Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tehetnék? (családdal kapcsolatos kérdés, a többi lent) fórum

Mit tehetnék? (családdal kapcsolatos kérdés, a többi lent) (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. csgybzs (válaszként erre: 2. - 529538f44c)
2012. máj. 29. 11:27
Nem értem miért kéne a te szüleidnek a ti életetekbe bármennyit is beletenni anyagilag? Miért vállalsz gyereket addig, amíg nem tudsz neki megfelelő körülményeket biztosítani??? A szülők helyében akkor sem adnék, ha tudnék.
2012. máj. 29. 11:24
A lényeg, hogy babát várok, ezért a párommal(akivel két éve élek együtt az ő lakásában, házfelújításba kezdtünk, amit teljes mértékben Ő fizet.Én táppénzen vagyok és mivel a tanulmányaim miatt nem volt még folyamatos munkaviszonyom hitelt sem kapok, így nem tudok anyagilag besegíteni.A szüleim is tele vannak hitelekkel,így már azt sem hiszem, hogy kapnának egy újabbat, pénzük meg nincs, hogy tudjanak támogatni, hónapról hónapra élnek.A párom mégis elvárja(végül is jogosan), hogy valahogy a szüleimtől szerezzek pénzt, hogy én is be tudjak szállni, bár Ő most egyedül is tudná állni a költségeket.(egyébként párom nagyon haragszik a családomra más okokból)Nekem még megemlíteni is kellemetlen a szüleimnek, hogy Ők vegyenek fel hitelt, mit tehetnék?
2012. máj. 29. 11:24
Mit tehetnék? (családdal kapcsolatos kérdés, a többi lent)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook