Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit teszel azért, hogy megelőzd a daganatos betegségeket? fórum

Mit teszel azért, hogy megelőzd a daganatos betegségeket? (beszélgetős fórum)


1 2
23. arany52 (válaszként erre: 22. - Survivor3)
2008. dec. 17. 16:09
Amíg lehet , nem is gondolunk rá, csak az a baj, mikor már ő gondol ránk.
2008. dec. 17. 14:28
Nem gondolok rá.
21. arany52 (válaszként erre: 20. - E1e9ab571d)
2008. dec. 15. 17:16

Férjem azonnal abbahagyta a dohányzást, hogy könnyebben menjen, a lányom is vele együtt leszokott róla. Ő sajnos már újból dohányzik.

Kávéból csak gyógykávét iszik. Neki az orvos egy üveg sört ajánlott, mert hólyag rákja volt és az tisztitja a hólyagot. Néha-néha egy pohár vörösbor.

Állítólag a kakaó is jó, este iszik egy pohárral.

2008. dec. 15. 16:54
Ja, és nincs dohányzás, nincs alkohol, max mértékkel vörös-és fehérbor, és normális testsúly.
2008. dec. 15. 16:53
Én azt mondom, sok mozgás, (heti 3X), egészséges táplálkozás,kerülni a mesterséges adalékokat, ami nagyon nehéz, és vitaminok. Mert ugye "a vitamin az a dolog, amitől akkor lesz beteg az ember, ha nem eszi meg."
18. arany52 (válaszként erre: 17. - 3cf80f2b78)
2008. dec. 15. 16:51
Megkérhetnélek, hogy ird meg privát üzenetben?
17. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 16. - Arany52)
2008. dec. 15. 16:37
Én megtaláltam a legjobbat!!!Ajánlom mindenkinek!!!
16. arany52 (válaszként erre: 15. - 3cf80f2b78)
2008. dec. 15. 14:40

Mi is használunk táplálékkiegészítőt és itt valóban nem az számít , hogy mit reklámoznak agyon, mert nem mindig az a legjobb.

Nekem egy éve operálták utoljára a férjem, és hogy az életvitelnek és táplálkozásnak köszönhető-e , de ez alatt az egy év alatt negatív eredményei voltak. A héten megy 3* szövettanira és reménykedünk a jó eredményben.

2008. dec. 15. 13:51
Még mindig a táplálékkiegészítőkre esküszöm!!!!!De nem azokra,amiket reklámoznak,hanem sokkal jobbra!!!
14. arany52 (válaszként erre: 13. - Rolvisa)
2008. dec. 15. 09:14

Kedves Rolvisa!

Az én férjemet is kétszer műtöttk rák betegséggel. Nagyon vigyázunk, hogy mit eszik, már amennyire lehet. Aszalt szilva , cékla, zöldtea, sok zöldség, csak csirkehús.

A sárgabarackról nem hallottam, de ma vetetek neki.Olvasom a naplód, és mielőbbi javulást kívánok férjednek, tudom mi az a rák árnyékában élni.

Üdvözlettel: Arany

2008. nov. 1. 15:46

Most ott tartunk már a 4. csigolyája roppan össze. Feltöltötték csontcementtel.A kemo csinálta volna?

Életünk, napjaink --naplómba olvashatsz rólunk.

2008. nov. 1. 06:56
nem próbálom magam és a környezetemet kivülröl-belülrQl mérgezni negativ gondolatokkal. Hiszen ezt is bebizonyították:minden az agyban dQl el.Persze, vannak öröklött hajlamok. Vagy pl: Csernobil-amiket nem lehet kivédeni sajnos :(
2008. nov. 1. 06:10
Sokan a B-17 vitamin mellett az Aloa Vera készítményeket és a noni chombusha szirupot is ajánlották.
10. judit0625 (válaszként erre: 7. - Rózi70)
2008. okt. 23. 20:33
:-))))))))szerintem ez már jó!!!!!!!
2008. okt. 23. 20:32
Semmit, sőt!:D
2008. okt. 23. 20:20

A férjem , most harcol az alattomos kórral.Ezért érint ez a téma, és kérlek benneteket, vigyázzatok.

A B17 vitamin jó megelőzésre és gyógyulásra is, a sárga barack magból vonják ki.betokozza a daganatokat.

Mi a nyáron sokat gyűjtöttünk barack magot, (ismerősök is)Minden nap 5 szemet eszünk(többet nem szabad, mert ciánt is tartalmaz.)ehhez még az aszalt sárgabarackot, eszi napi 2-3 db.

Nyáron volt friss,leturmixolva fagyasztottam is le.

Aztán a 100%-os gránátalma levet, minden nap,ha kapok (Metróban)friss grátalmát azt eszi.

A vörös áfonya, a céklalé, a búzafűlé,búzacsíra, lucerna csíra és a sok gyümölcs( a flavin is ezeket tartalmazza)

Koponya sugárzás után, és ezek mellett betokozódtak a daganatok, jelentős mértékben csökkentek.Igaz kemót is kapott.

De tényleg hinni kell benne, mert csak így segít.

szívesen írok részleteket is, de a naplómba -Életünk , napjaink.- mindent elolvashattok, naponta beszámolok mindenről.Azóta én is fogyasztom ezeket a dolgokat.A jó hozzáállás, a család, a barátok a nyugalom, a szeretet, sokat segít.

2008. okt. 23. 15:48
Én megbeszéltem magammal, hogy SOHA nem leszek rákos. Nem és kész, punktum. Meg egyáltalán, beteg sem leszek. Eddig bejött.:D
6. edicske (válaszként erre: 5. - Leoborta)
2008. okt. 23. 14:42
A csoki egészséges. Bebizonyították, hogy olyan anyagokat tartalmaz, ami gátolja a rosszindulatú sejtek szaporodását.......
2008. okt. 23. 08:57

Kerülöm azokat az ételeket, amelyekről tudom, hogy rákkeltőek. Soha nem főzök tasakból, konzervot csak a boltban látunk, itthon nincs, darált hústerméket nem veszek, nem rántok, nem sütök bő olajban stb... Igyekszem sok zöldséget enni.

Egyről nem mondok le soha, akámit is okoz a szervezetemnek: csoki, csokis nápolyi, de csak minőségi, igazi csoki jöhet, nem érdekel mi van benne azon kívül.

2008. okt. 23. 08:47
Olyan táplálékkiegészitőket fogyasztok,amivel megakadályozom a betegségeket!A legjobb!!!!
2008. okt. 23. 07:41
Rengeteg zöldség és gyümölcs. Minél kevesebb tartósítószer, adalékanyag stb... a Net-en találsz recepteket is, amihez nincs szükség különleges hozzávalókra. Mióta diétázom jobb lett a vérképem. Jók a bio dolgok csak kicsit drágák..... sztem a hagyományos zöldárú is megfelelő.
2. e87e4cce43 (válaszként erre: 1. - Rolvisa)
2008. okt. 22. 23:50
???? Pl mik ezek az ételek?
2008. okt. 22. 23:46
Táplálkozz ésszerűen, összeválogatott ételekkel, amelyek megelőzik a sejtek belobbanását.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook