Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, ha valaki NEM AKAR gyógyulni? fórum

Mit tegyek, ha valaki NEM AKAR gyógyulni? (beszélgetős fórum)


1 2
10. 925bfc6000 (válaszként erre: 6. - 291012e1f1)
2013. júl. 22. 18:29
Fogadj fel egy gyógymasszört,aki minden nap tornáztatja,masszírozza,mond neki azt ,hogy az orvos küldte .Az majd ad neki olyan tornagyakorlatokat,melyeket gyakorolnia kell,és másnap kérje tőle számon.Nem lesz kibúvó.Próba szerencse.Ne engedd magad érzelmileg zsarolni.
9. 291012e1f1 (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 22. 18:27
De tudjuk jól, hogy nem fáj neki csak bebeszéli, mert mikor látja az úton a kátyút már előtte sziszeg hogy fáj neki máskor meg belemegyünk egy hatalmas gödörbe észre semmi veszi, közben meg állítólag mindig fáj neki megállás nélkül.....meg előttem játsza hogy alig bír menni, onnan meg sokkal jobban megy...sajnáltatja magát...
8. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 6. - 291012e1f1)
2013. júl. 22. 18:22
Sajnos ilyen a beteg ember - masokat is tonkre tesz; egyfajta irigyseg van bennuk a masik irant; onzove valnak, rosszindulatuva; marja az egeszsegeset, mint a rozsda a vasat.
2013. júl. 22. 18:20

Nem tudom mi a problémája a párodnak, ha tudnám sem ismerlek titeket, ismeretlenül meg tényleg nem lehet....szerintem nem tanácsot adni.


Viszont a saját bőrömön tapasztaltam, hogy mit mond az orvos, és mit érzek én az köszönőviszonyban sincs. Helyesebben volt. Az esetemben nagyon mellényúltak.


Az, hogy a párod mit érez, azt csak ő tudja. Azt meg Te, hogy mennyit bírsz elviselni, testileg és lelkileg. A döntés a Te kezedben van, ha azt kérdeted volna, lehet-e a párod nélkül életed?....azt mondanám igen. Mindenkinek 1 élete van és azt élje úgy, hogy abból a legjobbat hozza ki.

2013. júl. 22. 18:20

Én már ezerszer elmondtam neki h elhagyom.

A kórházba elég csúnyán beszéltek vele mert ott is játszotta az agyát, és "kitették" megmondták hogy ők mindent megtettem innentől kezdve rajta múlik a dolog...

Minden orvos megmondta h pszichiáterhez kell vinni.De olyan makacs hogy nem hajlandó menni.

Nem egyszer megcsináltam hogy nem foglalkoztam vele, utána ugyanolyan volt.

Szóval,...és hiába sírok neki hogy ne tegye ezt ne tegyen tönkre..ő nem tesz tönkre azt mondja, olyan idióta lett, teljesen érdekember...mindenkitől elvár mindent..

aztán egyik fülén be másikon ki, ráadásul elkezdett hazudozni, holott ezelőtt komolyan a világ legtökéletesebb emberének ismertem meg...őszinte volt mindig lehetett rá számítani..mostmeg...majd ha meggyógyul...hát k.jó... én meg itt bolondulok meg.

2013. júl. 22. 18:17
semmit - az o dontese;
4. noozimanoo (válaszként erre: 1. - 291012e1f1)
2013. júl. 22. 18:04
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. A helyedben legalább egy hétre megpattannék. Előtte meg elmondanám neki, hogy eddig mi az, amit megtettem érte, tudom, hogy mire lenne képes, ha akarná. És hogy ha azt akarja, hogy visszamenjek hozzá, tegyen ő is a gyógyulásáért.
3. babszibobó (válaszként erre: 1. - 291012e1f1)
2013. júl. 22. 18:03

Lehet jelezni kéne az orvosának amit észlelsz, olvastam, hoyg Ők is azt mondják, hogy már csak az akaraton múlik, de lehet kéne orvosi felügyelet, ha a vényköteles fájdalomcsillapítokat szerinted és mások szerint is tömi magába, szerintetetk ok nélkül.

Ezt az orvosával kell megbeszélni

2. de Luca (válaszként erre: 1. - 291012e1f1)
2013. júl. 22. 17:51
Ilyenkor van az - amiért senki nem ítél el -, hogy hagyd szépen magára. Hidd el, egyből észhez tér.
2013. júl. 22. 17:48

Párom megbetegedett(novemberben), már rég fel kellett volna épülnie, jók az eredményei, de NEM AKAR gyógyulni.Már rég rendbe kellett volna jönnie.

De ő a gyógyszerekben látja a segítséget, rendesen gyógyszerfüggő lett már, és olyan dolgok is fájnak neki , amik normális embernek nem..tehát beképzeli.

És neki kéne tenni, akarni , mert lebénult a lába, de már valamivel jobb, de nem tesz az érdekében semmit, nem indul el, el van kényelmesedve azt hiszi hogy majd a gyógyszerek meggyógítják, nem gyakorolja azt amit a gyógytornász tanácsolt neki gyakorlatokat, csak követeli a gyógyszert, engem idegesít azzal hogy ő a halálán van,az orvosok is megmondták hogy már csak az akaraton múlik...Pszichiáter meg ilyenek kilőve...olyan egy makacs lett, meg hisztis...nem tudom már mit tegyek, ebben szeretnék tanácsot kérni, elvár tőlem mindent, hiába tépem a számat csak ígérget majd ha meggyógyul, teljesen tönkretesz.Nem bírom.

Elvárja hogy én húzzam fel a lépcsőn miközben úgy görcsölök vagy bármi, és amikor megjegyzem hogy görcsölök nagyon fáj,jobban fáj az mint neki, akkor teljesen besértődik,hogy sehogyis...neki van a világon a legnagyobb fájdalma....Direkt ijesztget a hülyeségeivel én meg nem alszok éjszakákat miatta.

Ő azt mondja hogy ő akar meg elképzeli hogy meggyógyul de ez kevés, tudom.Már mindent mondtam neki,de nem használ.

Hogy lehetne mivel, hatni rá hogy végre akarjon és tegye és velem meg normálisan bánjon?

Gondoltam már arra hogy a gyógyszere helyett cukorkákat adni..Tudja hogy mindent megteszek érte, meg a szülei is, és elkényelmesedett...de nem csak velem ilyen hanem a szüleivel is.

Ezeket a fájdalmakat csak bebeszéli...tudom,mert ha nem vagyok ott jobban megy sokkal.Csak sajnáltatja magát, vagy nem tudom.

Itt van a nyaram el van b*szva miatta az egész nem megyek sehova, ha meg mennék, akkor meg folyton azzal jön h nem is szeretem...

kivagyok.Ma már orvosnál voltam mert folyton azt érzem megfulladok...mondta a doki, úgy hogy alig ismer, hogy ki vagyok idegileg készülve ez azért van...hát nem csoda...

Természetgyógyászhoz gondoltuk elvinni, de szerintem nem lenne sok értelme.

Kérnék szépen tanácsot.Köszönöm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook