Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha a párod elfelejtené, hogy szülinapod van? fórum

Mit tennél, ha a párod elfelejtené, hogy szülinapod van? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
38. White-Angel (válaszként erre: 34. - 04e95f637a)
2011. szept. 19. 18:24
Már volt:) Tegnap:)
37. 13d03718f8 (válaszként erre: 31. - Mosolyka1111)
2011. szept. 19. 18:24

Ezek megvannak, csak a dátumokkal vannak még a pasiknak problémáik.

Előbb jegyeznek meg egy meccs időpontot, mint egy szülinapi dátumot.

Sokan még a saját szüleikét sem tudják, ezt azért elég cikinek tartom:(

36. mosolyka1111 (válaszként erre: 29. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:24

Így nem mondanám.

De: amit itt javasolt valaki: "Drágám, holnap szülinapi vacsit tartunk, meghívlak az X étterembe."

Aztán hozzáfűzheted, de minden neheztelés nélkül, hogy "szülinapom volt tegnap".

Elő fog rukkolni egy csokor virággal, és ajándékkal, és semmi gond.

35. 91d4989ab9 (válaszként erre: 29. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:24
igy ne, szerintem:d hanem pozitivan állj hozzá mert ezzel csakrombolod akapcsit
2011. szept. 19. 18:23
mikor van a szülinapod?
2011. szept. 19. 18:22
szerintemhivd felmond neki hogy pénteken beültök e valahova megünnepelni a szülinapodat:D ennyi:D tuti kapsz ajcsit is:d
2011. szept. 19. 18:21

Ok., lehet, hogy kicsit dilis vagyok, de ez van!:)

Én nem vágyom tökéletes, gondolatolvasó férfira, csak kérdeztem, hogy Ti mit csináltok ilyenkor?:)

Ennyi!:)

2011. szept. 19. 18:21

Új kapcsolatban (ifjabb koromban) én úgy vezettem be, hogy tudja, mikor van a szülinapom:

Pl. sétáltunk, megálltunk egy kirakat előtt. Valamire rácsodálkoztam, és azt mondtam, hogy "szülinapomra ezt biztosan megkapom a tesómtól".

Erre már adva is volt, hogy megkérdezi: "Miért, mikor van a szülinapod?"

Ekkor megmondtam, ő megjegyezte.

Ennyi az egész, ennyit azért segíthetünk a pasiknak:)

30. Shila (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2011. szept. 19. 18:19

Most ovlasom a hozzaszolasod :DDD


egyet ertek!


Itt bukik el a legtobb kapcsolat,hogy a nok azt hiszik,h letezik a gondolatolvasio tokeletes ferfi!


Fel neke sok nonek fognia, ha nem tetszik nekik h milyenek a ferfiak,akkor bizony sosem lesznek boldogok.


Vagy megszoksz,vagy megszoksz! Baromi egyszeru ez! Nem igaz Andi?

29. White-Angel (válaszként erre: 22. - Shila)
2011. szept. 19. 18:18

Mostanában nem esett szó róla, azért egyszer biztos, hogy mondtam Neki:)


Csak szerintem olyan béna, hogy azt mondom: "Kicsim, tegnap volt a szülinapom, olyan jól esett volna, ha azt mondod, hogy Isten éltessen!"

Nme vagyok "követelőző!"


Na akkor tessék!

Ti mondanátok?:)

28. 91d4989ab9 (válaszként erre: 11. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:18
mert az exe beleverte a fejébe, de ha sokat agyalsz az exén ahelyett hogy élveznéd és poénra vennéd a dolgot, akkor te is csak ex leszel hamarosan viszont boldog ex mert a szülinapodat onnantól majd tudni fogja:D ezt akarod?:DDDDDDDDDD
2011. szept. 19. 18:17

Semmit:)

Idén, annyira szét voltunk csúszva, sok meló, ilyesmi, mindketten elfelejtettük a saját házassági évfordulónkat:)

Apukám, gratulált a férjemnek, aki csak pislogott...

Jót nevettem mikor párom mesélte.

Én nem csinálok ügyet belőle, velem is fordult már elő: attól még szeretjük egymást!

26. ájrin (válaszként erre: 11. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:17

Az exeiét azért tudja, mert ők valószínűleg nem szerénykedtek úgy mint te:)

Egy pasitól ne várd el, hogy kitalálja a gondolataidat, mondd el neki, sok fájdalomtól óvod meg magad. Őket máshogy rakták össze, de ettől még ugyanolyan jók, vagyis majdnem, mint mi vagyunk:D

2011. szept. 19. 18:16
Ez férfihiba, általában a nők szokták fejben tartani a családtagok név- és születésnapjait.
24. White-Angel (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2011. szept. 19. 18:16

Hééé, én nem durcáskodom!:))

Ma küldött egy sms-t, hogy: "Jól vagy? Valamiért azt érzem, hogy nincs minden rendben!"

23. margareta51 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:16
Ha nem volt szo eddig mikor van szulinapod akkor nem kell sertodottnek lenni ,biztosan rendbe fogja hozni.A ferjem sose tudja mikor van szuletes napom es nevnapom pedig mind a ketto az ovehez kepest kethet kulombseggel van,na en se kell tudjam ennyi.A sogornoim mindig azt mondtak azert tudom mindegyikuknek mert pihent agyu vagyok,na valtoztattam kitoroltem az agyambol igy nekem sokkal jobb.
22. Shila (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:16

Te egyik szavaddal utod a masikat!

"Tudom, hogy szeret-imád!:) "


akkor most mit panikolsz? Meg mi az h megkerdezte h mi bajod es mit mondj neki? Hat mondd meg!


miert enm ertik meg a nok,h a pasik nem gondolatolvasok...


Irod,hogy nem esett szso a szulinapodrol...akkor mibol kene h tudja,h mikor van?



AAAH

21. de Luca (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2011. szept. 19. 18:16
Sanszos, hogy ugyanazokat a férfiakat ismerjük :-D
20. 91d4989ab9 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:15

hé bakker ha azt se tudja mikor születtél akkor nemelfelejtette hanemte nem világositottad fel:D


ez teljesen más:D



mi se szoktuk mindig napra pontosan tartani a szülinapokat, szerintem még bepotolhatjátok, mond neki hogy este meghivod holnap vacsizni a szülinapod alkalmából, és tuti hogy holnap estére beszerez valami ajcsit neked:D


néma gyereknek anyja se érti:d beszéljetek:d

19. c42aaaac41 (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2011. szept. 19. 18:15
Ennyi!
2011. szept. 19. 18:15

Nem élünk együtt.:)

Kicsit vicces is a szitu, mert pénteken találkoztunk, és már sütivel várt, majd ajándékot is kaptam Tőle. Ez "csak úgy" ajándék volt. Igazából nem is értettem, mert másnap volt a szülinapom, nem értettem ezeket a "csak úgy" dolgokat, bár máskor is szokott ilyen lenni.

Aztán vasárnap itthon voltam, kaptam "1001 sms-t", sokan felhívtak, de én csak egy hívásra vártam egész nap, mégsem érkezett meg.:(

17. de Luca (válaszként erre: 11. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:14

A "nőci" biztos '88 08.08-án született. A férfiak végtelenül egyszerűen gondolkodnak: igen/nem, fehér/fekete.

Aki ennél bonyolultabb, az esztétika szakot végzett.

16. andi6020 (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:14

Tipikus női téma az a nemmondommegmiabajom-csak durcáskodok dolog.

Rá kellene már jönni, hogy a férfiak sokkal egyszerűbben működnek, mint a nők. Sajnos a legtöbb nő hajlamos arra, hogy olyan valamit várjon el a pasitól, amit nem mond, csak gondol. Ez felejtős.

Ha szó sem volt a szülinapodtól, miért várod, hogy tudjon róla.

Névnapodat megünnepelte, süt főz, tenyerén hordoz, miért gondolod, hogy nem vagy fontos neki?

Kérdezi, hogy mi a bajod, de te nem mondod meg. Mégis, akkor honnan kellene neki tudni?

15. 91d4989ab9 (válaszként erre: 14. - 91d4989ab9)
2011. szept. 19. 18:12
ja és persze kifizettetném vele:D ha a férjem:D
2011. szept. 19. 18:12
vennék magamnak egy szép csokor virágot, egy nagy tortát egy jó filmet vagy könyvet, meg egy rucit majd a számlákat betenném egy kis dobozba átkötném szalaggal és odaadnám neki hogy köszi az ajándékot szivem:D
2011. szept. 19. 18:12

És ha tényleg nem tudja?Miért nem lehet egyenesen szólni neki,hogy hahó szülinapom van!Nem kell megsértődni!


Főleg,ha egyébként meg halál normális veled!

12. Venu (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:11
Az én Párom is elfelejti hébe-hóba, de én mindig figyelmeztetem és kész! :D
11. White-Angel (válaszként erre: 10. - F263e5104b)
2011. szept. 19. 18:11

Talán még a kapcsolat elején volt róla szó.

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az exei szülinapját miért tudja?!?! Olyan nőciét is, akivel már egy éve szakítottak, és 3 hónapig voltak együtt.

10. f263e5104b (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:08
le irtad a valaszt is ha nem esett rola szo! Akkor lehet nem is tudja mikor van?? Elmondtad neki regebben?? Ha nem akkor ez a te hibad! Mond el neki nyugottan viccelodve:)))
9. reload (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. szept. 19. 18:06

Szerintem mondd el neki őszintén, hogy mi bánt. Mert ha azt mondod semmi, akkor ő úgy is fogja érteni, de attól neked még nem múlik el az érzés.

Illetve ha nem is beszéltetek róla, akkor lehet tényleg nem is tudja...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook