Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tegyek, hogy vége legyen a szenvedésnek? Vettem egy lakást hitelre, most meg jönnek a váratlan egyéb kiadások. fórum

Mit tegyek, hogy vége legyen a szenvedésnek? Vettem egy lakást hitelre, most meg jönnek a váratlan egyéb kiadások. (beszélgetős fórum)


1 2
dec. 19. 16:35
Elmúlik! Szorítsd össze a fogad és kibírod, semmi nem tart örökké. Csakazértis legyen szép karácsonyod!
dec. 19. 16:15

Megvettem a lakást és mindent el tudtam rendezni, de rá egy hónapra hatalmas összegű gázszámla jött ki. Részletfizetés ellenére elvették a 13. habi fizetésem. Így tartalék nincs. Most,hogy itt a karácsony, mégis tudtam volna félre tenni egy tervezett, január eleji kiadásra , az autómmal is gond lett és nem hogy félre tenni nem tudok, de hatalmas mínuszban leszek januárban. Minden kifizetek, de enni nem lesz mit. Ha jön mégegy gond, hitelt kell felvennem. Mit csináljak? Legszívesebben eret vágnék már. Mindig amikor kezdene rendbe jönni az életem, hatalmas anyagi károm lesz pár hónapja és fizetés előtt 10-14 nappal mindig küszködök. Elvileg kapok vissza valahonnan még pénzt 1 hónapon belül, de akkor vagyok benne biztos, ha itt van a számlámon. Január 8-án van a határidő. Utána allhatok neki reklamálni. Talán februárban kapok plusz pénzt, de addig van még mit költeni extra költség néven, amit muszáj. Pl. autóplályamatrica díja, mert másképp nem tudok dolgozni járni. Hogy lehet ezt nyugodtan átvészelni? Hitelbe akartam befizetni, hogy mielőbb leteljen, nem pedig örökké magas összegű problémákat rendezni.

Jól keresek , nem ez a gond. Az állandó extrém költségek azok, amik megkeserítik mindennapjaimat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook