Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél/tettél meg a szerelmedért? fórum

Mit tennél/tettél meg a szerelmedért? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Humor Helga (válaszként erre: 5. - Virág3)
2008. nov. 12. 18:05

senkit nem lehet megváltoztatni csak ha Ő is akarja....de akkor már nem feltétlenül miattad..nem?!?!?

üdv,Helga

6. ce8b002a07 (válaszként erre: 4. - A445f073a9)
2008. nov. 12. 18:04
Ezt hogy érted?
2008. nov. 12. 18:04
Azt hiszem én rengeteg mindent tettem a kedvesemért, illetve a kapcsolatunkért. Elviseltem/lem, hogy tartja a volt barátnőjével a kapcsolatot, pedig már egyszer visszamennt hozzá. Elhiszem, hogy megtudom változtatni, ki tudom húzni a kettősségből...lehet ez a legnagyobb áldozat, maga a hit.
2008. nov. 12. 18:03
Én a szabadságomat áldoztam fel!
2008. nov. 12. 18:00

Én áldozatok tömegét hoztam, de utólag kiderült, kár volt. Többet nem hoznék "áldozatokat", esetleg csak olyasmit csinálnék meg, amit amúgyis akartam magamtól is. Viszont az már nem áldozat, nem érte szól, hanem magamért. Nem? :)

Lehet, hogy rosszkor találtam a kérdést. Majd pár hónap múlva válaszolok újra. :))


Ja, hogy milyen áldozatokat hoztam? Mindent. Bármit. Ami legfurább talán, amit valaha hallottam, hogy undorodik a gomboktól, így a ruhatáramban 7 éve nincsenek gombos holmik. :D Illetve most már majd lehetnek, csak azóta nem frissítettem. :)))

A másik ami nagy áldozat és többet soha nem tenném az a hízás-fogyás dolog. Nem kedveli a vékony/karcsú nőket, mindig kérte, hogy ne fogyjak, inkább hízzak picit, ha lehet... Nem esett nehezemre, hízni könnyen ment. :D Csak valahogy ezt el is kell tűntetni, mert én nem érzem magam jól így és nem is éreztem magam csinosnak akkor sem, ha ő azt mondta. Ez már elég áldozat, ugye? :)))

Ja, első Karácsonykor nem engedett karácsonyfát állítani, mondván minek az? Megvettem a díszeket, már csak a fa kellett volna. 24-én délelőtt közölte, hogy nem visz el fát venni, ő meg nem ér rá hozni. Pont. Nekem épp nem volt autóm, így nem lett fa. :((( A mai napig neheztelek ez miatt. Ez is áldozat, ha azt vesszük. Lemondani a karácsonyfáról, ami egy fontos dísze, jelképe az ünnepnek...

Sorolhatnám reggelig, de ezek talán a leg kiemelkedőbbek.

2008. nov. 12. 17:58

En kikoltoztem ide, Ciprusra, egyelore nem tudom mennyi idore... egy- ket ev , vagy tobb...

Mindenkit, es mindent otthon hagytam. Nagyon hianyoznak a szeretteim, de egyelore nem bantam meg...

2008. nov. 12. 17:49
Rossz az aki rosszra gondol, nem sz*xuálisan gondoltam:) Hanem, pl.: levágattad a hajad rövidre, mert "Ő" azt szerette volna, kimentél külföldre, mert ott kapott munkát. Ilyesmikre lennék kíváncsi, ki milyen számára nagy áldozatot hozott a szerelméért.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook