Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha valami megváltozott a kapcsolatomban? fórum

Mit tegyek, ha valami megváltozott a kapcsolatomban? (beszélgetős fórum)


1 2
23. Nadi84 (válaszként erre: 21. - Napra_forgó)
2008. nov. 14. 15:50
Semmiképpen sem fogom vádolni. Megpróbálom nem sajnálni, de attól félek hogy nem hallgat végig. Eléggé maximalista típus, biztos nagyon rossz lehet most szegénynek, de nekem is legalább annyira rossz mint neki!
22. a9338a7669 (válaszként erre: 20. - Nadi84)
2008. nov. 14. 15:49
Ha amúgy minden másban ugyanolyan, mint eddig, akkor nem lehet veled a baj. Remélem sikerül megbeszélnetek és megoldanotok a problémát!
21. Napra_forgó (válaszként erre: 17. - Nadi84)
2008. nov. 14. 15:45

Így tényleg nehéz...

Valahogy muszáj róla beszélni...


Arra mindenképp vigyáznod kell, hogy nagyon-nagyon türelmes legyél...

És ne érezzen Rajtad se sajnálatot, se számonkérést, se vádaskodást...


"Egyszerűen" csak azt kell vele megértetni, hogy MINDKETTŐTÖKNEK fontos, hogy megoldjátok ezt. És, hogy ez csak egy jelzés, aminek valószínűleg a lelkében oka van....

És leginkább ezt a lelki okot kell megoldani.

20. Nadi84 (válaszként erre: 19. - Koppanya)
2008. nov. 14. 15:44
Igen, tudom. Szóval akkor szerintetek nem velem van a baj? Este megpróbálok beszélni vele. Főzök neki valami vacsorát. De ez mitől van? Még olyan fiatal! Nem hittem volna hogy ez 30 évesen problémánk lesz!
19. koppanya (válaszként erre: 17. - Nadi84)
2008. nov. 14. 15:40
hát így nehéz lesz ha ennyire elzárkózik a kommunikációtól-pedig valahogy meg kéne vele értetni, hogy ha nem beszéltek róla csak rosszabb lesz- ezt csak TE tudod nála elérni!!!
2008. nov. 14. 15:38
hű ilyen is van?
17. Nadi84 (válaszként erre: 12. - Napra_forgó)
2008. nov. 14. 15:34
Nem szól semmit, csak felugrik és kimegy a fürdőszobába. Én szerettem volna beszélni vele, de akkor egyből ideges lett és azt mondta hogy ne mondjak semmit majd megoldja! Nem merem nyaggatni, nehogy összeomoljon. Pedig megtennék mindent hogy segítsek neki. Hogy hozzam fel a problémát?
16. Nadi84 (válaszként erre: 10. - Nadi84)
2008. nov. 14. 15:31
Most megijesztettél. Szed valamelyikőtök centrumot? Eddig narancssárga volt nem? Megváltoztatták a színét? Most fehér van benne. Jajj de csak nem drogozik. Biztos nem az!! Majd ha hazaértem megnézem! :((((
2008. nov. 14. 15:30

Azt, hogy az első alkalommal miért nem sikerült, csak találgatni lehet. Azt kellene tudni, akkor mi volt az előzmény.

Annak, hogy mostanában furcsán viselkedik, mikor közeledsz felé, nem feltétlen az az oka, hogy megcsal. Gondolom őt is zavarja a 4-5 kudarc, ez a pasikat nagyon padlóra tudja tenni.

Ennyi infóból én a stresszre tippelek ( két ember munkáját végzi, leépítés, stb ).

2008. nov. 14. 15:29
Nagyon nehéz a férfiakkal beszélgetni bizonyos problémákról de meg kell próbálnod!
13. koppanya (válaszként erre: 8. - Nadi84)
2008. nov. 14. 15:29
Ne csodálkozz rajta, hogy ha közelítesz felé, furcsán viselkedik. Szerintem egyre jobban pánikol a dologtól, főleg, ha többször is előfordult. Ez így ördögi kör lesz előbb- utóbb / ha még nem az/. Mindenképpen beszélni kellene róla kettőtöknek.
2008. nov. 14. 15:27

Elsősorban le kéne ülni vele beszélgetni...

Nálunk is volt ilyen gond a kapcsolatunk elején, de rendbe hoztuk...


Egyébként ő hogy reagál, mikor nem sikerül?

11. bezike
2008. nov. 14. 15:26
Szerintem azért viselkedik furcsán, ha közeledsz hozzá, mert neki is rossz lehet, hogy baj van a férfiasságával, ezt a pasik nagyon nehezen élik meg. Ráadásul nem szeretnek beszélni sem róla. Én is átestem már ezen a problémán és soha nem sikerült kiderítenem, hogy a pasim miért nem tudott teljesíteni az ágyban...
10. Nadi84 (válaszként erre: 2. - Dancingqueen)
2008. nov. 14. 15:22
Inni csak nagyon ritkán iszik. Bár mostanában már a sörözni sem nagyon jár. Drogozni meg biztos hogy nem drogozik.
2008. nov. 14. 15:20
Lelki okok miatt nem megy neki? Ez lehetséges?
2008. nov. 14. 15:19

3 éve vagyunk együtt, és eddig nem vettem semmit észre rajta. Eddig semmi problémánk nem volt. Úgy éreztem hogy minden rendben van köztünk. Mióta ez előfordult, azóta jobban figyelem, és néha kicsit furcsán viselkedik. Főleg mikor közeledek felé szexuálisan. Bár lehet hogy csak belemagyarázom. Már össze vagyok zavarodva.

Mostanában elég sokat dolgozik, mert leépítés volt náluk, és 2 ember munkáját végzi. Néha panaszkodik, de nem hiszem hogy ez borítja ki ennyire. De most már a túlórázás is gyanús kezd lenni. Mit tegyek hogy kiderítsem hogy megcsal-e? Nem merem megkérdezni tőle.

2008. nov. 14. 15:16
Lehet h vmi lelki gondja van, akár a munkahelyén vagy stresszel vmi miatt, amit kifele nem mutat. Én is a beszélgetést javaslom első körben.
2008. nov. 14. 15:14

Nem dolgozik sokat és kimerült?

Vagy estleg más gondokon van kiborulva?

2008. nov. 14. 15:14
Kérdezz rá finoman, hogy volt-e már ilyen problémája korábban, csak nem szólt neked?
4. 92c8ab1dcc (válaszként erre: 2. - Dancingqueen)
2008. nov. 14. 15:13
Hasonlóra gondoltam.. vagy esetleg leülni, megbeszélni? ha más nem akkor dokihoz fordúlni?
2008. nov. 14. 15:13
Mióta vagytok együtt? Beszéltetek már a problémáról?
2. dancingqueen (válaszként erre: 1. - Nadi84)
2008. nov. 14. 15:12
nem lehet egészségügyi gond mögötte? esetleg alkohol,v drog?
2008. nov. 14. 15:11
Nem tudom mit tegyek! Mostanában valami megváltozott a kapcsolatomban. Kb 2 hónapja fordult elő először, hogy nem tudtunk szeretkezni, mert a páromnak nem volt merevedése. Akkor teljesen kikészültem hogy mi lehet a baj. Azóta már előfordult kb 4-5 alkalommal is. Teljesen kétségbe vagyok esve! Még mindig szeretem! Szerintetek ő már nem?! esetleg megcsal? Mit ronthattam el?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook