Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha 26 év távlatából mocskolódna az exed exe? fórum

Mit tennél, ha 26 év távlatából mocskolódna az exed exe? (tudásbázis kérdés)


1 2
16. pemete (válaszként erre: 14. - Pemete)
2008. okt. 3. 12:05
*hogy csúnyákat mond. az uccsó szó lemaradt:)
15. Donyta (válaszként erre: 13. - Katinkaboszi)
2008. okt. 3. 12:04

Köszönöm a válaszod, kicsit meg nyugtatott! Én itt jó pár barátra már szert tettem, de nem tudom ez mennyire hitelesíti a szavaimat ezután? Pedig már van olyan is akivel személyesen találkoztam és beszélgettünk is sok mindenről. Bízom benne, hogy nem vesztettem a szavaim hihetőségében!


Engem nagyon megtört már, ebből elég is volt egy életre. Nem kívánom a múltban folytatni.. De ezt övön alulinak találtam!

14. pemete (válaszként erre: 4. - Donyta)
2008. okt. 3. 12:03
Igen, akkor is ha ezeket csinálná, amiket most leírtál! Én amondó vagyok, hogy ha 26 év távlatából is képes ilyen indulatokat előszedni, akkor valami gond van vele... Inkább szánalomra méltó, mintsem idegeskedni kell rajta. Legyen ez a legnagyobb öröme, hogy csúnyákat. Ha ő még mindig a múltban él, akkor egészségére, te meg éld tovább a nyugis éltedet, és ne törődj vele:)
13. Katinkaboszi (válaszként erre: 11. - Donyta)
2008. okt. 3. 11:58

Édesem, aki valamennyire már megismert, az tudja milyen vagy, aki meg nem és ezek után ítélkezik Rólad, megérdemli, mert elveszti a barátságodat.


Ne törődj senkivel, add magad ezután is és hagyd a multat, hiszen az már mögötted van, nézz előre, az élet még sok minden jót és szépet, na nem mondom, hgy kis rosszat nem de tartogat mindent.


Ha már talpraálltál az exed után, maradj így, ha pedig még nem, állj talpra azonnal. Büszkének kell lennünk, mert az élet megtöri azt, aki nem tudja tartani magát. Te vagy az erősebb,még ha sok esetben kipróbálnak az égiek.

12. Donyta (válaszként erre: 10. - Ada12)
2008. okt. 3. 11:57
Nem törödnék, ha nem zavarna ill. bántana az eset! Valóban nem tagja, mert gondolom, látta Hoxa, hogy csak ezért regizett be, hogy engem mocskoljon.
11. Donyta (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2008. okt. 3. 11:54

Nem tudom, és nem is értettem először, hogy egyáltalán ki is az aki így megaláz. Butának nagyon az valóban és sötét is. Tegnap regizett be és csak az én hsz-ra reagált. Meghazudtolt úgy, hogy szinte alig ismer. Ma reggel mikor beléptem kaptam egy levelet és ezután kerestem ki is az aki írta. Hoxa még tegnap törölte, de ma még rátaláltam a visszakeresésben mit hova írogatott. Így láttam meg, hogy ahol lehetett bemocskolva írogatott nekem a válaszokban. Mások akik nem ismernek, azt hisznek amit akarnak, és a szavam nem tudom, hogy mennyire számít ezután igaznak?! Pedig én a magam igazait és érzéseimet jeleztem mindenhol.


Nem tudom mit zavarja, hiszen legalább 250 km választ el minket, és a múlt 26 éve történt.

10. Ada12 (válaszként erre: 7. - Donyta)
2008. okt. 3. 11:52
Ne törődj vele, és úgy látom már nem is tagja a Hoxa-nak :)
9. Katinkaboszi (válaszként erre: 7. - Donyta)
2008. okt. 3. 11:43

Akkor azt ajánlom, hogy kerüld azt a fórumot, ahova belép, vagy ne aznap szólj hozzá, amikor Ő. Az ilyennel úgy sem tudsz mit kezdeni. Buta, mint a sötét éjszaka, az meg félelmetes, mert nem érti, hogy mi rosszat tesz.


Ha már Te is csak ex vagy, mit zavarja a történet nem ráeső része? Ilyen az élet.

2008. okt. 3. 11:41
Ne is foglalkozz vele.Ez az ő szegénységi bizonyítványa..érteli beteg a hölgyemény. Csak szimplán irigy..de sajna ez nem csak rá jellemző,szerintem az emberek manapság alapból irigyebbek,gonoszabbak és ártóbbak. Persze tisztelet a kivételnek!
2008. okt. 3. 11:39

Köszönöm a hsz-t!

Már én is az vagyok, de ez anno eléggé bonyolult volt. Esetleg a naplómban magyarázatot kapni rá. Itt hosszú lenne újfent leírni!


Elég rondán, mivel tegnap utánam keresett és beregizett ide. Itt a hsz-ban szinte mindenhol lealázott és mocskolt. Nem is igazán ismer sem engem sem a múltamat, mégis kaptam hideget-meleget!

6. lufi
2008. okt. 3. 11:34
Ha nekem mondaná személyesen és nagyon sértőn, biztos megtépném. Ha a hátam mögött, nem érdekelne. Csak azt nem értem miért erőlködik, hisz már ő is csak egy ex.
2008. okt. 3. 11:33
26 év együtt eltöltött idő után, mit érdekel Téged. Veled maradt, nem Vele. Talán ez lehet a magyarázat. Az irígység és a sértődöttség sok hüleséget mondat bárkivel. Sokan meg sem gondolják mit ejtenek ki a szájukon, utána megbánják, de nem akarnak elnézést kérni, ezért inkább rondán folytatja.
4. Donyta (válaszként erre: 2. - Pemete)
2008. okt. 3. 11:32
Akkor is ha elég durván megsértene?
2008. okt. 3. 11:31
Kíváncsi lennék mi a véleményetek és mit lehetne kezdeni a témával kapcsolatban? Ez a múlt, s mégis most is talán "féltékenységből" adódóan sértő és bántó megjegyzések átélője lettem!
2008. okt. 3. 11:31
Kiröhögném:D
2008. okt. 3. 11:27
Mit tennél, ha 26 év távlatából mocskolódna az exed exe?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook