Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tudsz a kiwi jótékony hatásáról? fórum

Mit tudsz a kiwi jótékony hatásáról? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. márc. 25. 22:16
nekem 15kgtol kéne még megszabadulnom, kar, comb, fenék, has! magyarul mindenhonnan. :) de már jo uton vagyok, csak néha elgyengulok a kenyérnél, zsemlénél, az édesnél nem, mert nem szeretem, csak a sosat, de azt meg ritkán eszem. a zsemle az ami kihoz a sodrombol és fel tudnám falni az osszeset.most megprobalom helyettesíteni korpovittal majd, hátha ugy turhetobb a dolog.
16. Szuszy (válaszként erre: 15. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 25. 22:12

Köszi, aranyos vagy. Valójában 10 kg volt az eredeti célom, de most hogy végig nézek magamon, még jó lenne 3-4 kilótól megszabadulni. Feltéve ha sikerül, de ha 1-2 lemegy már az is jó lenne.

A lányom (13 éves) azt mondta, hogy mostmár jó csaj vagyok, de sajna a combom és a fenekem még mindig nem tetszik nekem. Kitartok, remélem még sokáig.

Tudod, nem is hittem az elején magamban, most meg már úgy megszoktam, hogy azt sem tudom akarnék -e megint olyan "ún. rendes" kajákat enni.

A lányomnak főzök szinte minden nap, de tudom hogy azt neki készítettem, eszembe sem jut hogy bele kóstoljak. Ő viszont megdézsmálja az én kajáimat, főleg a salátákat :)

Te mennyit szeretnél fogyni? És honnan?

2009. márc. 25. 21:55
és mennyit szeretnél még fogyni? mert igy nem nehéz, nagyon jo a modszer!én 1000kcal diétát csinalom, csak most egy kcisit változtatni szeretnék ezért kezdem el a kiwi diétát.nagoyn jol csinalod, kitartás.
14. Szuszy (válaszként erre: 13. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 25. 21:51

Ezeket? Semmivel :)

Gyümölcs, zöldség, néha túró- zsírszegény tejföllel(ezt imádom) csirkemell filé, olykor virsli, mindenféle salátákat gyártok (káposzta ahányféle csak létezik, savanyú, fejes, lila, kel, sárgarépa, retek, uborka, paradicsom, paprika, fejes saláta,) ritkán eszem néhány kocka light sajtot is :) párolt zöldség, nyers répa, karalábé, stb. Egyszer egy héten főzelék (kizárólag tök, vagy zöldbab) ezt mind-mind liszt, zsiradék és cukor nélkül. Édesítőt sem használok. A kávéról viszont nem vagyok hajlandó lemondani, imádom, ebbe teszek egy k.kanál tejport, de mást nem (már több mint 15 éve cukor nélkül iszom a kávémat). Néha veszek gyros tálat!

Jól hangzik ugye? De ebben csak csirkemell van és uborka, paradicsom, lilahagyma. Semmi más. De olyan jól hangzik, hogy "gyrostálat" eszem :)

2009. márc. 25. 21:29
hogy hogy nem eszed ezeket? nekem is el kéne hagynom, mert sajnos nagyon felfuj.mivel helyettesíted ezeket?
12. Szuszy (válaszként erre: 11. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 25. 21:26

Nem néztem mostanában kalóriatáblázatot, biztosan igazad van. De most gondolkodom, hogy talán úgy van rá írva, hogy 4 db felel meg 1 adagnak, bocsi, tényleg rég ettem, vettem korpovitot.

Megnézem a googléban én is.

Nem eszem kenyérféleséget tavaly december óta egyáltalán. Már eszembe sem jut, csak néha amikor épp akkor jön a friss pékáru a boltba, ahol vásárolok. Na akkor aztán, befalnék egy egész ládányit :) Imádtam a magvas zsömlét, kiflit tunkolni tejfölbe, folyton kenyeret ettem, a hatmagvasat szendvicsnek, stb. Tésztát ahogy kiemeltem a szűrővel a fazékból, megtudtam volna enni egy egész csomagnyit. Ezeket mostmár nem eszem:) Már csak néha hiányzik.

2009. márc. 25. 21:16
simán beirtam a google-be, hogy kiwi diéta! amugy egy szelet korpovitba 18kcal van, nem? én azt olvastam neten. meg szeretem is, mert át kéne váltanom a zsemlérol meg kiflirol valamire mert nagyon felfujnak
10. Szuszy (válaszként erre: 8. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 25. 21:15

Ez tök jónak tűnik, ki kellene próbálni.

Valamikor ettem a korpovitot, először azért mert diétáztam, aztán meg azért mert annyira finom.

Csak aztán át estem a ló túloldalára, volt olyan hogy egyszerre befaltam egy egész csomaggal, és nem a kicsit vettem :)

Aztán megnéztem a táblázatot a csomagoláson, és majd' elájultam. Egy szelet is kb annyi, mint egy zsömle.

Ez a diéta nincs meg bővebben? Hol találtad? Megírnád nekem? Köszike!

Pont holnaptól kezdenék egy 13 napos fogyit, de ki tudja, ez jobban tetszik.

2009. márc. 25. 20:31
van egy barátom aki cukorbeteg és o ette a korpovitot ill ette volna, ha nem eszem meg előle
2009. márc. 25. 20:31

nekem is lecsuszik magában, csak láttam egy kiwis diétat, leirom várj:


Egynapos mintaétrend

Reggeli

2 db kivi

1 csésze tea édesítőszerrel


Tízórai

2 db kivi

2 db korpás keksz


Ebed

4 db kivi

4 db korpás keksz

1 pohár tea édesítőszerrel


Uzsonna

2 db kivi

2 db korpás keksz


Vacsora

2 db kivi

2 db korpás keksz

1 pohár ásványvíz


Fontos, hogy a nap folyamán valamelyik étkezésnél egyél egy szelet pulyka-, vagy csirkesonkát, vagy egy tojást a fehérjepótlás érdekében!

7. Szuszy (válaszként erre: 6. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 25. 20:26

á-á-á-á-á

a korpovitnak ha elolvasod az értékeit, már nem biztos hogy akarod, ha fogyizol, ha cukorbeteg vagy akkor jó :)

Miért is kell a kiwi mellé kekesz? Nem értem :)

Nekem lecsúszik magában is :)

2009. márc. 25. 20:19
hát igen nem olcso mulatság, de egy doboz elég volt tegnap, szépen megpucoltam és felvágtam, ergo 3 doboz kell vagy 4 attol fugg, h hány napig szeretném csinalni. napi egy doboz, most már csak azt kell tudnom, hogy milyen korpás keksz van amit lehetne enni hozzá! korpovit talán?
5. Szuszy (válaszként erre: 4. - 5a5c6c6a02)
2009. márc. 25. 20:13

Szia! Én fogyókúrázom, és elég sok kiwit ettem, eszem, délelőtt, este, mindegy mikor rám jön :)

Negatív gyümölcsnek van nyílvántartva nálam, vagyis tuti fogyis gyümi. Bármennyit ehetsz belőle, akár kiló számra is, ha győzöd a pénztárcáddal :)

2009. márc. 25. 19:17
:D akkor jól van, most valahogy rám jött, hogy kiwi kiwi kiwi, és akkor most csak azt kívánom. vannak ilyen periódusaim. tudom egyszerubb lenne ha utana néznék a neten, de szeretném ha valaki aki már csinalt fogyokurat kiwivel megosztaná velem a tapasztalatokat.
2009. márc. 25. 19:15

tele van C-vitaminnal, tízszer annyi, mint a citromban.

Kimondott fogyókúráról nem tudok, de ha csak azt eszed egész nap, az a gyümölcsfogyókúra egyik változata, hosszú távon tuti lefogysz:)

2009. márc. 25. 19:11
Sziasztok, az érdekelne, hogy mit tudtok a kiwi jotékony hatásáról? valami jó kis fogyókura vagy hasonló? rá vagyok most kattanva, kilo számra tudnám enni!koszonom
2009. márc. 25. 19:11
Mit tudsz a kiwi jótékony hatásáról?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook