Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tudtok a hátrahajló méhről, mennyire hátráltatja a teherbeesést? Esetleg tudtok olyan pózt, ami ilyen esetben sikeres lehet? fórum

Mit tudtok a hátrahajló méhről, mennyire hátráltatja a teherbeesést? Esetleg tudtok olyan pózt, ami ilyen esetben sikeres lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. ápr. 23. 18:09
Sziasztok nekem erősen hátrahajló méhem van és egyáltalán nem gátolta a teherbeesést:)
2009. ápr. 23. 17:44

Sziasztok, tegnap voltam a nődokimnál, megkérdeztem, hogy befolyásolja-e a teherbeesést a hátrahajló méh, és azt mondta, hogy egyáltalán nem nehezíti meg, sőt...valakinél még elő is segítheti. Úgyhogy ne féljetek!! :)

Annyi a hátránya, hogy fájdalmasabb és erősebb a mensi!

28. 8ee31e318f (válaszként erre: 17. - Veroni81)
2009. ápr. 6. 19:14

vagy parnat teszel a feneked ala. a lenyeg ne folyyon ki :P

;)


de igy van :)

2009. ápr. 5. 19:40

Nekem is ilyen van, és állítólag nehezebb teherbe esni, ill. gyakoribb a vetélés veszélye.

Nekem elsőre sikerült terhesnek lennem, és ma már 3 édi gyermekem van, bár minde mellett 2 vetélésem is volt:(

2009. ápr. 5. 17:34
nekem is az van, még nincs gyermekem, nekem az orvos azt mondta, hogy ilyenkor praktikusabb a "kutyapóz"
25. direne
2009. ápr. 5. 17:31
Nekem is az van, és pikk-pakk sikerült.
2009. ápr. 5. 15:15
Sziasztok, nekem is az van, még nem voltam terhes, de már tervezzük, az unokatesómnak az van, és mindhárom gyerekkel az első próbálkozás után esett teherbe, én azt hallottam, hogy így még könnyebb a dolog!!! :)
2009. ápr. 5. 15:11
Nekem is hatrahajlo, most vagyok 30 hetes a harmadikkal. Tovabb megyek, 3 gyerek 3 ev alatt. Szerintem ez nem okozhat gondot a teherbeesesnel.:)
2009. ápr. 5. 15:05

Én 27 leszek és a nőgyógyász szerint nekem is az van, de nekem ez nem okozott gondot a teherbe esésnél.

4 év alatt 2 gyermek szerintem elég jó arány. :)

2009. ápr. 5. 15:04

Nekem is az van és 4 hónap próbálkozás után estem teherbe.

Bár szülésnél nem volt gondom mert császáros volt.

De panaszt nem hallottam még rá.Max annyit,hogy többet kell próbálkozni a szexel,hogy terhes legyen az ember.

Mondják azt is,hogy a gyertyaállás az jó ilyen esetben.Mert akkor nagyobb iramban folyik befelé az ondó és előbb eljut a méhhez pontosabban a petesejthez élő állapotban a sperma.

Na ezt jól leírtam

20. danama
2009. ápr. 5. 15:03
nekem is ilyen a méhem, mind a két gyerek szinte elsőre sikerült .-)
2009. ápr. 5. 14:50
Amikor a második gyerekemmel vajúdtam, akkor kérdezte az egyik szülésznő, aki vizsgált, hogy tudom-e, hogy hátrahajló méhem van? Hát nem tudtam.Nekem soha nem mondta az orvosom, és a teherbeeséssel sem volt gondom, sőt!Mindegyik előbb jött, mint terveztük.Szerintem nincs semmi hátránya.....
18. winny
2009. ápr. 5. 14:49

Én emiatt szültem az első gyermekem 30 éves korom után.

A nőgyógyász a terhesség kezdeti szakaszában igazított a méhemen.Három alkalommal.

Fájdalmas!De megérte.

2009. ápr. 5. 14:25
az is segít ha szeretkezés után hasra fekszel
2009. ápr. 5. 14:23

haho!

hátulról...kutyapózban!!! bocs, de tényleg, én ennyit tudok róla!

2009. ápr. 5. 06:54
Szia! Nekem is hátrahajló, ráadásul kicsi méhem van, semmi gondom nem volt!
2009. ápr. 4. 23:11
Ez volt(van)nekem is,de van két gyerekünk és minden normál módon folyt le.(Terhesség,szülés.)
13. 8ee31e318f (válaszként erre: 12. - Gabilive)
2009. ápr. 3. 23:10

igen ez jo. de en is tobb norol tudok, akinek ez van, es nem volt gondja a teherbe esessel. sot.

erdekes hogy az orvosok az ellenkezojet mondjak :S

12. gabilive (válaszként erre: 11. - 8ee31e318f)
2009. ápr. 3. 23:04
Nem tudom,de nekem is azt mondta a doki,mikor épp megállapitotta nálam a terhességet,hogy igy nehezebb teherbe esni.Közöltem vele,hogy én ezt nem tudtam ,de nekem nem volt gond.Csak annyit tett hozzá,hogy mostmár úgyis mindegy.
2009. ápr. 3. 22:55

de mi oka lenne hogy akinek hatrahajlo mehe van nehezebben esik tehrbe?


mivel koztudomasu rovidebb a huvely, az a logikus hogy konnyebben esik az atlaghoz kepst teherbe . cafoljon meg valaki,aki jobban tudja

2009. ápr. 3. 22:52
Nálam is a harmadik gyerek után derült ki hogy hátrahajló méhem van. Minden terhességem az első próbálkozásra sikerült. Sőt a harmadikat meg csak úgy.......
2009. ápr. 3. 22:50
Én akkor tudtam meg,hogy ilyen a méhem,mikor már teherbe estem.Első próbálkozásra sikerült.
2009. ápr. 3. 22:36
Na, hát akkor neked nagy mákod van. Ahogy rágondoltunk a gyerekvállalásra, már a pocakomban is volt a kisfiam. Aztán 1 éves korában menstruáltam egyet, aztán többet nem. Most 16 hónapos a kislányom. Szerintem ne is foglalkozz vele. Semmi negativ gondolat!!!!!
2009. ápr. 3. 22:36

a hatrahajlo meh onmagaban nem okoz kulonosebb gondot.


exemnek is az volt. nem esett teherbe, es kiderult velem van gond. alig hogy elkezdtuk a gyogyszeres kezelest, heteken belul teherbe esett. az ilyen noknek a nagy meretu pasikkal lehet gondja a rovidebb huvely miatt. en mar csak tudom :DDDD

2009. ápr. 3. 22:34
nekem is ilyen,nagyonis sok orvos mondta h ez baromság.
2009. ápr. 3. 22:31
nekem egyáltalán nem volt nehéz .... azt sem tudtam, hogy ez gondot okozhat, pedig ...
2009. ápr. 3. 22:28
A barátnőmnek is ilyen méhe van, az első gyerekre kb. 2 évet vártak, a többi jött utána, most 3 gyerekük van. Az orvos azt mondta neki, hogy biztos nagyon nehéz volt teherbe esnie. Hát először igen, de a többi jött sorban. :)
2009. ápr. 3. 22:27

Szia

Nekem is az anyukámnak van hátrahajló méhe. És semmi külön technikát nem használtak a szüleim és én is meg tesóm is itt vagyunk:)))

2009. ápr. 3. 22:22
Saját tapasztalatom nincs, de nekem eddig mindenki cáfolta ezt a dolgot. Anyukám is így lett terhes velem, egyszer nem védekezett csak és rögtön.
2009. ápr. 3. 22:19
Mit tudtok a hátrahajló méhről, mennyire hátráltatja a teherbeesést? Esetleg tudtok olyan pózt, ami ilyen esetben sikeres lehet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook