Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyünk, ha a kapcsolatunk haldoklik?És az eszünk tudja, mit kellene de a szív nem hagyja? fórum

Mit tegyünk, ha a kapcsolatunk haldoklik?És az eszünk tudja, mit kellene de a szív nem hagyja? (beszélgetős fórum)


1 2
26. Krisztine2 (válaszként erre: 22. - Hellcat)
2010. jún. 29. 14:49

Figyelj,fiatal vagy és csinos.szóval ettöl jobbat érdemelsz!

Egy olyan valakit,aki csak NEKED írogat!:)

25. Pera0322 (válaszként erre: 18. - Hellcat)
2010. jún. 29. 14:49
Mindig annak a nehezebb aki jobban szeret. Idő kell ahhoz, hogy Te is tisztábban láss, mint mi, a kívülállók. Nem fog menni egyik napról a másikra.
2010. jún. 29. 14:49
Lehet hogy félek egyedül maradni és félek hogy nem lesz más helyette:(meg persze a megszokás..
2010. jún. 29. 14:49

Mondanom sem kell nekem a mensim-hez atomórát lehetne igazítani...nos 3 hetet késett az idegtől...ezt seninek sem kívánom

Tanulj mások hozzászolásaiból!

Sok pasi van még a világon, s a sors úgy gondolja nekem nem ő az igazi....az igazi még várat magára.... :)

2010. jún. 29. 14:47
Azt tudom,hogy nincs neki más mert hétközben dolgozik este 8ig és ez tuti mertvoltam is bent a munkahelyén..hétévégn mindig nála vagyok péntektől vasárnapig és minden barátját ismerem.Haza nem visz senkit,mert az anyja figyeli...az egyetlen amit tesz az az,hogy írogat és beleőrülök..ha írja előbb utóbb meg is teszi és azt nem akarom megvárni...vártam hátha észbekap,hogy mit művel,de nem látom rajta mégcsak a megbánást sem,vagy hogy észrevette volna h ha nem hagyja abba akkor elveszít...mintha mindegy lenne neki:S:S és fáj mert amikor megismerkedtünk nem ilyen volt..sőőőt
2010. jún. 29. 14:46

Olvass vissza, az összes kérdésedre, kételyedre már megkaptad a válaszokat! Látod mennyien hogy gondolják a helyzeted!!!!!

Addig tedd meg amíg nem késő! Ne várj ..majd holnap...meg majd holnapra!

20. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Hellcat)
2010. jún. 29. 14:46

Halgass az eszedre.

Minnél tovább húzod,annál jobban fog fájni.

19. mucus00 (válaszként erre: 18. - Hellcat)
2010. jún. 29. 14:45

Mire vársz még??????????????????????

nem értelek!!!!! Lépj le, ez a pasi nem érdemel meg téged!!!!

2010. jún. 29. 14:43
Nem csalt meg ezt biztosan tudom...de abban nem vagyok biztos,hogy nem is tenné meg...eddig "csak" írogatás szintjén ment...de az a bajom,hogy az a bizonyos rózsaszín köd az megvolt...az első egy hónapban...és annyi..képtelen kimutatni az érzéseit és rengetegszer átbeszéltük ezt,mindig megígérte és folytatja...és közben azt mondja,hogy én teszek tönkre mindent a hisztimmel...persze hogy kivagyok készülve ha egyszer még az is hazugság amit kérdez..nem is tudom mit vár..épp ezaz hogy nem akarok buta lenni és papucs csak egyszerűen nem tudom magamat elhatározni...és hiába tette meg ezeket akkor is szeretem...és aki valaha is szeretett valakit ennyire az megérti miről beszélek...:(
2010. jún. 29. 14:43

Szakííts!!!

Ne alázkodj meg egy férfinak sem.Ha azt látja rajtad,h neked ez így jó,márpedig jó,mert nem teszel ellene semmit (azon kívül,h megkérdezed,miért csak hétvégén?),akkor neki ez tökletesen megfelel.Lehet amúgy,h van egy másik csaja is,akivel meg mindig csak hétköznap van...Ez lehetne gyanús...Te voltál már náluk?Ismered a barátait?Stb,stb...Ezek is lehetnek simán árulkodó jelek,h nem te vagy az egyetlen...Én azt mondom,h ne maradj vele,mert nem tisztel.Talán szeret valamennyire,de meg fogod még tapasztalni,h milyen,amikor egy pasi csak téged akar!Fiatal vagy még,előtted az élet és sok jó pasi!Légy erős,és fuss,ahogy bírsz!!!Hajrá!!! :-)

2010. jún. 29. 14:43

Hell: inkább most fájjon...majd elmúlik, vagy inkább eltűröd hogy megalázzon!!! ezt nem kell. 1 hete tudtam a csajról akinek irogatott, mire találtam albérletet a megtalált levelet kinyomtattam a kezébe adtam és közöltem vele hogy másnap költözök! 1 hétig mellette voltam úgyhogy mindenről tudtam....

ennek 1 hónapja...még most is megőrölök annyira hiányzik...de csaló nem kell az én életembe!

15. Zizisicc (válaszként erre: 3. - Hellcat)
2010. jún. 29. 14:41

Hogy mit lehet tenni a szakadék szélén? A Te esetedben, ugrani ..... aztán rájössz, hogy kezdeti zuhanás után, képes vagy repülni.


Vedd kezedbe az irányítást, mert így semmi nem fog változni ..... el fogtok kínlódni még pár hónapig, aztán megint besokalsz. Mondd meg neki, hogy ez Neked így, ebben a formában nem jó. Ha változtat, oké, ha nem ..... akkor nincs értelme húzni ..... szerintem. Nagyon fiatal vagy, találsz olyat, akinek tényleg fontos vagy!

14. Gixy28
2010. jún. 29. 14:40
Az ilyen emberre kár pazarolni az idődet és az energiádat! Aki nem képes a másikat tiszteletben tartani és becsülni, annak nem is kell kapcsolat! Ne hagyd magad, hogy folyamatosan megalázzon, mert előbb- utóbb rámész idegileg! A fájdalom elmúlik, az tény, hogy eleinte nagyon rossz (hiányérzet stb.), de ha lefoglalod magad és "próbálsz" nem gondolni rá, könnyebb lesz! És remélem, hogy hamarosan rájössz, hogy felesleges volt ezt eddig elhúzni...Kitartás és gondolkozz úgy, hogy NEKED jó legyen! Csak ez számít!
13. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 7. - Hellcat)
2010. jún. 29. 14:38
Mit akarsz ezen a kapcsolaton megmenteni? Hogy ne legyen vége, hanem folyamatosan csaljon téged és az arcodba hazudja hogy szeret? Ezt nem kell megmenteni szerintem. Ne viselkedj buta csaj módjára. Gondolkozz! Csak mondja hogy szeret, vagy ki is mutattja? Hogy mutattja ki? Hogy beoszt téged hétvégére aktuális barátnőnek? Más csajoknak csapja a szelet és letagad téged? ( ez nem árulás?)Ugyan! Ilyen pasi nagyon-nagyon -nagyon sok van! Nem vesztesz semmit ha elhagyod, pótolható.:)
2010. jún. 29. 14:38
Ezt meg tudom érteni, mert kísértetiesen hasonló szituációban vagyok, azért is kommenteltem:) De kell, hogy legyen benned tartás! Gondolj bele, aki már az első 10hónapban ezt csinálja (amikor elvileg még a rózsaszín ködnek kéne lennie a szeme előtt), akkor mi lesz később...
2010. jún. 29. 14:38
Szerintem ilyenkor az ember tegye a segge alá a szívét, és az eszével döntsön, mert ahogy olvastam, a te helyzeted Hellcat, kifejezetten rossz. A kapcsolatod nem régóta tart, nincsenek gyerekeitek, szóval tulajdonképpen gondolkodni sem érdemes hogy benne maradj-e egy olyan kapcsolatban, ahol NEM VAGY FONTOS, ahol MEGCSALNAK LÉPTEN-NYOMON... de szerintem neked ez így tökéletesen megfelel. Ha nem felelne meg, akkor továbblépnél...
2010. jún. 29. 14:37

Szia! azért ne maradj vele mert elmegy a kapcsolat...ha érzed hogy nem okés,akkor lépj le, hisz még csak 22 vagy.

Nekem most lett végre a 3éves kapcsolatomnak. Decemberben még babát terveztük, esküvőt, 1,5évig voltam a menyasszonya. Január végén már éreztem hogy nincs minden renden...úgy gondoltam még megmenthető de a végén már olyanon is összekaptunk ami annyira jelentéktelen, hogy nem is értem miért.... aztán jött a női megérzés, hogy sztem van valakije. Nála laktam, elkezdtem albérlet után nézni, és közben kiderült, hogy más lányoknak is irogat leveleket ami nem baráti. Igy leléptem, 27 éves leszek most még mindig könnyebben kezdek új életet. találtam egy szuper albérletet,itt győrben nem sok barátom van, vidékről származom. De nem érdekelt semmi ÚJ ÉLETET kezdtem, nem vagyok hajaladó a "szarban" benne maradni...ha 1x nem jó...akkor később csak rosszabb lesz....

Nekem bevált az új élet, és sokkal jobb lesz mint volt, bár 2,5 évig nyerő páros voltunk mindenki irigyelt....de ez van!

sosem késő!

Találd meg önmagad! és tégy a legjobb belátásod szerint. Tedd mérlegre a kapcsolatod, hogy megéri -e???

Sok szerencsét!

9. Hellcat (válaszként erre: 8. - Pera0322)
2010. jún. 29. 14:35
Tudom...csak sajnos tudom hogy ha ezt megteszem mennyire fog fájni...vagy megbánom..nem beszélve arról.hogy utána úgyis talál mást abba pedig belehalok:(
2010. jún. 29. 14:34
Mindig az első lépés a legnehezebb. El kell határozni magad és kitartani az mellett, saját magad érdekében.
2010. jún. 29. 14:34
Nmetudom...egyszerűen csak szeretem...azt mondja szeret de nemlátszik kicsit sem rajta..sőt...persze hogy nemjó, de szeretném megmenteni ha lehet:S
6. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 4. - Hellcat)
2010. jún. 29. 14:33
Mit szeretsz rajta? Ő nem szeret téged. Jó ez így neked?
5. Gine (válaszként erre: 2. - 73cdbfbb2c)
2010. jún. 29. 14:32
Úgy érti,hogy tudja hülyeség folytatni,de még szereti.Szerintem vmi ilyesmi lehet
2010. jún. 29. 14:31
Nem...ésszerű lenne szakítanunk de szeretem és nem tudom megtenni:(
2010. jún. 29. 14:31
A párom megrögzött hazudozó..előttem sokat csajozott és 10 hónapja van velem..de ezalatt folyamatosan ismerkedik lányokkal és előfordult,hogy letagadta nekik, hogy van barátnője...emellett kizárólag 7végén hajlandó találkozni,amikor összvissz 20 perc az út...és nem lehet vele erről beszélni,mert amikor megkérdezem,miért teszi,akkor elintézi annyival,hogy nemtudom...megmondtam neki,hogy ha nem tud őszinte lenni velem,vagy nem én kellek akkor inkább legyen vége..erre azt mondta,hogy én kellek neki...de továbbra sem hagyja abba a csajozást..tudom h szakítanom kellene vele de ezek után is szeretem és félek a fájdalomtól ami a szakítás után lenne..és belehalnék hamással látnám:( de így sem bírom tovább...ilyenkor a "szakadék szélén" még lehet valamit tenni?Ha igen akkor mit és hogyan?
2. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 1. - Hellcat)
2010. jún. 29. 14:30
Nem vagyok benne biztos hogy a második mondat alatt mit értesz pontosan. Ha a szív nem hagyja, nem kell megmenteni a kapcsolatot. Nincs miért megmenteni. Úgy érted, hogy ésszerű lenne hogy együtt maradjatok, de gátakat érzel magadban hogy ezért tegyél is?
2010. jún. 29. 14:27
Mit tegyünk, ha a kapcsolatunk haldoklik?És az eszünk tudja, mit kellene de a szívnem hagyja?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook