Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha a párod/férjed, gyermeked apja, az otthoni dolgokból nem venné ki a 'részét'? fórum

Mit tennél, ha a párod/férjed, gyermeked apja, az otthoni dolgokból nem venné ki a 'részét'? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
120. 74740b7c7c (válaszként erre: 119. - 74740b7c7c)
2010. júl. 29. 14:42

Igen, mielőtt megjegyeznétek, nagyon fiatal vagyok, de nekem is van egy 3 éves hugom, aki már nem az apukánkat hívja apának.

Fájt mikor nem olyan rég bejelentették a szüleim, hogy nem folytatják együtt, (most is fáj) de boldog vagyok, hogy a kishugomat újra boldognak látom:)

2010. júl. 29. 14:39

Szerintem nem kell félni a vállástól. Jó biztos nagyon nehéz egy életet feladni, de talán jobb mint boldogtalanságba élni.

Én hiszem, hogy azért vannak a rossz dolgok, hogy utána jöhessenek a jók.

És talán egy 'idegen bácsi' jobban tudja szeretni más gyermekét, mint sok apa a sajátját!

Ezt azért nem árt szem előtt tartani egy nehéz döntésnél:)

118. 33aa509d53 (válaszként erre: 111. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:39

szia!

sajnos tudom, mit érzel. én is hasolnó helyzetben vagyok, immár kb 7 éve.....

2010. júl. 29. 14:38
Hát igen, van ez így! Sajnos!
116. doresz88 (válaszként erre: 111. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:38

Értem az álláspontod!

De a kislányodnak van valami előnye, hogy együtt éltek? Mármint ha nem foglalkozik vele, nem játszanak, nem csinálnak együtt semmit, akkor csak a kettőtök közti feszültséget látja, meg azt hogy milyen stresszes vagy...

Hát nem is tudom. Nehéz a helyzet, mert nekünk kívülállóknak könnyű azt mondani, hogy lépj le, de igazából ha ilyen helyztben lennék, lehet én is sokat kínlódnék, míg a helyes döntéshez jutnék.

Próbálj több időt egyedül lenni (akár a wc-n is) És gondolkodj! Mérlegelj, hogy kinek mi a legjobb, megtudod-e oldani, tudsz-e javítani valahogy, vagy jobb-e válni még ha csonka csládban is nő fel a lányod.... De tűzz ki célt! Adj magadnak valamennyi időt, és aztán dönts!

115. szaida (válaszként erre: 114. - Anett0731)
2010. júl. 29. 14:37
Milyen "jó" Apa!! :-/
2010. júl. 29. 14:36

Az egyik uncsim hasonló képp volt, fűszerezve még ezzel-azzal. A szemetet nem volt hajlandó levinni a férje, mellette eljárt a havarokhoz stb.

Andika élete legjobb döntésének tartja, hogy elvált - most igaz egyedül él, de már van "saját" lakása (hitele is) és boldogan élnek a kislányával és szépen alakul az életük. A férj még mindi óg nem tud semmit felmutatni. Először az anyjáékhoz költözött, aztán egy másik csajhoz.

Már lassan 40, de még mindig nem nőtt be a feje lágya.

A kislány meg lassan rátud, hogy apára csak akkor lehet számítani ha tényleg ott is van, mert annyiszor megígérte, hogy megy és viszi strandra meg össze vissza, és mikor már elkészlve az ajtóban várta az apját jött egy telefon, hogy mégsem.

113. szaida (válaszként erre: 110. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:34
Picit a mi kapcsolatunkra ismerek. Mi is nagyon szerettük egymást, de azért eléggé meghűlt ez a kapcsolat, leginkább anyósom miatt. De nekem anyósom mindennél és mindenkinél durvább (pszichológiai kezelésre járt.. és kéne is). Mostanában gondolkodom, hogy szeretem-e még. Annyira akarom szeretni a páromat és én teszek is érte, de ő nem sokat. Állandóan az anyagiak miatt rág, hogy milyen szörnyű nekünk meg miegymás és "elfelejt" közben engem szeretni. :( És nekem ez sokkal rosszabb, mint az, hogy nem segít sokat a gyerek körül vagy a háztartásban.
112. Szilvamama (válaszként erre: 111. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:34
Azt hiszem, hogy ezzel vagyunk még így egy páran :s
2010. júl. 29. 14:32

És, ha nem lenne a közös gyerkőc, már rég leléptem volna..

Akkor bátrabb lennék:d

110. Jéghegy (válaszként erre: 104. - Doresz88)
2010. júl. 29. 14:30

Őszintén.

Szerintem már csak egymás mellett..

Hogy szeretem-e? Nem tudom.. nem tudom, hogy azt szeretem-e amilyen régebben volt, vagy őt!

A leírtak ellenére nagyon lehetett szeretni, és ő is nagyon szeretett..

Hogy miért romlott el ez az egész? ..mert nem tűri a kritikát, fáj neki, ha elmondom, hogy mi az ami fáj, mi nem tetszik.

Nem mondom, hogy én hibátlan vagyok, hogy a stílusom mindig olyan mint egy úrilánynak, de ilyen hozzáállás mellett nem tudom mit vár.

109. Szilvamama (válaszként erre: 106. - Szaida)
2010. júl. 29. 14:30
Hát, én is csak abban bízom ... Talán alakul már, de gyorsan le is kopogom: kop-kop-kop!
108. szaida (válaszként erre: 103. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:29
Sajnálom, hogy ilyeneket mondd. Én párom is tud érdekes dolgokat mondani... de mondjuk ilyet szerintem még nem mondott.
107. anett0731 (válaszként erre: 98. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:28

Én már biztos összepakoltam volna!


Lehet az is elég lenne, mert akkor meg elkezdene könyörögni - ha nem hát akkor nem, de egy ilyen kapcsolatot szerintem nem kell sajnálni.


Gyerek előtt is ilyen volt?

Ha igen, én tuti nem mentem volna hozzá!

106. szaida (válaszként erre: 101. - Szilvamama)
2010. júl. 29. 14:28
Sajnálom. :( Remélem az idő javít majd a helyzeten.
2010. júl. 29. 14:27
Anyucinál persze, hogy jobb: egy követ fújnak
2010. júl. 29. 14:26

Anyám! Hihetetlen milyen nagy türelmed van! De komolyan! Le a kalappal!

Gondolom vannak még ilyen cifra mondatok...

Ezek után, hogy ilyeneket mond, szereted még? Vagy csak elviseled... Együtt éltek, vagy csak egymás mellett??? Ha megválaszolod őket, szerintem tudod mi a dolgod!

103. Jéghegy (válaszként erre: 89. - Kitrákotty)
2010. júl. 29. 14:26

'Ha nem szeretnélek benneteket, szerinted eljárnék dolgozni?'


Mikor megjegyzem, hogy nem szeret minket, a válasz: Te hüly vagy..


Ja: kb. egy hónapja még egy pusziut sem adott.

2010. júl. 29. 14:25
Ahelyett, hogy pl. azt mondaná néha, hogy hozzátok el hozzám a gyereket és menjetek el kettesben egy pár órára, mert biztos milyen jót tenne nektek!
101. Szilvamama (válaszként erre: 91. - Szaida)
2010. júl. 29. 14:25
A férjem nagyon kötődött az anyukájához, kései, egyszem gyerek, apukája is meghalt, anyósom előtt 4 hónappal. December óta nem igazán tud magára találni, bezárkózott, nem beszél róla, érzelmileg nagyon megváltozott, mondhatni "kihűlt". Beszélni akartam vele róla, de azt mondja, hogy időre van szüksége, ne piszkáljam ...
2010. júl. 29. 14:24

Szerintem enyuka telebeszélte "megtiltotta", hogy bármit is merjen otthol csinálni, ezért mikor nagyon unja már magát, megy inkább cicilni :)


Nem is írom mit tudnék az ilyen "aranyos" anyósokkal csinálni!

99. Jéghegy (válaszként erre: 95. - 793a9334d7)
2010. júl. 29. 14:24
aZÉRT DÉLBEN MEGKÉRDEZTE: MIT ESZÜNK NINCS ITTHON SEMMI?
98. Jéghegy (válaszként erre: 87. - Doresz88)
2010. júl. 29. 14:23

Már megkaptam:' ha nem tetszik az amilyen vagyok, lépj le a f.mba..'


Lehet tényleg ez kellene!

97. 793a9334d7 (válaszként erre: 44. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:22

Akkor itt valami alapvetőbb probléma van, nem csak az, hogy nem segít a házimunkában.

Nem érez veled együtt.

96. doresz88 (válaszként erre: 94. - Fancsalilany)
2010. júl. 29. 14:22
Én lehet nem lennék túl nyugodt relaxálás közben, hogy ilyen férjre kell hagyni a gyereket...
95. 793a9334d7 (válaszként erre: 40. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:20

Na de meghagytad neki, mit kell vásárolni, és ennek ellenére nem ment el a boltba?

Nem mindegyik férj találja ki magától, háztartásszervezésben egy nagy nullák, főleg az elején.

94. fancsalilany (válaszként erre: 81. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:20
Hát amiket olvasok tőled az durvább, mint az én férjem. Igaz a férjem édesanyja korán meghalt, édesapa igazi "pénzgyár" a gyerekeivel nem igazán törődik...segítséget sem kapunk tőle. Akikre számíthatunk az az én családom, de ők 220 km-re laknak tőlünk. Ezért is jó, hogy egymásra kell, hogy számítsunk. Nálam a Sztrájk bejött, és az hogy ott hagyom a gyereket vele, én meg elmegyek 1-2 órára.
93. annamarya77 (válaszként erre: 81. - Jéghegy)
2010. júl. 29. 14:19
Az öreglány nem fog megváltozni, ilyen neveltetést kapott, és ő is így nevelte a fiát. Ez olyan mint amikor a fiú gyerek, a lány meg csak lány. Az a lényeg, hogy mi ne legyünk ilyenek soha...... A fiú is végezzen házimunkát kis korától kezdve!!!!
92. doresz88 (válaszként erre: 86. - Kitrákotty)
2010. júl. 29. 14:19

Jaj persze hogy nem! Azt hittem egyértélmű, de javítok!

Komolyan gondolom azt a részét, hogy ezt az agymosást a mami részéről fel kell függeszteni, ez meg úgy lehet ha nem kommunikálnak. Erre kéne kitalálni valamit! Csak ha a férj semmilyen programra nem hajlandó, akkor még mindig marad ideje mamizni...

91. szaida (válaszként erre: 88. - Szilvamama)
2010. júl. 29. 14:19
Miért lett rosszabb a helyzet Anyósod halála óta?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook