Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennétek a helyemben? Van egy barátom, akit nem tudok elfelejteni, 5 éve nem láttam, de sokszor eszembe jut... fórum

Mit tennétek a helyemben? Van egy barátom, akit nem tudok elfelejteni, 5 éve nem láttam, de sokszor eszembe jut... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 19. 22:20

az idő és a képzelet megszépít dolgokat..olyannak is jelentőséget tud tulajdonítani az ember,aminek talán soha nem volt semmi alapja.


tulajdonképpen mit akarsz megbeszélni vele,hogy miért szakadt meg a kapcsolat?

9. Emilia 0240 (válaszként erre: 6. - E8e3b19bd0)
2012. máj. 19. 22:20
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. Igen, tényleg így van, hogy ha fontos lennék neki akkor nem hagyott volna "elmenni", meg válaszolt volna a levelemre.
2012. máj. 19. 22:16
Az az igazság, hogy akkora űrt hagyott bennem a megszakadt barátság, hogy muszáj lépnem valamit.Remélem sikerül magamban lerendeznem a dolgot, talán igazatok van és csak én képzelek sokat a dologba, talán nem is jelentettem neki annyit mint ő nekem és nem érdemes feltépni a régi sebeket...
2012. máj. 19. 22:13
25 éves vagyok.
6. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 1. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 22:13
Felesleges. Nem kellesz neki. Különben írt volna. Ennyi. A megérzések pedig baromságok. Felejtsd őt el.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - B4c06bc553)
2012. máj. 19. 22:09
hja, ez is igaz...
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 22:09

Úúú, ez nehéz ügy, inkább most lépj még, amíg nincs családod és úúúgy nem kötődsz a férjedhez (ezek szerint) mint később. Egyből kiderül,hogy Ő hogy áll hozzád, aztán még tudsz majd dönteni.

hány éves vagy(ha nem titok?)

3. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Emilia 0240)
2012. máj. 19. 22:07
A fiúk egy ilyen felbukkanást úgy könyvelnek el, hogy "hiányod van". Ők nem lelkiznek, nem értené meg, hogy te még tisztázni szeretnél valamit.
2012. máj. 19. 22:05

szia..


ha úgy érzed tedd meg..de nem biztos ,hogy te is épp úgy hiányzol neki,mint ő neked.


aki fontos a másiknak az nem hagyja csak úgy lerázni magát.

2012. máj. 19. 22:02
Sziasztok. Volt egy fiú barátom, akivel nagyon közel álltunk egymáshoz, de úgy hozta a sors( az akkori barátom, a mostani férjem lekoptatta a srácot, ezt csak nemrég tudtam meg), hogy megszakadt a barátságunk.Igaz sosem kerestem őt a levele után amit írt, gondolom végleg leírta a barátságunkat, de nekem nagyon hiányzik...és megérzéseim szerint én is neki.Írtam neki egy levelet nemrég, de nem válaszolt, viszont szeretnék vele néhány dolgot tisztázni, ha akarnám fel tudnám keresni, tudom hol lakik és hogy milyen helyekre jár.Vagy ez nagyon erőltetett lenne? Nagyon fontos nekem még mindig és úgy érzem megéri a kockázatot :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook