Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyünk egy makacs és mindenttudó okostojással? fórum

Mit tegyünk egy makacs és mindenttudó okostojással? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 12. 11:31

Miért akarod a fenébe elküldeni?


Miért nem hallgatod meg, és mondod udvariasan, hogy köszönöm nem, én így és így fogom csinálni.

2017. jan. 12. 11:16
Csodáljuk.
2015. jan. 24. 08:56
azzal nem sokat tudsz tenni.
19. bebesz (válaszként erre: 17. - Klenca)
2009. aug. 4. 09:43

Szerintem Te vagy a "világ esze"!Az idősebb nem kioktat!Tapasztalatból,már élettapasztalatból,tanulmányaiból próbál befolyásolni,hatni.Az élettapasztalat sokszor jobb tanácsadó,mint csupán az iskolában szerzett magasszintű tudás!Családon belül a tapsztalatátadás a legfontosabb!Most például,az unokámtól tanulok a PC ismeretek bravurjairól.Ha az idősebb "világ esze" kioktat?- nézz utána az interneten is,hátha nem mondott hülyeséget!Bocsi!?

Bebe

2009. ápr. 1. 19:05
Szerintem az okostojáskodás nincs évszámhoz kötve, tapasztaltam már sajnos ifjú hölgyeknél is! De általában nem népszerűek és vagy ráhagyod, vagy lesüllyedsz a szintjére. Ami engem illet ráhagyom, otthagyom, pukkadjon meg.
17. klenca
2009. ápr. 1. 18:58

Szia!


Gyakran találkozok ilyen világ esze szindrómában szenvedő idősebbekkel.


Én már beleuntam, s a leghatásosabbat választottam: Szemtelenül őszinte vagyok vele szemben, de indulatok nélkül.


Pl ha kioktat orvosi dolgokban, közlöm vele, hogy nem érdekel a véleménye, nincs orvosi végzettsége, nem hallgatok rá.


Ha pl ennivalóval kapcsolatban kapok kioktatást, közlöm vele, hogy ne is haragudjon, de nekem más az ízlésem, nem érdekel ő hogyan csinálja.

Egy idő után leállnak.


Persze mindig elmondom, hogy ha szükségem lenne a véleményére, akkor meg fogom keresni a kérdésemmel.

16. Lufikutya (válaszként erre: 14. - Supin)
2009. ápr. 1. 18:25

:D ez talán a legoptimistább gondolat! csak nincs éppen a halálán...

De majd egyszer! Addig is hallgatnom kell hogy szerinte sokkal jobb lenne a saját gyerekemnek nála!

Persze...előbb a halál mintsem hozzáköltözzön a 10 hónapos lányom!

2009. ápr. 1. 18:14
Költözzetek az ország másik végébe. Úgy sem fog megváltozni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
14. supin (válaszként erre: 9. - Lufikutya)
2009. ápr. 1. 16:09

Őt nem küldheted a F-be. Sajnos.

Nyugtasson viszont az ,hogy ő hamarabb eltünik majd.

2009. ápr. 1. 15:22

en megtalaltam ra az orvossagot,nem jarok hozzajuk,es mindenfele kapcsolatot megszakitottam vele.

persze ezt se teheti meg mindenki, mert egyut laknak, vagy a kicsi fia is mindenben a draga mamanak hisz..stb...

nekem a parom szerencsere tudja,milyen a draga edesanyucija,es mellem allt,tudja miert van igy ahogy van.

o jar hozzajuk, de nagyon ritkan, en nem is beszelek veluk sose semmit, mar vagy 2 eve,vagy tobb.

es nekem ez igy jo,kevesebb a bajom,miota nem hallgatom a sok baromsagot, meg nem keveri a sz..rt orokke :)

12. csutkababa (válaszként erre: 9. - Lufikutya)
2009. ápr. 1. 15:20
hu ha, anyos ellen nincs orvossag :))))
11. agis
2009. ápr. 1. 15:12
Ez van, úgysem tudsz rajta változtatni. Megszoksz vagy megszöksz.
10. m.gery (válaszként erre: 9. - Lufikutya)
2009. ápr. 1. 15:10
Rikítsd a találkozást vele, amennyire csak lehet, és amikor löki a sódert, közben figyelj másra, néha mond, hogy hát igen. Ha beszélgetésbe fognál vele, annál tovább beszél, csak hallgass, bólogass, és hamarabb szabadulsz.
2009. ápr. 1. 15:03

Pedig eléggé felnőtt. Bár szellemileg ezek szerint kevésbé. 54 a drága, nő és nagyon tapasztaltnak gondolja magát anyáskodni szeretne, de közben nagyon zavaró.

Nem lehet elküldeni a fenébe, mert az ANYÓSOM:(

Mit tegyek?:<

2009. ápr. 1. 15:01

hat ..nem tudom mennyire felnott...

20-25 eves...

az meg nem jelenti,hogy felnott, agyban, gondolkodasban, lehet gyerek,sot az is, ha ugy van ahogy irod,hogy csak neki van velemenye...

ez egy normalis felnott emberre nem jellemzo...

2009. ápr. 1. 15:00
persze csak akkor küldd a fenébe, ha nem a főnököd
2009. ápr. 1. 14:59
ha gyerek és mondjuk nem a tiéd, hanem a szomszédé akkor ne szólj hozzá abbahagyja, de ha felnőtt....küldd el a fenébe....hihi
2009. ápr. 1. 14:58

Sajnos felnőtt! Ez a nagy probléma! Gyereket lehet nevelni de felnőttet...?

Mindig mindenről megvan a véleménye, másnak ne is legyen.

2009. ápr. 1. 14:58

*????

gyerekrol van szo??

nem egeszen ertheto :) a kerdes, vagyis szamomra nem

2009. ápr. 1. 14:55

Hallgassuk egész nap:)

Csak mond valami okosat is:D

2009. ápr. 1. 14:54
az attól függ.......hogy gyerek vagy felnőtt
2009. ápr. 1. 14:53
Mit tegyünk egy makacs és mindenttudó okostojással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook