Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod csajozik a neten? fórum

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod csajozik a neten? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. máj. 13. 14:13
Ez szerencsére a mi kapcsolatunkban nem fordulhat elő :) A barátom kifejezetten net ellenes, talán még életében nem ült le géphez :)
2007. máj. 10. 19:10

Megkérdezném ,miért van szüksége az ilyesmire?Mikor én is itt vagyok ,mi az ami esetleg nem felel meg velem kapcsolatosan ,és megkérném ,hogy legyen őszinte...

Mindenképpen elbeszélgetnék vele ,mielőtt bármilyen döntést is hoznék.

97. monika1225 (válaszként erre: 95. - Elvira1)
2007. márc. 29. 23:54
kérdés, hogy mit és honnan szeretnél megnézni!
96. monika1225 (válaszként erre: 94. - Pandáné)
2007. márc. 29. 23:52

Ez nálam nem vagányság szerintem! egszerüen csak leéltem 10 évet 1 olyan pasi mellett akitől mindent csendben eltűrtem, elviseltem, sose szóltam semmiért és az önbizalmam is egyenlő lett a nullával a végére.

amikor találkoztam a kedvesemmel megtanitott bízni magamban és másokban, de arra is hogy ne tűrjem ha hülyére vesznek, vagy átvernek. Ezért ez Tőle sokkal rosszabbul esne mint bárki mástól! nem magamat hibáztatnám, de nem maradna esélye se a folytatásra! ha már együtt laknánk amikor ez kiderül akkor már nekem is több vesziteni valóm lenne ezért elősszőr csak bosszantanám és tönkre tenném a minden napjait, pl.: úgy ahogy te is írtad! De ha megismétlődne akkor felis út leis út neki!!! és grátiszba az összes barátja, barátnője előtt lejáratnám ahogy csak tudom!

2007. márc. 29. 18:48
kiderult mar hogy icq vannak "kapcsolatai" persze a munkahelyi geprol ,aztan majdnem valas lett a vege,nem tudom most hogyan kukkolhatnek bele a gepebe ,ugyanis jeszavazta!!!
94. pandáné (válaszként erre: 93. - Monika1225)
2007. márc. 29. 18:34
Hát akkor te egy nagyon vagány nő vagy!:)Én csak szórakoztatás céljából írtam a tegnapi eszmefuttatásomat,de az az igazság,hogy elég heves lenne a valós reakcióm is...Sőt,egyenesen agresszív:)Én biztos nem magamban keresném a hibát...
2007. márc. 29. 17:22

Az én párom a távkapcsolat miatt velem csajozik a neten. De ha kiderűlne, hogy mással is akkor bármennyire is szeretem ,minden bizalmam elveszne véglek. A távolság miatt így is elég féltékeny vagyok, már küldtem rá 2-3 barátnőmet bepróbálkozni, eddig állja a sarat, de ha nem így lenne, esélye se lenne nálam a továbbiakban!Nálam nem lehet a : megváltozok , bizonyitok, soha többé nem teszem ... szöveggel jönni! nem hiszek benne.

pandáné igazad van ha együtt élnénk és akkor történik én is lehet ezt tenném!

92. pandáné (válaszként erre: 89. - A900f63755)
2007. márc. 29. 16:59
Szerintem ez a normális és természetes reakció...
2007. márc. 29. 06:40
füligérne a szám!:D
90. KIRA7
2007. márc. 29. 06:40
a következő havi csekket már biztos nem adnám fel .
89. a900f63755 (válaszként erre: 88. - Pandáné)
2007. márc. 28. 20:43

Hű, ez igen heves reakció lenne!Érdekes olvasni!És köszi!

Továbbra is várom a véleményeket!

2007. márc. 28. 18:13
Természetesen azonnal összecsomagolnék és elhagynám!Mégis mit képzel magáról?!Engem nem lehet helyettesíteni holmi netes cicákkal,ezt nem tűrném.De lehet,hogy kizárnám a lakásból és menjen,amerre lát.Vagy nem álnék vele szóba napokig és gorombáskodnék is vele.Sőt,elrejteném a holmijait/nyakkendő,kocsikulcs,jogosítvány,fésű),had bosszankodjon.Főznék neki és direkt elrontanám meg leégetném a krumplit.Felraknám a pucér fotóit a kedvenc oldalára és elküldenék egy ilyen kör e-mailt is.Megkarmolnám-az arcán.Nem fürdenék 2 napig.Kidobnám a fogkeféjét az ablakon.Tűt rejtenék a cipőjébe.Felhívnám az anyósomat is és részletesen beszámolnék neki a perverz fiacskája szokásairól és a netes kiruccanásairól.Na,ezek után megnézném,mikor csinál legközelebb ilyesmit...
2007. márc. 28. 17:14
hát megmondogatnám neki a magamét,kérdőre vonnám!
86. sello5
2007. márc. 28. 17:11
elgondolkodnék egy kicsit
2007. márc. 27. 14:23
Egy fontos részlet még a dologhoz, hogy mikor a kapcsolat volt a két msn-ező fél közt egykor, akkor is házasságban éltek, gyerekekkel, férjjel és feleséggel.
2007. márc. 27. 14:15
Bocsánat: adódtak
2007. márc. 27. 14:10
Ki, hogyan reagálna abban az esetben, ha a párja egy kedvelt társasági oldalon rátalálna egy 15 évvel ezelőtti ismerősére, akiről aztán még az is kiderülne, hogy több volt a dolog futó ismeretségnél közöttük és elkezdenének msn-ezni esténként kb. éjfél magasságából olyan 1/2 2-2-ig napi szinten, kamerás üzemmód mellett?Persze házasságban élnek, gyerekek vannak.Egy ismerősöm került ilyen helyzetbe és véleménykülönbségek adóttak a dologgal kapcsolatban, ezért szeretném tudni, hogy vajon itt kinek mi a véleménye.
82. zsuzso100 (válaszként erre: 52. - Icus)
2007. márc. 25. 22:20

Én is így látom - persze kivülről könnyebb!

Csak legyezgetni akarja a hiúságát! És jól esik neki, hogy más nők bóklnak neki...

Gondoljatok bele lányok, nektek nem esik jól, amikor valaki bókol, szépeket mond? Nehogy azt mondjátok, hogy egyből hárítotok!!!

81. Bazsó
2007. márc. 25. 22:10
Nálunk kicsit vicces lenne...félóráig keres egy betűt!:))
80. zolko96 (válaszként erre: 79. - Kniki)
2007. márc. 25. 18:20
Nem tudom miért csinálhatja ezt a párod ha nagyon szeret téged.Talán nincs veled megelégedve vagy nagy az önbizalma?Miért titkolja?Óvatosan kérdezgesd ne jöjjön rá,hogy te tudod,vajon elmondja e magától?
79. kniki
2007. márc. 25. 17:09

Még a kapcsolatunk elején egyszer ezt észrevettem és akkor teljesen kiborultam. Elmondtam neki. Úgy gondoltam megbeszéltük.

De most újra böngésztem és rátaláltam egy másik lányra, akivel hasonló beszélgetést folytat/ott. Erről még nem beszéltünk és nem is tudja, hogy én elolvastam ezeket a szóváltásokat.


Nem hiszem, hogy most ezt szóvá teszem neki, de én magam sem tudom mit tegyek.

78. zolko96 (válaszként erre: 77. - Kniki)
2007. márc. 25. 16:45
A párod tudja,hogy te ezeket tudod?
77. kniki
2007. márc. 25. 16:35

Én a párommal a neten ismerkedtem meg. Már több mint egy éve együtt vagyunk. De a minap felfedeztem, hogy több lánnyal is beszél MSN-en, ha nem vagyunk együtt.

A baj csak az, hogy ezek úgy mond erős flörtök. Mesztelen fotókat kér a lányoktól, ajánlatokat tesz és erotikus gondolatmeneteket folytatnak.


Tudtommal találkozásra egyik alkalommal sem került sor. A beszélgetésekből sem derült ki és ideje sem igazán lenne rá.

Az is kiderül, ha a lányok kérdezik a barátnőjéről mindig pozitív dolgokat ír rólam. Azt is leírja, a férfiak önzők, de maguknak szeretik megtartani a függetlenséget, intimszférát - és talán ő ilyen szituációkban akarja éreztetni saját magával, hogy nem csak egy nőnek kell.

Úgy gondolom tetlegességik nem ment el egy lánnyal sem, de amiket ír nekik rosszul esnek. Egyébként harmónikus a kapcsolatunk. Tudom és érzem is, hogy szeret!


Ilyenkor mit lehet tenni???

76. rocker
2007. márc. 22. 16:55
Semmit,nem fogadott se huseget,se vaksagot.
2007. márc. 20. 21:05
Semmit ha akar máshol is csajozhat nemigaz?
2007. márc. 20. 19:00
Semmit!!Ha jól esik neki tegye,de nem teszi!:-))
73. babi83
2007. márc. 20. 12:08
Jól behúznám a csőbe, aztán legyen majd kedve csajozni, ha azután is , akkor ágyő!
72. Rika1
2007. márc. 20. 12:05
Semmi kifogásom ellene,de valahogy nem akar,pedig szabad a pálya:))nem vagyok féltékeny tipus:)
71. Virus
2007. márc. 20. 12:01

Ha csajozik a neten?nézőpont kérdése, de szerintem keresgél.

Én is keresgélek csak pasit.De nem könnyű, vannak tapasztalataim.A fele szélhámos.Taliztam 1 fazonnal, meghivott 1 kv-ra és már felakart jönni hozzám, hogy megnézze milyen az indiai lakásom.Anyád.......

2007. márc. 9. 07:55
Ha a neten csajozik nincs semmi kifogas,en ilyenkor azt mondom almodik a nyomor,ha pedig akar csajozni egy feleseg mellett ugy is megteszi,sajat velemenyem en meg nem kerdeztem merre jar,mit csinal,erre fel o kezdet feltekeny lenni pedig nem volt ok ra,igaz en nem vagyok egy feltekeny tipus.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook