Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudtok a pikkelysömörröl?Tényleg lehet a máj betegség jele? fórum

Mit tudtok a pikkelysömörröl?Tényleg lehet a máj betegség jele? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. MSA
2008. júl. 11. 12:11

Tudtommal a pikkelysömör genetikai hiba és semmi köze a májhoz.

Apukámtól örököltem, a családban csak kettőnknek van és nálam huszonéves korban jelentkezett, azóta is megvan. Csak a kezem hámlik, néha erősen, néha teljesen elmúlik. Az biztos viszont, hogy a sós tengervíztől szinte teljesen tünetmentes vagyok.

Oda kéne költöznöm. :)

4. Zsivanyica (válaszként erre: 3. - Magdolna23)
2008. júl. 11. 12:09
Sajnos nekem is van, /nincs baj a májammal/ ez öröklött betegség viszont tényleg elősegíti a megjelenését ill. a folyamatos megmaradását a idegesség.
2008. júl. 11. 12:03
Az én anyukámnak is van már 20 éve és neki sincsen semmi baja a májának. Már mindent kiprobált hogy elmúljon de semmi eredménye. Viszont a páromnak is volt de neki egyszerüen el múlt és neki sem volt baja a májával míg meg volt neki a sömör. Egyébbként ez mitől jön ha tudja valaki írja meg. Anyukám egyszer azt mondta hogy ez ideg alapon jön ki de én nem hiszem mert ezen az alapon minden kijöhet :)
2008. júl. 11. 11:44
A férjem kb. 10 éve pikkelysömörös és a májának semmi baja.
2008. júl. 11. 11:41
Mit tudtok a pikkelysömörröl?Tényleg lehet a máj betegség jele?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook