de ha rákérdünk nagyon finoman, diszkréten, hogy mi a baj (hogy még jobban meg ne sértsük a pici lelkét), azt mondja minden OK. Csak azt nem tudom, minek jön, ha így utál. Jöhetne a család nélküle is, nem hiányozna, jobb is lenne. Állandóan baja van a világgal, de szerintem leginkább önmagával.
19. szemecske (válaszként erre: 17. - Wickucy)
2008. okt. 2. 11:28
Az én sógornőm még a fodrász iskolát sem tudta befejezni,annyira buta.Ezzel nincs is gond,hogy csak nyolc általánosa van 32 évesen,de akkor nekem ne mondja ki milyen buta....bocsánat,egy valamihez nagyon ért a pletykához!
2008. okt. 2. 11:18
A férjem huga (az én sógornőm) régebben a legjobb barátnőm volt, aztán elvált, majd terhes lett, összeházasodott a férjével aki orvos és 6 évvel fiatalabb nála, és most olyan jó élete van, hogy elfelejtett engem is és a testvérét is, de most már nem is bánom és nem is hiányzik. Kezdetben nagyon rossz volt... Mi voltunk az utolsók akiknek elmondta, hogy terhes, hogy férjhez megy az éj leple alatt... korábban meg mindent megosztottunk egymással és soha nem éltem vissza a bizalmával. Ha megharagudott valamiért fogalmam sincs róla, bár nem hiszem, ő egyszerűen ilyen lett... sajnos:(
2008. okt. 2. 11:05
Én azt nem szeretem a sógornőmben, hogy kis ingyenélő és mindig ingyen vágom a haját! :D Viccelek! :) De csak ezt az egy hibáját tudnám felsorolni, tök jóban vagyunk, csak sajna ritkán van itthon! Bezzeg az anyósom... :)
16. fda58604ed (válaszként erre: 15. - 01c8755c79)
2008. okt. 2. 10:50

Én egy telefonnal is meg lennék elégedve:)

(de az sem jut eszükbe)

15. 01c8755c79 (válaszként erre: 13. - Fda58604ed)
2008. okt. 2. 10:46

... mi valószínűleg ezért nem köszöntgetjük egymást. :o)) Nekem is van 2 gyerek... neki is. Letudjuk egy telefonnal. :o) Ez viszont nem befolyásolja az érzésenket. Nyáron könnyebben mozgunk, akkor többet találkozunk, a gyerekek is vannak nálunk... vagy együtt az enyémekkel a mamánál.

Hja, és nagyon szerettem a sógornőmben, hogy amikor aprókák voltak a fiúk, és ugye mi 200 km-re lakunk, anyuék még messzebb.... akkor sokat nézegették a fotókat... azokat amelyikeken mi vagyunk és a nagyszülők, és beszélgettek rólunk mindig. Egyszerűen belenevelte a fiúkba, hogy ez a család... és a családtagokat szeretjük. :o))

2008. okt. 2. 10:38

Azt mondta a sógornőm,hogy nekem többet ér a munka,mint hogy a gyerekemmel foglalkozzak,csak azért mert 4 évesen beírattam az óvodába.Arra nem gondol az okos fejével,hogy pénzt is kell keresni ebben a világban.Ezen kívül meg nagyon élvezi az óvodát,és szeret is menni.

Mindig megkavarja a szart körülöttem,és a férjem között.Akár hogy is próbálkozik nem hagyjuk magunkat.Sosem fogadott el,mert én próbálok adni magamra,meg a családomra.Volna még mit mesélni...

2008. okt. 2. 10:37

A figyelmetlenségüket.

Mi őket,és a gyermeiket mind névnapjukon, mind születésnapjukon felköszöntjük.

Nekik ez nem jut eszükbe...

Az bánt a legjobban, hogy pl. a lányom névnapjáról is nagyvonalúan megfeledkeznek, miközbnn a csöpp itt készült, várta őket...

2008. okt. 2. 10:28

... semmit se utálok benn! Szeretem! Soha egy rossz szava nem volt az öcsémre a több mint 10 év alatt. Pedig hááát öcsike is csak férfiből van, eme nem összes hibájában.. no és persze erényével.

A sógornőm spórolós családból származik, így öcsike ugyan puffogott, hogy ki volt mérve a "zsebpénze" viszont szépen haladtak előre... volt autócsere... és most 3-szor költöznek szebb, nagyobb lakásba.

... és mellékesen 2 gyönyörű, okos fiút nevelnek.

Szóval szeretem. :o)

2008. okt. 2. 10:25

Nem utálom a sógornőmet, csak nem nagyon ismerem, és nem is hagyja, hogy megismerjem. Jó lenne vele egyszer beszélgetni, higgadtan, indulatok nélkül, hogy megtudjam végre mi a baja velem, és rendezni tudnánk a sérelmeinket.

Sok közös van bennünk szerintem, jó és rossz tulajdonságok egyaránt, így nincs jogom őt elítélni, vagy haragudni rá.

10. smicu
2008. okt. 2. 10:24
A sógornőmet utálom. Irigy az öccsére,mert ő sokkal több mindent ért már el saját erőből, mint a nővére. Nem irigynek kellene lennie, hanem inkább saját magába kellene tekinteni, hogy ő milyen ember is, és utána piszkálni a másikat.
2008. okt. 2. 10:21

leendő sógorkámban mindent szeretek amíg boldoggá teszi a hugimat,ha megbántja akkor utálni fogom:)

A többi kettő sóginőmröl és kettő sógoromrol nem nyiltkozok,mert ők tutira utálnak talán ha erre járnak megirják miért:)))bár nem hiszem hogy erre járnának de ki tudja.....

alapszinten nagy bajom nekem nincs velük,ha tudnám nekik mi velem talán még tarthatnánk is a kapcsolatot:)


exsógornőimet kedvelem viszont,exsógorokkal sincs baj....

8. 372f7e7275 (válaszként erre: 3. - Manon)
2008. okt. 2. 10:18
:))
2008. okt. 2. 10:15
Az enyém egy hisztis picsa,és a tesómat csak írányítja!Persze ebben az öcsém is hibás,mert csak azt lehet,aki hagyja magát!Szóval nem szeretem,és remélem teljesen nem lesz a sógórnőm!(Még nem volt esküvő)
6. cel
2008. okt. 2. 09:55
Nincs semmi bajom a sógornőmmel (1) és sógoraimmal (3). Köszönjük, jól megvagyunk. Egyiknek sincs több és nagyobb hibája mint nekem.
2008. okt. 2. 09:46
A sógorom, hisztisebb mint egy nő és mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja... És leírhatatlanul lusta és bunkó csak ezt nem meri még magának sem bevallani...
2008. okt. 2. 09:44
én pedig azt hogy veri a gyerekeit és egy lusta dög!!!!még arra sem képes hogy egy nyalókát megvegyen a gyerekeinek legalább havonta 1x!!!és egy finnyás semmi ember! sült krumplin és pizzán él tesómat nem nézi semmibe semmi sem jó neki amit csinál! a gyerekek előtt kurvázza és baromozza le!pedig öszetehetné a 2 kezét hogy ilyen felesége van! az ilyen nem ember de még állatnak sem mondanám!!
2008. okt. 2. 09:42

Én azt nem szeretem a "sógoromban", hogy nagyon akaratos.

De hát 5 éves, csak kinövi:)


Egyébként cukibogyó a drága.

2008. okt. 2. 09:42
sógornőm:hisztis elviselhetetlen ripacs 20 centi hoszzu műkörmökkel és még egy rántottát sem tud megcsinálni a szülők minden házimunkát a párommal csinltattak gyerekkoruk óta pedig ő fiu, a sógornőmet tömték pénzzel a párom mindent magának vett.
2008. okt. 2. 09:37
Én azt,hogy ő mindent sokkal jobban tud nálam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook