Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha az összes nektek tetsző pasiról kiderülne, hogy van párja? fórum

Mit tennétek, ha az összes nektek tetsző pasiról kiderülne, hogy van párja? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. máj. 3. 17:44

34 èves. Mire vàrjon?

Te mikor is mentèl fèrjhez?

6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 17:44
Értelek én, de ha túlságosan érződik már az elején, hogy "nyomulsz", könnyen lehet, hogy inkább elriasztod. A férfiak szinte menekülnek attól a nőtől, akinek a viselkedésén érződik, hogy az első perctől kezdve a teljes elköteleződést várja.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. máj. 3. 17:38
Hát igen, csak már a korban benne vagyok.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 17:03

Gondolom, hogy ebben a korban nehéz. Nem vagy már annyira fiatal. Nem csodálom, hogy párt akarsz találni. Várni? Ugyan mire? Ilyent csak az mond, aki vagy százéves, vagy a kapcsolata annyi idős.

Internetes társkeresőt megpróbálhatnád. Hátha.

3. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 16:52
Volt valaha valakid?
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 16:47
Ne akarj mindenáron párt találni magadnak. Elégedj meg egyelőre a barátsággal, a másik laza társaságával... majd alakulnak a dolgok. Várd, hogy majd az élet hozza elébed a neked valót, ne te szaladj utána.
2022. máj. 3. 16:30

Én úgy érzem, hogy teljesen kilátástalan a helyzetem. 34 elmúltam, folyton ebbe futok bele, hogy akit meglátok, hogy na ő tetszene, kiderül hogy házas/kapcsolatban él. Hogy lesz így valaha is valakim? Akit még talán érdekelnék és szingli, az megbízhatatlan, vagy iszákos, vagy munkakerülő, vagy kicsit sem vonz. Mit lehet tennem? Internetes társkeresőzzek? Azzal is bizalmatlan vagyok, mert hetekig írogatnak, húzzák az időt, kamuznak.


A velem korú barátnőim mint hálát adnak az égnek, hogy megtalálták a férjüket 10-en éve, mert manapság milyen nehéz a pártalálás. Ezt ők mondják.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook