Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek?3éve ismerem a páromat(ebből 14 hónap házasság)8 hetes a kislányunk, állandóak a veszekedések, nem akarom, hogy ebben nőjjön fel! fórum

Mit tegyek?3éve ismerem a páromat(ebből 14 hónap házasság)8 hetes a kislányunk, állandóak a veszekedések, nem akarom, hogy ebben nőjjön fel! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
7. Brad (válaszként erre: 3. - Kryssz)
2009. jan. 30. 00:26
Nekem még nincs babám, de úgy gondolom, hogy a picinek akkor jó, ha az anyukájának is jó! Én is veszekedések közepette nőttem fel, s úgy gondolom, hogy most sokkal jobb lenne, ha akkor anyukám elköltözött volna, s vitt volna minket is. Ma már nincs veszekedés, de apám iszik.
2009. jan. 30. 00:25

A könnyítést a saját kezére érti remélem! De ez nem olyan nagy baj, hidd el!:)

Minden pasi csinálja, sőt a nők is, csak nem mindenki ismeri be... Ezen ne zizizz vele!

2009. jan. 30. 00:24

8 héttel szülés után még persze nem nagyon vágysz a lepedőakrobatikára...

fárasztó az éjszakázásba beleszokni, a sok teendő a baba körül.... az alapvető dolgokban egyetértetek? vagy állandó vita van mindenen?

4. 9d6cbcbded (válaszként erre: 3. - Kryssz)
2009. jan. 30. 00:23

Szerintem még várj egy kicsit. 1-2 hónapot mindenképp, amíg meg nem erősödsz és a pici nagyobb nem lesz.

Úgy veszem ki a szavaidból, hogy már nem is reménykedsz, hogy jobb lehet, akkor ezen nincs mit gondolkodni. A maradék időt szánd arra, hogy utána jársz a dolgoknak, elrendezed a saját anyagi helyzeted. Szüleid? Tud majd segíteni vki, ha külön mentek?

Mindennek nézz utána mielőtt a válást feldobod a férjednek!!!

2009. jan. 30. 00:18
Nagyon kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek!Én is olyan családban nőttem fel, ahol folyton veszekedések voltak, ami rányomta a béllyegét az egész életemre. A várandósságom alatt is mindig veszekedtünk, a pici születése után sem változott sajnos a helyzet. Ő azt mondja szeret engem, viszont tudom, az az igazi érzés már egyikőnkben sincs meg. Én már nem vágyom rá szexuálisan hónapok óta (a szex csak a legelején volt jó nekem vele) így nincs is már hetek (több mint 2 hónap) óta köztünk semmi. Ő rendszeresen "könnyít magán" ezt ma beismerte, s ennek hatására teljesen magam alá kerültem. Mint nő megsemmisültem! Ha vele maradnék csak azért tenném, hogy a picinek "jobb" legyen - már ha így jobb lesz neki...meg persze azért, mert így könnyebb a megélhetésünk, de van így értelme?
2009. jan. 30. 00:14
Nem vagy érzékenyebb, így szülés után vagy csak fáradtabb? Baba előtt is voltak viták?
2009. jan. 30. 00:11
Mit tegyek?3éve ismerem a páromat(ebből 14 hónap házasság)8 hetes a kislányunk, állandóak a veszekedések, nem akarom, hogy ebben nőjjön fel!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook