Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ha a párod nem igényelné annyiszor a szexet mint te, illetve hogyan dobnád fel a dolgot, hogy többször szeretkezzen veled? fórum

Mit tennél ha a párod nem igényelné annyiszor a szexet mint te, illetve hogyan dobnád fel a dolgot, hogy többször szeretkezzen veled? (beszélgetős fórum)


1 2
25. o.andi
2008. júl. 6. 15:18
hát nem is tudom....nem tudom hogy tennék-e valamit!!...vagy mást keresnék!!
24. vikor1 (válaszként erre: 21. - Julie)
2008. júl. 6. 15:16
Szia ez igaz amit irtál sajnos az én párom se akar rendes sexuális kapcsolatot fojtatni és én is kerestem mást övelem meg nagyon jo csak most már meg nagyon szerelmesletem bele.
23. iriszb
2008. júl. 5. 09:16
-én már nem erőltetem a dolgot...(bele lehet törődni ebbe is). Pl.: ha özvegy marad valaki, és az igazi szerelme társa halt meg ...az a nő biztos nem megy férhez ujra....én így gondolom.
2008. jún. 25. 08:24
Köszönöm szépen, elég sokan írtatok,és jókat amíg nem voltam gépnél:):Köszi mindenkinek,tanulságos dolgokat írtatok:)
21. julie
2008. jún. 24. 14:18
Merjetek NŐK lenni! Nagy igazság, hogy egy kapcsolat mozgatórugója a szex! Ha nem jó, akkor jön a hűtlenség, hazugságok, befordulás, boldogtalanság, unalom, stb. És sajnos ilyenkor nem is kell ezen csodálkozni! Rengeteg iyen példát látok! Sajnos a nők sokszor okot adnak arra, hogy megcsalják őket! A szerelem elmúlik, és utána mi marad? Sem érzelem, sem szex.. Persze, hogy máshol kerenek vígasztalást... Én nem feltétlenül a romantikában és a beszélgetésben látom a megoldást, arra a pasik nagy része nem vevő... Egy letámadásra, egy vad éjszakára sokkal inkább...
2008. jún. 24. 13:57

Meg kell kezdeni az átnevelést :D Mindig azt mondtam, hogy a szex a legkevésbé fontos egy kapcsolatban, de ma már kiccsit másképp látom.

Lehet az a férfi akármilyen okos, művelt, megértő, akármi, ha a szex nem működik, akapcsolat sem fog. A krumplilevesben sema hagyma a legfontosabb, de hagyma nélkül ehetetlen. Legalábbis nekem.

Arról nem beszélve, hogy szerintem a szex intenzitása és gyakorisága erősen függ attól, hogy a felek mit hoznak ki egymásból. Ezért utálom azt a kérdést, hogy sikítok-e szex közben. Persze hogy sikítok, ha a pasi kihozza belőlem :D Na de mi van, ha nem? Es viszont. A férfi is csak akkor tud nagyot alakítani, ha én is odateszem magam. Egy ismerősömet idézve: annyira vagyok férfi, amennyire te nő :D

A ki szerint meg céda vagy, az nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. Inkább most éld ki magad, keresgélj, ismerj meg több embert, mint akkor, amikor már gyerekeket nevelsz és esetleg egy családot dúlsz fel, mert nem azonosak a vágyaitok.

19. 6b91894fae (válaszként erre: 18. - 78b7883de8)
2008. jún. 24. 13:37
Osztom a vélemyned! Teljesen igazad van!!! Egy nő egyből ribanc. Az én pasim megdu.ta szinte a város összes nőjét, senki nem szólt rá semmit, sőt milyen derék legény. Nekem ő az 5. pasi akivel lefeküdtem. Igaz előtte levőkkel egyikkel sem jártam. Volt egyéjszakás kalndom is, meg olyan akivel szerettük egymást csak éppen hivatalosan járni nem akartunk, csak sex volt. Hát én egy cedér leányzó vagyok ám ezért. De ő nem. Hol itt az igazság??????
18. 78b7883de8 (válaszként erre: 1. - Kíváncsi000)
2008. jún. 24. 13:20

Én is voltam hasonló helyzetben. Tudtam, hogy szeret, de nem működött a szex. Őt úgy nevelték, hogy ez egy nő számára teher. De én nagyon jól bírnám a terhelést :D :D Nem ment. Lemondtam, kompromisszum, meghízás, amit akarsz... Elhagyni nem bírtam, mert szerettem, de messze nem voltak azonosak az igényeink. Négy évembe telt, mire rájöttem, hogy már nem vagyok nő mellette.


Nem igaz, hogy a fiúk gyakrabban, vagy jobban kívánnák a szexet, mint a nők. Csak úgy vagyunk szocializálva, hogy egy pasit nem kurváznak le, ha bevallja, hogy akár naponta többször is szeretné, egy nő meg azonnal fehérmájú ribanc, ha ilyet mond.

17. vacsek (válaszként erre: 1. - Kíváncsi000)
2008. jún. 24. 12:28

Gondolom védekeztek, és a különböző hormon tartalmú fogamzásgátló szerek nagyon meg tudják ölni a libidót! Ez tapasztalat. Próbáljatok meg más módszerrel védekezni.

Aztán még lehet lelki oka is azt meg csak beszélgetéssel lehet kideríteni. A nők máshogy működnek mint a férfiak. Nekünk elég egy pillanat, hogy megkívánjuk a nőt nekik hosszabb idő kell a "ráhangolódásra".

2008. jún. 24. 11:49

Sok minen lehet az okozója annak szerintem, hogy egy pasi nem akarja annyit a sexet. Én bármikor sexelnék a pasimmal, nem vagyok nimfó, de naponta többször rámjön a lüktetés odalennt :D Mi a párommal fél éve vagyunk együtt, nagyon nehezen szoktunk össze az ágyban, ugyanis a kapcsolatunk elején eü problémáim miatt nem lehettünk együtt, mikor lehetett volna akkor neki volt egy műtéte és olyan fájdalmai voltak, hogy sex közben futott pár kört :D Aztán meg visszament dolgozni és a sok munka és stressz miatt alig alig sexeltünk. Én kérdezgettem mi a probléma, de csak nem mondta el. Aztán egyszer kinyögte, hogy velem van a baja. Aggasztja, hogy úgy érzi nem élem bele magam bele a sexbe, mondtam, neki, hogy ez nem igaz, én minden egyes együttlétet nagyon is élvezek, ugyan hüvelyi orgazmusom nem túl nagy intenzitású, de mindíg rásegítek, segítünk, hogy csiklói viszont fenomenális. Megbeszéltük, hogy neki mire van szüksége, nekem mire van szükségem, hogy még jobb legyen. Pl. én mindíg csendes voltam az együttlétek alatt, őt ez is zavarta, kellett egy kis idő, és most már hallja a hangom :D Még mindíg vannak ugyan gátlásaim, és sokszor zavar, hogy nem vagyunk együtt minen nap, csak hetente 3szor, de ez már az én egyéni godnom, mivel mint mondtam én óránként benne lennék :D És azért is gondolom, hogy a munkájára lehet fogni (fizikai munkát végez) mert hétvégén van úgy, hogy szinte egész álló nap kényesztetjük egymást.

Szóval csak arra akarok kijukadni, hogy kompromisszum kell és sok sok beszélgetés. Én is sokszor fantáziáltam, hogy biztos megcsal, utál, undorodik, nem szeret már. De aztán megbeszéltük, és most már próbálom elhessegetni ezeket a negatív godnolatokat.

Sokat köszönhetek neki, amiért ilyen türelmes volt velem. Sokat tanultam tőle, tudom mi a jó neki, és ő is tuja mi a jó nekem. Az elején nehéz volt rábeszélni, hogy mondja el mit szeretne, de most már minden már. Imádom!!!!!

Mindenkinek azt mondom sokat beszélgessetek!! Hidjétek el megéri!!!

Aztán meg ha egy nő többször kívánja mint a pasi??? Tudunk magunkon segíteni, nem :D :D Az én pasim például arra is izgul, ha önkielégítek előtte :) tuti módszer, hogy felizgassam :D igaz még én is sokszor gátlásos vagyok, de igyekszem megváltozni.

Na, nem fecsegek tovább, remélem azért mások számára hasznos dolgokat is írtam.

15. julie
2008. jún. 24. 09:58
Szerintem ez nem egészen így van, vannak ellenpéldák is. Pl. én. Nekem már emiatt véget is ért kapcsolatom, bármilyen hihetetlen. 3 évvel ezelőttig én is olyan voltam, mint az átlag, azóta változott a helyzet. Szerintem csak le kell küzdeni a gátlásokat, és meg kell találni azt, aki megszeretteti Veletek a szexet. És persze leküzdeni a gátlásokat! Én azóta nem mondhatom el egy partneremről sem, hogy nálam jobban szereti a szexet! :)
14. roloi
2008. jún. 24. 09:18

Miért kivánják a férfiak jobban a sexet,tényleg??

Én is férfi,és én is többször szeretném,mint a párom.

Miért??

2008. jún. 23. 21:57

Ismerős... néha én is olyan vagyok mint egy trabant. Csak szivatóval indulok be.


Vannak így még páran szerintem rajtam kívül is.

Keresd meg a párod szivatóját! :D

2008. jún. 23. 08:13

Biztos a párodnak is van olyan "gyenge pontja", amitől beindul. Keressétek meg közösen azt a hangulatot, napszakot, illatot, ruhát, beszédtémát, szavakat, érintéseket, pozíciót, zenét, ami fellobbantja benne a lángot.


Egyébként meg tényleg van olyan, hogy a nő alapból nem kívánja a szexet annyiszor,de ez lehet múló időszak is, egy-egy élethelyzet is elveheti a kedvet.

Beszélegess vele sokat, azt általában szeretik a nők!

(Én szeretem.:)

11. macsótigris (válaszként erre: 1. - Kíváncsi000)
2008. jún. 22. 21:42
Pontosan mennyi ideje vagytok együtt?
2008. jún. 22. 19:58
Hát akkor már nem:)Csak hát elkezdi de nehéz:Dna nem nekem:D
9. 7004ca251b (válaszként erre: 7. - Kíváncsi000)
2008. jún. 22. 19:45
szerintem a szerelem azzal jár,hogy hozunk egymásért áldozatokat.A kérdés,hogy melyikőtök tud jelen esetben,Vagy neked kel lelfogadnod,hogy neki ennyi elég,és megtanulod elszórakoztatni magad,vagy elmondod neki,hogy neked ez így nem jó,és Ő változtat rajta.Nyílván ez utóbbi lenne az optimális,meg a jobb is,és azért nem hiszem,hogy amikor már rajta ülsz,akkor is úgy érezzné majd,hogy fú de rossz neki:))
8. b46d5f17a9 (válaszként erre: 7. - Kíváncsi000)
2008. jún. 22. 19:42
hát akkor szeretgesd és próbáld meg feloldani a gátlásait, talán elmondja miért inkább a plátói szerelem vonzza és nem a testi :)) ha meg így sem működik, akkor vagy belépsz valami rendbe :DD, vagy lecseréled, de ez a jövő titka, mint kiderült
2008. jún. 22. 19:31
Nem függhet össze a korával, hiszen 25éves.....mi lesz később nem tudom, de elhagyni nem tudnám...
6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - B46d5f17a9)
2008. jún. 22. 19:12
En is ilyenekkel talalkoztam csak, egy ferfi inkabb akarjon tobbet, mint ez forditva legyen.
2008. jún. 22. 19:09
hát, részemről elég nehéz elképzelni a dolgot, mert még nem volt olyan pasi az életemben, akinek ne kellett volna több, mint nekem, szerintem a férfiak mind "mániákusak" és amelyik nem, annak valami baja van, ami lehet mind testi mind lelki, de valami nem működik megfelelően náluk, nem létezik, ha szerelmesek, hogy ne kívánják szerelmük tárgyát - mennyi idős a párod? nem függ össze a korával? nincs szűkülete? esetleg más urológiai gondja, amiről nem is beszél? talán szégyenli
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - Kíváncsi000)
2008. jún. 22. 19:08

Akkor nem egy forroveru ember.

Az a gond, hogy bevethetsz barmilyen praktikat, ha nem munkalnak benne olyan szinten az osztonok, nagyon nem fogod tudni megvaltoztatni.

Vagy elfogadod vagy keresel magadnak mast :S

Gondolom meg nem vagytok idosek, ugyhogy mi lesz kesobb igy?

2008. jún. 22. 19:04

Ja igen ez az amit kihagytam!

Szeret, nagyon érzem tudom, nála nem lehet nem érezni.Folyton érezteti elmondja, ölelget, simogat.

És ezzel nem csak áltatom magam, valóban szeret, azt modja neki más többé nem kéne mert bennem találta meg azt amit kersett eddig.

2. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Kíváncsi000)
2008. jún. 22. 18:55
Szeret?
2008. jún. 22. 18:51

Tehát most biztos ugy gondoljátok ilyen téma már van....Hát pontosan ilyen nincs.

Tehát a probléma, hogy a párom nem szeretne annyiszor szxelni mint én. Már jó ideje együtt vagyunk, és az első hónap volt tulajdonképpen aktív. Azóta mindig én kezdeményezek és többször van úgy, hogy azt mondja ő most nem szeretné.

Próbáltam feldobni a dolgot szerepjátékkal és hasonlókkal, vagy egy beszélgetés alkalmával említettem, hogy én ilyeneket szívesen csinálnék, de ő ezektől elzárkózik. Azt mondta ő ezeket nem szeretné kipróbálni....

De azt is mondta hogy az lehet a kevésnek az oka, hogy már megszokta nagyon....


Tehát most légy okos domokos, mit tegyek?Mit tanácsoltok ilyenkor?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook