Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek, hogy az 5 éves gyerekem ne beszéljen csúnyán? fórum

Mit tegyek, hogy az 5 éves gyerekem ne beszéljen csúnyán? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. >Indira< (válaszként erre: 4. - T_marcsi)
2012. aug. 23. 21:11
Végül is jobb, mint ha tetvet hozott volna vagy egy kemény vírust. :)
2012. aug. 23. 21:11

Nálunk az elterelés vált be olyannyira, hogy amikor a szomszéd vagy a társa csúnyát mondott, még ő figyelmeztette. Ne büntess, ne kapjon ki érte!

Mondjad, hogy ez nagyon illetlen, neked fáj, ha ezt mondja, ha hallod, stb. Több év kell, mikorra tud különbséget tenni jó és rossz között.

2012. aug. 23. 21:10
Sajnos a közösségbe kerülés ezzel jár. Elég ha egy gyerek beszél csúnyán, utánozza a többi is. Nekem az a tapasztalatom, hogy a 3,5 évesemnél minnél inkább tiltom, annál jobban csinálja, így nem foglalkozok vele, és kezdi elhagyni. (2 hete volt bölcsis, mikor a b.sszus és a kisf.szomat szavakat hazahozta...)
3. >Indira< (válaszként erre: 1. - Kicsilányka1984)
2012. aug. 23. 21:09
Folytasd a magyarázást, és a büntetést, amíg abba nem hagyja! Ha nem általános, hogy nem hallgat rád, akkor idővel most is te fogsz nyerni.
2012. aug. 23. 21:09

Ne halld meg, mikor ezt-azt kér Tőled.....


Dacolj Te is!

2012. aug. 23. 21:07

Mielőtt bárki azt hinné itthon halja az téved!az oviból...de én már egyszerűen belefáradtam!olyan csúnyákat mond nekem,hogy lelkileg megőrülök.Elmagyaráztam neki sokszor szépen...megbüntettem...kikapott érte,de semmi nem használ:(

annyira tanácstalan vagyok!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook